Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Omka

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vegeto86
    Dołączył
    19-03-07
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    374
    SOG
    4
    Otrzymał : 18 SOGi w 18 postach

    Domyślnie Omka

    Witam. Mam pare pytan: mam 6 strzalow omy(wiem wiem troche malo) ale chcialbym wlasnie tyle na 1 cykl. jak je najlepiej przyjmowac 1 na tydzien czy 5 dni? Co na odblok i czy jest on konieczny przy takiej dawce(czy 6 tabletek Clomidu wystarczy czy mam dokupic?).Jakie witaminy i mineraly bylyby dobre zeby zmniejszyc ryzyko skutkow ubocznych? To tyle czekam na odpowiedzi :wink: Aha i zeby nie bylo: mam 21 lat,staz okolo roku9z mala pzrerwa) o odzywianiu,suplach i treningach wiem dos sporo. Pozdrawiam :wink:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar brodawid
    Dołączył
    04-03-07
    Postów
    397
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Bez sensu -daj sobie spokoj!!!!!!!!!!!! 6-strzalow to stanowczo za malo jesli wiesz juz o odzywkach i diecie juz wiesz duzo-to z pewnoscia plus ale poczytaj jeszcze o koksach :wink:
    *****Szykuje ostro formę w ponad normę******
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    *****teraz****GG: 9359530*****"on"*********
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vegeto86
    Dołączył
    19-03-07
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    374
    SOG
    4
    Otrzymał : 18 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał brodawid
    Bez sensu -daj sobie spokoj!!!!!!!!!!!! 6-strzalow to stanowczo za malo jesli wiesz juz o odzywkach i diecie juz wiesz duzo-to z pewnoscia plus ale poczytaj jeszcze o koksach
    No spox dokupie jeszcze z 4 strzaly mysle,ze 10 starczy? Widze po twoim starym poscie,ze miales juz do czynienia z tym cyklem. Moze ty bys mi pomogl i odpowiedzial chociaz czesciowo na moje pytania :wink: A i jeszcze spytam jak u Ciebie bylo ze skutkami ubocznymi,ile przybrales kg,sily i czy zastrzyki z omki bola bo slyszalem ze cholernie :???: Pozdrawiam
    "Nie piecze,nie rosnie"-
    jak to mawial Arni...
    ~~Life is too short to be small~~
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    1 - 10 tyg omnadren 250mg E7D
    1 - 4 tyg meta 15-20mg ED

    odblok clomid 20 szt + HCG, niestety po 10 tygodniowym podawaniu testosteronu takie odblokowanie jest wymagane nawet do odbloku jeszcze nolwadex.

    :wink:
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vegeto86
    Dołączył
    19-03-07
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    374
    SOG
    4
    Otrzymał : 18 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał voldemort
    1 - 10 tyg omnadren 250mg E7D
    1 - 4 tyg meta 15-20mg ED

    odblok clomid 20 szt + HCG, niestety po 10 tygodniowym podawaniu testosteronu takie odblokowanie jest wymagane nawet do odbloku jeszcze nolwadex.

    :wink:
    Dzieki za info. Ale mam jeszcze pare pytan: jak to jest z tym odblokiem tzn ile sie dawkuje do np 1 ml omki bo w tym jestem zielony. I co to jest te HCG tak w skrocie ?? :wink:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar brodawid
    Dołączył
    04-03-07
    Postów
    397
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    No spox dokupie jeszcze z 4 strzaly mysle,ze 10 starczy? Widze po twoim starym poscie,ze miales juz do czynienia z tym cyklem. Moze ty bys mi pomogl i odpowiedzial chociaz czesciowo na moje pytania :wink: A i jeszcze spytam jak u Ciebie bylo ze skutkami ubocznymi,ile przybrales kg,sily i czy zastrzyki z omki bola bo slyszalem ze cholernie :???: Pozdrawiam[/quote]

    Umiejetnie wykonany zastrzyk-nie boli powiedzmy ze mozesz czuc lekkie nabrzmienie ale napewno to nic strasznego

    Skutkow ubocznych nie oczylem do tej pory zadnych-co nie znaczy ze ich nie ma pewnie na starosc sie ujawnia hi hi

    Na tamtym cyklu zrobilem okolo 9 kg
    Teraz narazie 5kg w tym cyklu po 3 tyg ale omka zaczyna dopiero dzialac w moim temacie napisze jak poszlo dalej.
    Sila wzrosla o oklo 15- a nawet 20 kg czyli bardzo sporo ale staram sie nie szalec na treningach gdyz stawy moga nie wytrzymac a kontuzja to ostatnie zecz ktora jest mi teraz potrzebna.

    Mysle ze jesli zastosujesz sie do naszych rad to spokojnie -bedziesz zadowolony :wink:
    *****Szykuje ostro formę w ponad normę******
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    *****teraz****GG: 9359530*****"on"*********
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vegeto86
    Dołączył
    19-03-07
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    374
    SOG
    4
    Otrzymał : 18 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    Dobra chlopaki dzieki za rady postaram sie do nich w miare dostosowac :wink:

    [ Dodano: 21-03-2007, 15:03 ]
    Dzis kumpel zrobil mi 1 shota( w bark) igla 0,5 szlo jak woda(: Nie taki diabel straszny jak go maluja :wink: Na poczatku strach jakbym siedzial u dentysty ale jak juz wbil igle to czulem czysta przyjemnosc... ale po okolo 5 min. czulem sie troche jak zbakany:P mialem jakas dziwna banie okolo 15 min ale teraz juz jest ok. Agresor jest i to nawet duzy wiec koksy go jednak poteguja. To tyle
    "Nie piecze,nie rosnie"-
    jak to mawial Arni...
    ~~Life is too short to be small~~
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •