Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Siemka

  1. #1
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomych
    Avatar pekulski104
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    26
    Postów
    2,390
    SOG
    74
    Otrzymał : 34 SOGi w 31 postach

    Domyślnie Siemka

    Siemka mam 15 lat ( prawie) 176 cm wzrostu i waże 74 kg
    Mam pytanie jak spalic tłuszcz na brzuchu ( bo nawet mi ciężko te pompki robic bo brzuszek xD ) jak sie odżywiac chodzi oto co jeśc śniadanie jaka diety tylko 1 problem bo teraz mam jeśc właśnie słodycze cukry bo potrzebne są mi do wzrostu lekarka mówiła mi od tarczycy niedoczynnośc mam aa i jeszcze jedno nie jem żadnych fast food'ów i chipsów
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar foudrax
    Dołączył
    25-02-09
    Postów
    79
    SOG
    10
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Jeśli MUSISZ jeść cukry to będzie trudno ale pomimo to powinno ci się udać troche zżucić. Po pierwsze brzuszki nie spalają tłuszczu z brzucha. Tłuszcz pali się jednomiernie, jednocześnie z całego ciała. Żeby palić tłuszcz najlepiej rób aeroby, biegaj 30 min lub szybki marsz / to zależy czy zależy ci na masie mięśniowej. No i dieta ograniczona w węgle. Tłuszcze na poziomie masy ciała, białko / zwiększona podaż mile widziana. 2,5g na kg masy ciała. Cukry to po treningu najlepiej ładuj albo po jakimś wysiłku bo wtedy organizm troche jakby wsysa co jest niepatrząc na jakość tych węglowodanów.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    biegaj 5razy w tygodniu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    masz niedoczynnosc tarczycy, i co lekarka w tego powodu kazala robic? jesc cukry??? do sadu ja podaj.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Zbanowany Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar Pronutrition
    Dołączył
    10-11-11
    Postów
    69
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Mozę autor coś źle napisał, bo nie wydaje mi sie,aby lekarz zalecił mu jedzenie cukrów w nadmiernej ilości. Co do spalenia samego tłuszczy to przede wszystkim aeroby, czyli bieganie i rowerek- w lato sprzyja ku temu pogoda, nie musisz wszystkich ćwiczeń wykonywać na siłowni.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class500 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar Sdl
    Dołączył
    25-05-12
    Skąd
    Siedlce
    Wiek
    29
    Postów
    95
    SOG
    11
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał pekulski104 Zobacz post
    Siemka mam 15 lat ( prawie) 176 cm wzrostu i waże 74 kg
    Mam pytanie jak spalic tłuszcz na brzuchu ( bo nawet mi ciężko te pompki robic bo brzuszek xD ) jak sie odżywiac chodzi oto co jeśc śniadanie jaka diety tylko 1 problem bo teraz mam jeśc właśnie słodycze cukry bo potrzebne są mi do wzrostu lekarka mówiła mi od tarczycy niedoczynnośc mam aa i jeszcze jedno nie jem żadnych fast food'ów i chipsów
    zmien lekarke
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomych
    Avatar pekulski104
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    26
    Postów
    2,390
    SOG
    74
    Otrzymał : 34 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    Panowie nie oto chodzi że na TARCZYCE mam jeśc te cukry ale na WZROST bo ona widzi że ja rosnę i będe rósł a do tego potrzebne mi są cukry "podobno" i jeszcze mam pytanie trening gdybym robił brzuszki po 100 codziennie to 10 serii po 10 powtórzeń i pompki na przemian 100 po 10x w jeden dzień tyłem (triceps) w 2 dzień klasyczne 100 po 10x panowie pomóżcie bo musze coś z sobą zrobic bo nie wytrzymam xD :P:P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Nie no bez jaj;) napewno coś źle zrozumiałeś. Jak lekarz może zalecić cukry i śmieciowe jedzenie dla kogoś z niedoczynnością tarczycy?
    Na wzrost masz jeść zdrowe jedzenie, a nie zapychać się pustymi kaloriami.

    Samymi pompkami czy brzuszkami tłuszczu nie spalisz, ale oczywiście nie zaszkodzą. Zacznij od mniejszej liczby bo szybko się zniechęcisz, powiedzmy 3 serie po 10 pompek i 3serie po 20 brzuszków. Co tydzień dokładaj sobie po 5 powtórzeń w serii, z czasem zwiększ ich ilość.
    Dorzuć do tego jakąś formę treningu aerobowego, najlepiej rano naczczo zaraz po przebudzeniu. 30-40 minut średnio intensywnych aerobów 4x w tyg powinno na razie wystarczyć. Co 2-3 tyg dokładaj jeden trening w tyg więcej

    Musisz zacząć pilnować tego co jesz. Jedz 5 posiłków dziennie, zwiększ ilość białka (mięso,ryby,jaja,twaróg) i warzyw
    Węglowodany (makaron, pieczywo, kasze, ryż) powinny być w każdym posiłku, wyłączajac z tego ostatni posiłek, zaraz przed snem który powinien się składać w jedynie z białek i tłuszczy=żadnych makaronów, pieczywa, ryżu. Np. mięso/twaróg+orzechy/pestki/oliwa, ryby, jaja
    Tłuszcze ogranicz do minimum, szczególnie pochodzenia zwierzęcego=tłuste mięso odpada.
    Warzywa praktycznie bez ograniczeń, pij dużo wody. Jak będziesz konsekwentny powoli zaczniesz widzieć efekty. Nie ma sensu żebyś wszystko dokładnie liczył bo po 1 nikt Ci za darmo nie rozpisze całej diety, po2 podejrzewam że i tak byś się tego nie trzymał;)
    Poszukaj na forum przykładowych diet w podwieszonych tematach. Będziesz widział w jakim kierunku powinny zmierzać Twoje zmiany. Na naszym forum jest tego naprawdę dużo,wystarczy poszukać.

    Btw na jakiej podstawie lekarz stwierdził niedoczynność tarczycy? badałeś poziomy tsh ft3 ft4 i robiłeś usg tarczycy? byłeś u endokrynologa czy diagnozę postawił lekarz pierwszego kontaktu tylko na podst podwyższonego tsh?
    Ostatnio edytowane przez luo ; 15-06-12 o 19:48
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik luo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (15-06-12)

  10. #9
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomych
    Avatar pekulski104
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    26
    Postów
    2,390
    SOG
    74
    Otrzymał : 34 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    Tarczyce stwierdzili endokrynolog po zrobieniu badań na hormony Chodze do endokrynologa ostanio miałem robione te badania ogólnie hormony i wyszło ze mam dobre ale przy BRANIU TABLETEK tak to w ogólności dobrze tylko żelaza mogło by być troszkę więcej ..
    Jecze co do tych pompek to dzięki faktycznie te 10x na początek to za dużo 3 serie po 10 pompek będe robił na przemian np pon, pompki klasyk wtor pompki tyłem
    Ostatnio edytowane przez pekulski104 ; 15-06-12 o 21:48
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •