Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Powrót na si³owniê

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Bzdet
    Do³±czy³
    01-03-08
    Postów
    44
    SOG
    14
    Otrzyma³ : 3 SOGi w 2 postach

    Domy¶lnie Powrót na si³owniê

    Witam wszystkich. Ostatni raz kiedy tu by³em mia³em oko³o 15-16 lat ;) Od tamtego czasu niestety nic nie æwiczy³em (pomimo tego ¿e wyniki mia³em ca³kiem dobre). I tutaj pojawia siê pytanie o trening obwodowy. Planujê æwiczyæ ogólnorozwojówkê przez jaki¶ miesi±c mo¿e pó³tora. Nie jakim¶ specjalnym planem. Tylko po prostu takie æwiczenia które lubiê i mam z nimi pewne do¶wiadczenie. Podajê tutaj zestaw który mi przypad³ do gustu. Chcia³bym aby¶cie powiedzieli mi czy na takim treningu nie "spalê" miê¶ni? nie poskracaj± siê? Po æwiczeniach czujê ¿e miê¶nie s± o wiele wiêksze (jakby spuchniête) co chyba oznacza ¿e wypad na si³ownie by³ udany? ;) Proszê o porady.

    Skoro obwodowy to æwiczê wszystkie miê¶nie (oprócz nóg bo nimi bêdê zajmowa³ siê nieco pó¼niej - oddzielnie):

    Klatka:
    -Wyciskanie na ³aweczce prostej 4x15 (wiêcej serii jak mam si³ê)
    -Czasami jak mam si³ê dodajê np rozpiêtki lub inne æwiczenie te¿ 4x15

    Bicepsy:
    -Unoszenie sztangielek stoj±c 4x15
    -Jak mam wiêcej si³y dodajê inne æwiczenia na biceps np: modlitewnik te¿ 4x15

    Tricepsy:
    -Linki na bramce 4x15

    Barki:
    -Wyciskanie sztangielek za g³owê 4x15

    Plecy:
    -Ci±gniêcie dr±¿ka za plecy 4x15

    Kaptury:
    -Unoszenie sztangielek do góry, stoj±c 4x15

    Brzuch:
    -Specjalny trening przygotowany przez instruktora (æwiczenie na macie, z pi³k± itp )

    G³ównie zale¿y mi na klatce i bicepsie. St±d te¿ dodatkowo dok³adam niektóre æwiczenia. Dni treningowe Poniedzia³ek, ¶roda, pi±tek. We wtorek i czwartek: brzuch, trochê nogi.
    Wydaje mi siê ¿e 15 powtórzeñ to za du¿o. Ale tak mnie nauczy³ mój poprzedni trener. Czekam na porady. Pozdrawiam.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjêæTrzech znajomych5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Do³±czy³
    12-07-11
    Sk±d
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzyma³ : 55 SOGi w 44 postach

    Domy¶lnie

    Zajrzyj sobie do dzia³u trening i w podwieszonych masz FWB. Pozdrów trenera ;)
    Sporty walki trenuj± charakter.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •