Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 54

Temat: hmm... i jak??

  1. #41
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Wahaczo
    Dołączył
    22-04-07
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    chudo!!!!

  2. #42
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    chudo!!!!
    kocham takie posty
    właśnie zbliżają się wakacje powoli i wiecie że już nie każdy potem chodzi na siłke bo baluje hehe ale ja mam zamiar chodzic przez całe bite wakacje:)
    jezeli ci sie uda to gratki

  3. #43
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar kpeszek
    Dołączył
    25-02-07
    Skąd
    koksownia
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    jakbys nabrał masy.. gainerek jakiś... super wyglądałbyś.. noi oczywiście trening trening trening...

  4. #44
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    jak dla mnie to nie bardzo mi sie podoba sylwetka... - zbyt szczuplo wygladasz na ta rzezbe i niezbyt fajnie to wyglada... chyba ze te zdjecia daja taki efekt...
    P.S Matt ile wazysz ???

  5. #45
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mattt
    Dołączył
    21-06-06
    Postów
    179
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    67kg
    Karnet na silownie 150zl
    Dobry Staff 1500zl
    Spojrzenie mamy po cyklu bezcenne!!

  6. #46
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    no to dlatego bo masz 183 cm wzrostu no a przy tym wzroscie taka waga to troche za malo... No nie wiem zycze przybrania masy miesniowej... i udanych treningow POZDRO!

  7. #47
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Dołączył
    15-02-07
    Skąd
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Przyglądając się siódmej fotce (licząc od góry) bardzo ładnie widać że gdyby poprawić wielkość wszystkich trzech aktonów barków(z większym naciskiem na tylne które każdemu chyba idą najsłabiej) oraz górną i wewnętrzną partię klatki to sylwetka była by super!
    Jeżeli chcesz posłuchać mojej rady (tylko proszę nie opierdzielcie mnie za to) to na barki rób trening dwa razy na tydź w odstępie dwu dniowym aby dać im możliwość do regeneracji(ale i także aby je ostro potyrać)(w tym czasie koniecznie zadbaj aby było dość białeczka w diecie i tłuszczy!,--- białko bez odpowiedniej ilości tłuszczy jest słabo wchłaniane i wykorzystane przez mięśnie:/):P)

    Co do ćwiczenia barków to zalecam abyś wziął krótki hantel a na nim gdzieś z 12 14 kg i chwycił go w taki sposób jakbyś go wsadził pomiędzy biceps a przedramię i zgiął rękę tak mocno aby nie wypadł. Później stań albo lepiej usiądź przed lustrem i unoś tą rękę w taki sposób jakbyś machał skrzydłem, jest to cudowne ćwiczenie na tylną i boczna partie barków ale do tego potrzebna jest precyzja ruchu, oraz wgląd na to co sie robi, i do tego potrzebne jest owe lustro:P Na tył barków łącznie z pleckami to bardzo szeroko sztangę z nie dużym obciążeniem i wyciskanie na stojąco z za głowy w taki sposób aby maksymalnie napinać mięśnie pleców i barków aby jak najmniejszą prace odgrywały nam w tym ręce(tric i bic w mniejszymn stopniu) Jeżeli zrobisz taki trening po którym poczujesz zapieczenie w mięśniach i "poczujesz swe mięśnie" wtedy ostatnim celem jest białeczko tłuszcz i sen, jak te warunki spełnisz to czekasz na rezultaty, które muszą być!!

    Do tego podciąganie na drążku w szerokim uchwycie, nie konieczne jest pełne powtórzenie ale ich intensywność aby plecy poczuły wycisk!!(jest to ćwiczenie dla niektórych nader trudne i można na początku sobie pomóc tak aby ruch patrząc od początkowej fazy był krótszy(ponieważ w tym zakresie to tric przedramię i coś tam jeszcze najwięcej dostaje w dupę a nie barki i plecy o które nam chodzi.

    Co do dodatkowego ćwiczenia aby uzupełnić barki w klacie to (zalecam: zaznacz sobie tam gdzie ćwiczysz trzy rozstawy na ręce przy ćwiczeniu pompek(szeroko wąsko i troszkę ręce przed głowę:/ heh nie wiem jak to opisać ale najlepszym sposobem jest zrobienie kilkunastu pompek w kilku rozstawach i sprawdzenie indywidualnie jaka partia klaty najbardziej się buzuje) zaznaczenie trzech rozstawów na przykład farbą ma na celu baysmy przez pewien czas trenowali tak samo poszczególne partie mięśni. no i oczywiści nie chodzi mi o zwykłe pompki tylko idealnie wykonane technicznie z obciążeniem na plecach(gdzieś z 15kg) ciężarem może być krążek od sztangi który kolega położy ci na plecach bliżej szyi niżeli krzyża, tak wolno ułożony krążek zmusza nas do perfekcji w ułożeniu ciała i dociska nas do gleby po czym klata nieziemsko jest nabuzowana. Do klaty jeszcze koniecznie rozpiętki ale bez ugięcia w łokciach z niewielkim obciążeniem(gdzies 12kg na jedną łapke) łokcie możesz wzmocnić jakimś ściągaczem aby nie nabawić się kontuzji.

    A i bardzo przydatny jest jeszcze jedno ćwiczenie ciekawe na klatkę ale do tego potrzebne są dwa kątowniki dwie linki, kilka karabińczyków i dwa uchwyty.

    Chciałbym abyś może miał jakąś korzyść z tego co napisałem bo niewiele brakuje aby sylwetka Twoja była taka jak trzeba, tylko do tego trzeba fachowego podejścia!!
    Ciekwaych rozwiazań treningowych, oraz bogata dietka i dużżżżżżżżo pracy.

    POZDRO!!! :wink:
    F U C K OFF ALL KOKS!:P

  8. #48
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar duszek244
    Dołączył
    26-03-07
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    294
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Kurde czemu mi tak ktoś nie pomógł tylko padały odpowiedzi : nie rób rzeźby rób mase ekhm super pomoc. Fanator możesz mi tez coś polecić :)??

  9. #49
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Dołączył
    15-02-07
    Skąd
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    duszek244, Dziękuje!! i nie ma sprawy, zaraz cos oblukam bo z tego co pamiętam to masz jakąś relacje i na niej fotki:D Wiec biore sie do dzieła(może sypne parę ciekawych pomysłów:P) :wink:
    F U C K OFF ALL KOKS!:P

  10. #50
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mattt
    Dołączył
    21-06-06
    Postów
    179
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał FANATOR:)
    Co do ćwiczenia barków to zalecam abyś wziął krótki hantel a na nim gdzieś z 12 14 kg i chwycił go w taki sposób jakbyś go wsadził pomiędzy biceps a przedramię i zgiął rękę tak mocno aby nie wypadł. Później stań albo lepiej usiądź przed lustrem i unoś tą rękę w taki sposób jakbyś machał skrzydłem, jest to cudowne ćwiczenie na tylną i boczna partie barków ale do tego potrzebna jest precyzja ruchu, oraz wgląd na to co sie robi, i do tego potrzebne jest owe lustro:P Na tył barków łącznie z pleckami to bardzo szeroko sztangę z nie dużym obciążeniem i wyciskanie na stojąco z za głowy w taki sposób aby maksymalnie napinać mięśnie pleców i barków aby jak najmniejszą prace odgrywały nam w tym ręce(tric i bic w mniejszymn stopniu) Jeżeli zrobisz taki trening po którym poczujesz zapieczenie w mięśniach i "poczujesz swe mięśnie" wtedy ostatnim celem jest białeczko tłuszcz i sen, jak te warunki spełnisz to czekasz na rezultaty, które muszą być!!
    wielkie dzięki przyznam się że nie słyszałem jeszcze o taki mćwiczeniu ale musze to sprawdzić, teraz tylko będę to musiał technicznie dopracować:)

    Cytat Napisał FANATOR:)
    Do tego podciąganie na drążku w szerokim uchwycie, nie konieczne jest pełne powtórzenie ale ich intensywność aby plecy poczuły wycisk!!(jest to ćwiczenie dla niektórych nader trudne i można na początku sobie pomóc tak aby ruch patrząc od początkowej fazy był krótszy(ponieważ w tym zakresie to tric przedramię i coś tam jeszcze najwięcej dostaje w dupę a nie barki i plecy o które nam chodzi.
    a tym ćwiczeniem akurat nie mam kłopotów:) wkońcu mam rekord szkoły w podciąganiu hehe bo u nas jak ktoś się podciągnie 10 razy to dostaje 6 tylko że jak ja wskoczyłem na drążek i podciągnołem się 24 razy to babka od razu podniosła próg i zrobiła wielkie oczy hehe

    w każdym bądź razie należy ci się taki prawdziwy SOG
    Karnet na silownie 150zl
    Dobry Staff 1500zl
    Spojrzenie mamy po cyklu bezcenne!!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •