Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: hrt, cyykle i takie tam

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar hellokity
    Dołączył
    09-05-12
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie hrt, cyykle i takie tam

    siemano mam tu konto ale nie pamiętam nicka ani hasła więc pisze w skrócie
    probowalem sie leczyc bo mi cos przysadka wytwarza za mało LH, pisałem tutaj, dobrze radziliscie itd, przez chcwile było spoko ale potem przysadka powrocila do poprzedniego stanu przez co testosteron był znowu bliżej dolnej granicy (najpierw wskazywały na to odczucia, potem zrobiłem badania)

    wiec zdecydowalem ze przez kolejne 2-3 lata spróbuje hrt - testosteron na zmianę z hcg - zasada mniej więcej taka, że przez 3 miesiące testosteron / bądź lajtowy cykl a potem pregnyl. i teraz tak:
    "towar" mam z apteki, lekarze przepisują mi te recepty, tak ze dostęp mam do prolongatum (100mg/ml) oraz omadren (250mg/ml), nie chce ryzykować żadnych underów bo pewnego źródła (w 100% pewnego) nie mam.
    aktualnie robie cykl enan 200mg e5d przez 12tygodnii. (jest to pierwszy cykl) coś się zaczyna dziać, siła lekko idzie do przodu, wymiary być może ale nie pierdole się jakimiś 0,5cm przy moich skromych wymiarach
    i teraz pytanie :

    1) po cyklu (lub w ostatnim tygodniu) przechodzić na hcg (pregnyl) np. 500j co 4 dni ? czy mogę je stosować 6 tygodnii trzymane w lodówce(wtedy by wychodziły 2 opakowania pregnylu na 3 miesiące) ?

    2)czy hcg stosowane po to zeby jaja stosowaly testosteron uzywac przez miesiac, czy przez 3?


    3)następnie(po 3 miesiacach stosowania pregnylu) znów testosteron... tylko czy polecalibyście w dawkach leczniczych czy znowu cykl?

    4)teraz pytanie o srodki w ramach htz - jaka dawka omadrenu by się nadawała i jak często? polecane jest niby jeden zastrzyk(250) co 18 dni ale szczerze to mi się wydaje mało troszke... wolałbym stosować omadren zamiast enana, bo jednak enanem częściej muszą mi kłuć dupe

    5) czy na drugi cykl (po 3 miesiącach przerwy, bądź po 6 miesiącach przerwy - jak mi polecicie) nadawałby się omadren 250mg co tydzień? czyli 1 amp. co tydzień? ile tyg? 12, 16?



    dodam że nie chce robić jakiś mocnych cyklów, tylko takie lajtowe po 1 środku, najlepiej w zastrzykach bo nie chcę sobie niszczyć wątroby. moje wymiary obecnie są słabe, m.in. przez to że proces dojrzewania nie przebiegał w 100% prawidłowo - euchonoidalna budowa ciała - wąskie barki, długie kończyny i troszkę szersze biodra patrząc na stosunek barków do bioder. chce je poprawić bo polepszy mi to również samopoczucie i wiarę w siebie, poza tym mam duże suty po operacji ginekomastii więc musze szybko przypakować żeby klata urosła a skóra została bo mam chyba jej nadmiar ;D - a do stracenia nie mam razcej nic, jedyne co muszę co jakiś czas odblokować to jądra, bo przysadka i tak coś źle szwankuje. być może za 3-4 lata spróbuje ją znowu jakoś odblokować, kto wie. ale teraz nie mam zamiaru znowu się wkurzać, wpadać w doły i tracić niepotrzebnie czas, kase i nerwy zwlaszcza ze muszę być monter - matury, studia, być może praca, ogólnie pełno stresu i wyzwań.
    o zdrowie rzecz jasna dbam - 3 razy w tyg. silka + 2x sztuki walki żeby serducho prawidłowo pracowało i ciśnienie było cacy, dieta rzecz jasna też jest , alkohol od czasu do czasu w średnich ilościach

    pozdrawiam i liczę na pomoc
    Ostatnio edytowane przez hellokity ; 09-05-12 o 19:38
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Wszhstko bylo wytlumaczone we wczesniejszych tematach jakie zalozyles kolego...po kiego powtarzac wkolko to samo?
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    jedyne co moge dodac jeszcze to hrt ma tyle samego zwiazanego z medycyna co experymentowanie na wlasnej ehm- dupie. take dodatki jak IA(kontrola e2) czy DHT(wplywa na shbg) i co kilku miesieczne kontrole stanu zdrowia. lekarz ci moze przepisac cos co on uwaza za wystarczajace dla ciebie choc tak naprawde tylko ty bedziesz wiedzial jak sie na danej dawce czujesz. jeszcze raz ci powt. odpusc sobie mixa jako srodek na hrt, uzywaj jednoestrowego-dlugoestrowego testosteronu zacznij 100mg podzielone na pon/czw nic ci sie twojej dupie nie stanie. osobiscie dla mnie 150mg na tydzien robi to co ma robic,a tez zaczelem od 100.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    50
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    No hrt to sprawa indywidualna organizmu dla wujka maxa 150mg week enena było za mało dopiero czułem się komfortowo 125mg pon i 125mg czwarte :)
    ale od 100mg można spróbować :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar hellokity
    Dołączył
    09-05-12
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no wlasnie kurcze probowalem 80mg w pon. i 80mg w czwartek i była lipa - czułem się tak samo jak bez zastrzyków. to samo było przy 100mg/tydzień :(
    teraz biore 200mg co 5 dni od 3 tygodnii (w ramach lajtowego cyklu) i jest dobrze - tzn. jest normalnie - cwiczy sie dobrze, libido jest w sam raz jak na mój wiek, ciśnienie jest idealne 120/80 (podczas deficytu T. miałem często 100 albo poniżej, a to drugie też różnie). endkrynoloczka robi mi wlasnie badania krwi co 3 miesiące (na poziom T. ; OB i jakies 8 wspolczynnikow ale ja sie na tym nie znam, sprobuje ją namówić zeby chociaz ten estradiol jeszcze badać)


    no ale czemu nie próbowąć tego mixa bo nie rozumiem?
    dla mnie jest to kłopotliwe troche kłucie, bo ja chodze do pielęgniarek, nie chce sobie zastrzyków sam napieprzać bo można trafić wjakiś nerw kulszowy albo w żyłe(w przypadku uda) bądź w naczynie krwionośne :( i jeszcze te zrosty na dupsku...
    a czy te 200mg co 5 dni to nie jest za dużo jak na terapie zastepcza?

    sorki jak ktos musi sie powtarzac ja juz tego wszystkie nie pamietam i do konca moze nie rozumiałem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    50
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    oj co za ciężki typ jesteś co za problem zastrzyk zrobić jak ja bym musiał do pielęgniarki chodzić to bym spał w poczekalni w przychodni :)
    biorą mixa na terapii czytałem gdzieś o tym ale rzadko go lądują chyba 2 strzały w miesiącu ja tam wole enana prolongatun albo co innego
    ja brałem 250mg na tydzien i było ok
    a w uda to już chyba wiadro soków wbiłem i jakoś chodzę i nawet nie mam zrostów
    nie mazgaj się poczytaj tematy o iniekcji i jedziesz :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar hellokity
    Dołączył
    09-05-12
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no ale troche to wkurzajace tam chodzic tak często.
    no nic, moze bym sie nauczył sam zastrzyki robić domięśniowe ale wątpie hehe
    a to 250 to mixa brales na tydzien? czy mowa o enanie

    bo wlasnie wiem ze proba na kazdego dzialaja inne dawki prawie jak z piwem i daltego myslalem czy by nie było fajniej mieć rzadziej zastrzyki itd.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    osobiscie nie tykam mieszanek estrow. tutaj kazdy doktor przepisuje jedno estrowe testosterony na htr. jak chesz zadsze klucie to dekanoat.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •