Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: catering dietetyczny, prbowa kto?

Sezonowiec Osignicia:
    1000 punktw dowiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Doczy
    25-03-08
    Postw
    12
    SOG
    10
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie

@luo: wiesz co, staram si jak mog przygotowywa posiki wczeniej i nawet na 3 dni jak da rad, ale bywaj takie okresy w firmie, kiedy nosz ze sob karimat i ciuchy na zmian, bo bardziej si opaca spa w firmie ni traci 2 godziny na dojazdy (zamknicie roku, przygotowania umw dla duych klientw, itp:/). W takiej sytuacji, zawsze pada haso: 'zamawiamy szame!' i leca pizze, chinczyki i kebaby, a tak mgbym sobie tego LB podjada. Std te byo moje pytanie o taki rodzaj posikw, a potem te mini-relacja, bo po prostu uwaam to za co, czym mona si posikowa gdy kto nie ma czasu/ochoty/umiejtnoci/determinacji przygotowywa posikw w domu:)
    @kfc: no wanie, fajnie jest czasem poby leniuchem i dosta pod nos, nawet, jeli to kosztuje :)
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Sezonowiec Osignicia:
    1000 punktw dowiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Doczy
    25-03-08
    Postw
    12
    SOG
    10

Domylnie

ha, teraz jeszcze mi basenik poobklejali nowa wege oferta:) sie napinaja chlopaki:P kurde, jak ja nad zwyklym myslalem, czy da rade, to na tym wege pewnie hardkor jakis musi byc;))))

Sezonowiec Avatar SusanPratt
    Doczy
    21-02-13
    Postw
    1
    SOG
    0

Domylnie

Catering Dietetyczny: Na tej stronie znajdziesz informacje o cateringu dietetycznym. Chcesz je zdrowiej , ale nie umiesz lub nie masz czasu gotowa? Masz dobre chci, ale brakuje ci czasu na codzienne przygotowywanie 5 zbilansowanych posikw? Chcesz si odchudza, ale nie wiesz jak diet wybra? Super mam dla Ciebie rozwizanie! Wystarczy, e skorzystasz z cateringu dietetycznego, a zapomnisz o gotowaniu i liczeniu kalorii raz na zawsze.

Sezonowiec Osignicia:
    3 miesice zarejestrowanyTagger First Class500 punktw dowiadczenia
    Doczy
    27-01-17
    Postw
    29
    SOG
    0

Domylnie

Akurat catering dietetyczny to bardzo dobry pomys.Wiesz, ze jesz zdrowo i nie musisz zastanawia si na zakupach czy produkt ktry kupisz bdzie dobry i czy gotujesz dietetycznie. Korzystajc z usug takiej firmy jak ta [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw] , naprawde masz du wygod a po za tym bardzo smacznie jesz. Koszty takiego cateringu te nie s due.

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktw dowiadczenia
    Doczy
    26-11-16
    Postw
    18
    SOG
    0

Domylnie

Ja wanie si przymierzam do zamwienia takiego cateringu. Koleanka korzystaa z diety Eatzone ([link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]) i udao jej si na tym schudn a 12 kg w 2 miesice. Mwi, e ostatnio waya tyle w gimnazjum, czyli jakie 10 lat temu ;) Jak sobie posprawdzaam ceny, to taki catering wcale drogo nie wychodzi, a jak sobie pomyl, ile mog dziki temu zaoszczdzi czasu... a jak to mwi - "Czas to pienidz" ;)

Sezonowiec Osignicia:
    3 miesice zarejestrowanyTagger Second Class500 punktw dowiadczenia
    Doczy
    09-03-18
    Postw
    7
    SOG
    0

Domylnie

Wiele jestem w stanie zrozumie, ale chudnicie w tempie 6 kilo miesicznie nie jest niczym dobrym. Przecitnie czowiek potrzebuje do utrzymania wagi okoo 2000 kcal (bez uwzgldniania sportu itd.), co miesicznie daje okoo 60 000 kcal. By schudn jeden kilogram, trzeba spali 7000 kcal, co w przypadku 6 kg daje 42 000 kcal. Jeli nie uprawia kto sportu, to wedug mnie dieta powinna mie minimum 1000 - 1200 kcal (a nie 600), co w moim przypadku przy korzystaniu z wsparcia cateringu dietetycznego WygodnaDieta.pl jak najbardziej przynioso efekty. Przyjmowanie zbyt maej iloci kcal nie jest zbyt dobre na dusz met. W yciu warto mie odrobin zdrowego rozsdku, bo popadanie w skrajnoci w skrajno nie jest niczym dobrym.
    Ostatnio edytowane przez Runner ; 09-03-18 o 09:39

Sezonowiec Osignicia:
    3 miesice zarejestrowanyTagger Second Class500 punktw dowiadczenia
    Doczy
    09-03-18
    Postw
    7
    SOG
    0

Domylnie

Dodam jeszcze, e lekarze zalecaj, by chudn nie wicej jak 3 - 4 kg miesicznie.

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class
    Doczy
    16-03-18
    Postw
    8
    SOG
    0

Domylnie

zalezy jak dua ta dopata - jak spora to ja bym braa :) oglnie te cateringi stoj na coraz wyszym poziomie a nie musisz gotowa, czego ja baardzo nie lubi. i mona sobie wybra rodzaj pod swoje upodobania zalenie czy robisz redu czy mas.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •