Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dodatki do diety

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia
    Avatar kuba3440
    Dołączył
    13-04-12
    Skąd
    k. Poznania
    Wiek
    29
    Postów
    8
    SOG
    4
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dodatki do diety

    Witam

    Jestem Kuba i mam 17 lat (za 4 dni :D ). Postanowiłem popracować nad sobą i chcę zacząć chodzić na siłownię (w poniedziałek jadę wykupić karnet). Układam sobie dietę i mam pytanie: czy mógłbym do diety stosować jakieś dodatki (np. białka)? Chodzi mi o to że jestem niejadkiem i będę miał ciężko by dostarczyć organizmowi tyle składników ile jest potrzebne. Aktualnie jem praktycznie sam chleb z żółtym serem i ketchupem, mięso raz/dwa razy w tygodniu itp. (ogółem bardzo mało) przez co raczej nie mam za dużo siły ani dobrej kondycji (nie ćwiczę ,nie trenuje niczego prócz krav magi ale to tylko raz w tygodniu). Przy mojej masie 63kg i 174cm przeliczyłem że powinienem dostarczać organizmowi 2700kcal podczas chodzenia na siłownię, ciężko będzie mi osiągnąć taki wynik. Przepraszam jeśli trafiłem w zły dział ,uznałem że ten będzie odpowiedni do mojego pytania.

    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Z tej okazji ze mam zajebisty humor dowiesz sie czegos co ci sie przyda.

    Zacznij jesc czesto , co 45-60min. Oczywiscie ze nie cale posilki. Obojetnie co, kanapke, banana, ja np lubie kitkaty czy kawalek kielbasy.
    Po dwuch trzecj dniach lekko zwiekszasz czas miedzy tymi "posilkami" i zarowno zwiekszasz je objetosciowo. Potem za kilka dni znowu zwiekszasz czas az dojdziesz do 2,5-3 h miedzy karmieniem prosiaka pelnymi posilkami z wlasnonulozonej diety ktora tu niedlugo wstawisz do oceny i ewentualnej poprawy ,prawda Kubusiu?
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Damianpfighter (13-04-12), kuba3440 (13-04-12)

  4. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia
    Avatar kuba3440
    Dołączył
    13-04-12
    Skąd
    k. Poznania
    Wiek
    29
    Postów
    8
    SOG
    4
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź :) Już czuję że wybrałem dobre forum :D
    Dziś właśnie szukałem informacji ogólnych na temat jedzenia (co ,ile w nim białka ,węgla itp.) i już mnie głowa rozbolała od tych liczb ale jutro będę próbował coś ułożyć ;)
    Czyli ogółem najpierw ułożyć całą dietę i później będą przemyślenia nad dodatkowymi suplementami/odżywkami?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Na dzień dzisiejszy daj sobie spokój z suplementami czy odżywkami. Po pierwsze musisz się nauczyć jeść treściwe posiłki,systematycznie. Druga sprawa staż treningu,dlatego nie warto Ci kupować wspomagaczy bo przy jedzeniu i niskim zapotrzebowaniu Kcal to będziesz rósł jak na drożdżach przy stanie faktycznym Dieta:ON
    Dajmy na to , że zakupisz suple i skończysz ćwiczyć bo postanowisz grać w darta i co ? Będziesz się z nimi bujał ? No chyba , że kupisz i nie otworzysz to możesz pisać do mnie to za połowę ceny biore:) Siłownia to nie jest pstryknięcie palca i masz efekt. Na to się pracuję miesiącami,latami. Życzę powodzenia i czekamy na dietę.
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik Damianpfighter otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    kuba3440 (13-04-12)

  7. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia
    Avatar kuba3440
    Dołączył
    13-04-12
    Skąd
    k. Poznania
    Wiek
    29
    Postów
    8
    SOG
    4
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Rozumiem ,teraz mogę być podjarany treningami a za miesiąc mogę przestać chodzić (mam nadzieję że tak się nie stanie :D ). Nie chcę pakować ile wlezie żeby szybko urosnąć i szpanować na plaży lecz chcę poprawić swoją kondycję która jest dosyć słaba :) W sumie to najbardziej zależy mi na podstawach by móc sensownie ćwiczyć np. Muai Thai. Na Krav Mage zapisałem się bo akurat była okazja (szkoła) lecz jednak czuć że brakuje sprawności i siły. Tak jak pisałem wcześniej ,postaram się na jutro uszykować dietę.
    Dziękuje za odpowiedzi :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    Zbanowany Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar Pronutrition
    Dołączył
    10-11-11
    Postów
    69
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    W takim razie na początek możesz równie dobrze ćwiczyć same aeroby jeżeli chcesz poprawić kondycję,natomiast jeśli również zyskać masę to wypada trzymać dietę oraz systematycznie ćwiczyć. Sam miesiąc może jedynie przyzwyczaić mieśnie do wysiłku,to dobre na początek,ale potem należy podjąć dalsze kroki.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •