Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dieta redukcyjna ~80kg

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zgaS
    Dołączył
    24-11-10
    Skąd
    Poznań
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dieta redukcyjna ~80kg

    Witam wszystkich, chodzę na siłownię od 14 miesięcy już także pojęcie jako takie mam na temat treningu, gorzej troszkę z dietą ale myślę to się nadrobi. Do rzeczy - zanim zacząłem chodzić na siłownię ważyłem 65kg - teraz ważę blisko 80kg, starałem się jeść zdrowo i dużo tj. 5-6 posiłków dziennie bogatych w zdrowe węglowodany, białka i tłuszcze. Moim błędem było to, że przez 6 miesięcy na noc piłem twaróg z jogurtem praktycznie przed snem co było kompletną głupotą... niestety człowiek uczy się na błędach i razem z masą mięśniową zalał mi się brzuch - dodam, że robiłem brzuch na masę także pod warstwą tłuszczyku wyczuwam mięśnie, najbardziej zalany mam dół brzucha ale to pewnie jest standard.

    To tak tytułem wstępu, mam zamiar przejść z mojej pierwszej masówki na pierwszą redukcję i nie chcę popełnić żadnego błędu - spalanie mięśnia zamiast niechcianego tłuszczu.
    Aktualny jadłospis - taki w skrócie bo wiadomo nie ważyłem nigdy niczego dokładnie by nie dać się zwariować.
    1.100g płatków owsianych, 2całe jajka, witaminki
    2.150g chleba 100% żytniego + pierś z kurczaka
    3.Paczka ryżu basmati/ciemnego/ lub 100g makaronu ciemnego, +pierś z kurczaka/wołowina
    4.100g chleba 100% żytniego, pierś z kurczaka/wołowina
    5.Serek wiejski + warzywa + oliwa
    6.Tuńczyk w sosie własnym + oliwa
    Na takim schemacie jestem od 5 miesięcy, waga dobiła do wspomniach 80kg i stoi także myślę, że organizm mówi dość i muszę ograniczyć to jedzenie :)

    Moje wymiary
    1.Wzrost 173
    2.Obwód w pasie 88cm
    3.Ręka 42cm
    4.Udo 63cm
    5. Klatki nie miał mi kto zmierzyć

    Cele: Redukcja tkanki tłuszczowej z zachowaniem masy mięśniowej (wiadomo nie wszystko, licze się ze spadkami)
    Prosiłbym o porady i wskazówki od czego najpierw zacząć ? Co ograniczać stopniowo, żeby znowu ta waga nie szalała? Wszystkie dobre rady mile widziane :)
    Jeszcze mam pytanko co do treningu przy redukcji, myślę że dobrym rozwiązaniem byłby interwały, co wy o tym myślicie?
    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar jak
    Dołączył
    14-03-10
    Skąd
    szczecin
    Postów
    330
    SOG
    54
    Otrzymał : 13 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    aeroby po tre rob :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •