Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: catering dietetyczny, prbowa kto?

Sezonowiec Osignicia:
    1000 punktw dowiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Doczy
    25-03-08
    Postw
    12
    SOG
    10
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie catering dietetyczny, prbowa kto?

Zaproponowali nam w robocie dopat do cateringu dietetycznego, w ramach socjalki. Prbowa tego kto kiedy? Niby mona wybra zestaw posikw do 2500 kalorii ale jak to si ma do treningw? Obecnie jestem na etapie wracania do formy po skrceniu kostki i nie wiem, czy jest sens w to adowa kase, chocia brzmi to wygodnie, bo za cene luncho-kebsa przywieliby mi 3 posiki. Jasne, e samemu mona sobie takie rzeczy robi, ale czas to pienidz :) z gry dziki za wszelkie info
    PS
    Dziewczyny robiy zdjcia tego czego, mog potem ew. wstawi. One si tym jaraj strasznie, ale ja tam im nie ufam ;P
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Moderator #Trening Osignicia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktw dowiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Doczy
    25-01-09
    Skd
    Bartoszyce
    Postw
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma : 1,081 SOGi w 735 postach

Domylnie

przede wszystkim napisz co w tym ma by, jakie iloci i jakie potrawy jak przyrzdzane.

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    25-03-08
    Postw
    12
    SOG
    10

Domylnie

ok, ze stronki mam tak:
    przykadowe posiki przy opcji 2500kalorii dziennie:
    II niadanie (200kcal): Gazpacho lub saatka z selera, ananasa, szynki, kukurydzy i kiwi
    Obiad (850kcal): Miso z udek kurczaka ze liwkami, warzywa gotowane, kasza jaglana
    Podwieczorek (200kcal): Owoce z migdaami, rodzynkami i sosem jogurtowo-waniliowym
    Kolacja (550): Saatka z makaronu, czerwonej papryki, pomidorw i mozzarelli, mix saat, pieczywo
    iloci nie znam, nie napisali na stronce
    co do przyrzadzania to pisza oczywiscie, ze samo zdrowe, na parze, i takie tam, stad tez moje pytanie czy ktosc juz korzystal z takich uslug. Wiadomo, ze moga robic na parze, ale np. bez zadnych przypraw i wtedy lipa... :P

Moderator #Trening Osignicia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktw dowiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Doczy
    25-01-09
    Skd
    Bartoszyce
    Postw
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma : 1,081 SOGi w 735 postach

Domylnie

ja bym do tego nawet nie podchwodzi,pacisz za jeden konkretny posiek i to z udek ktre w sklepie kosztuj 8z za kg, dodatkowo masz saatki z jakimis pewnie tnaimi wdlinami itp itd, jesli powaznie cwiczysz na siwoni to lepiej poswie te kilka minut na gotowanie i wtedy wiesz co jesz bo sam kupujesz produkty i codziennie moesz robi co innego a nie z gry ustalone menu. mi przyrzdzenie jedzenia na cay dzin trwa max 40min.

Sezonowiec Osignicia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Doczy
    09-05-12
    Postw
    4
    SOG
    0

Domylnie

wiadomo e to bardzo wygodna opcja i kuszca bo nie trzeba si samemu wysila... ale ja bym temu nie ufa, co robi sam to jednak wiem i widz co jem i czego dodaj

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    25-03-08
    Postw
    12
    SOG
    10

Domylnie

dobra, poczytalem troche o tej firmie jeszcze i postanowilem zamowic sobie na probe ta szamke. Jasne ze dodalem do nie 3 porcje bialka jeszcze, zeby uzupelnic niedobory.:)
    [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]
    tak to wyglada, i jest mega wygodne:) wstaje od biurka, ide do lodowki, cyk pojemniczek i gotowe. I godzina w domu wiecej czasu:) Nie smakowalo tak dobrze, jak robione osobiscie, ale nie moge narzekac. Na kebabie na pewno lepiej nie wyjde a, niestety, zdarza mi sie go jadac w robocie, bo jak kolejny dzien siedze od rana do nocy to nie mam ani sil ani czasu na przygotowanie tych kilku posilkow. W przyszlosci bede sie staral te posilki robic, ale na razie mysle, ze jak sobie takiego lightboxa zamowie, to nic zlego mi sie nie stanie. Jak pojem tego troche wiecej, to pokusze sie jeszcze na jakies podsumowanko. Postaram sie tez okreslic bardziej proporcje skladnikow, jakie w tym sa.

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktw dowiadczenia
    Doczy
    29-08-11
    Postw
    54
    SOG
    1
    Otrzyma : 2 SOGi w 2 postach

Domylnie

Jako nie za apetycznie wyglda to w tych pojemnikach .

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    25-03-08
    Postw
    12
    SOG
    10

Domylnie

Wiesz co, jasne e nie jest udekorowane gazk wieej bazylii albo rozmarynu, ale nie uwaam, eby to miao jakoie znaczenie dla kogo, kto zamawia kebaby i chiczyka na wynos. Tam tez jest wszystko w plastiku i jako kady szamie:P zreszt suple te wycigam z plastikowych toreb i opakowa, wic mi to tam ryba:)

Moderator #Dla zielonych Ekspert Osignicia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktw dowiadczeniaWeteran
    Doczy
    02-03-09
    Skd
    Wschd
    Postw
    2,807
    SOG
    531
    Otrzyma : 510 SOGi w 393 postach

Domylnie

Ja bym w takie co si nie bawi. Rozumiem, e pracujesz ale naprawd ciko Ci jest powici te 30 minut na ugotowanie jedzenia na cay dzie? Miso i saatki spokojnie moesz gotowa od razu na 2 dni=jeden dzie z gowy, zostaje Ci tylko wrzuci ry czy kasz do wody i adujesz w pojemniki.
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.

Dowiadczony Osignicia:
    Stworzenie albumu zdjTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktw dowiadczenia
    Doczy
    22-03-09
    Postw
    676
    SOG
    103
    Otrzyma : 282 SOGi w 133 postach

Domylnie

mj wsplokator zamawia jedzonko z takiej firmy wasnie. czytaam menu, fajna sprawa. ja lubi mie podane pod nos, wic gdybym miaa pienizki i ciezka prace to bym korzystaa.

ale tu chlopaki ucza organizacji w ciagu dnia, zarzadzanie czasem :) co mi nie zawsze wychodzi ;p
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •