Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Elektryk samochodowy - jakie ceny?

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie Elektryk samochodowy - jakie ceny?

    Witam.

    Mam pytanie do osób będących i znających temat. Ile zazwyczaj kasują elektrycy samochodowi za naprawę lusterka elektrycznego? chodzi tylko o naprawienie uszkodzonych kabli przy lewym słupku od kierowcy, bo wiem że silniczek jest ok. Ciekawi mnie jeszcze w jaki sposób oni sobie naliczają te ceny, czy to za "roboczo-godzinę" czy jakos inaczej?
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Bardzo mi sie przyda Wasza pomoc, bo nie chce byc naciągnięty przez jakiegos nieuczciwego elektryka :-)
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    ciezko powiedzieć, zależy jak skomplikowana jest robota. biorą od dzieła czyli od naprawienia usterki. nie od godziny.
    ale jeśli to nic skomplikowanego to przecież samemu mozna zrobić. co to za auto?
    jeśli wymienić trzeba kable to przeciez nic trudnego
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Chłopie takie coś to jak znajdziesz ogarniętego ziomka to zrobisz :) Wypijecie na 2 flachę !
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    to jest Renault Clio 2002r.

    no jedynie musiałbym skołować kogoś kto sie choć trochę zna na elektryce, bo ja w tym temacie jestem kompletnie "zielony".
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    kurcze jeszcze tego nie zrobiles? :D jak nie czujesz sie na siłach to dorwij kumpla jakiegos ogarniętego i sami spróbujcie. serio mówie, szkoda kasy na elektryka.
    najpierw samemu lub z kumplem popróbuj. jesli sie okaze ze to cos powaznego i sami sobie nie poradzicie to wtedy do specjalisty. ja tak zawsze robie. z tym ze prawie wszystko sam potrafie zrobic :)
    a jesli nie sam to z kumplem i tyle.
    jesli chodzi o wymiane kabli to raczej skomplikowane nie jest, moze byc jedynie czasochłonne jesli całe kable chcesz wymienic na nowe i prowadzic je przez auto z aku czy tam skad masz, do lusterka
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •