Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Powrót na siłownię

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Bzdet
    Dołączył
    01-03-08
    Postów
    44
    SOG
    14
    Otrzymał : 3 SOGi w 2 postach

    Domyślnie Powrót na siłownię

    Witam wszystkich. Ostatni raz kiedy tu byłem miałem około 15-16 lat ;) Od tamtego czasu niestety nic nie ćwiczyłem (pomimo tego że wyniki miałem całkiem dobre). I tutaj pojawia się pytanie o trening obwodowy. Planuję ćwiczyć ogólnorozwojówkę przez jakiś miesiąc może półtora. Nie jakimś specjalnym planem. Tylko po prostu takie ćwiczenia które lubię i mam z nimi pewne doświadczenie. Podaję tutaj zestaw który mi przypadł do gustu. Chciałbym abyście powiedzieli mi czy na takim treningu nie "spalę" mięśni? nie poskracają się? Po ćwiczeniach czuję że mięśnie są o wiele większe (jakby spuchnięte) co chyba oznacza że wypad na siłownie był udany? ;) Proszę o porady.

    Skoro obwodowy to ćwiczę wszystkie mięśnie (oprócz nóg bo nimi będę zajmował się nieco później - oddzielnie):

    Klatka:
    -Wyciskanie na ławeczce prostej 4x15 (więcej serii jak mam siłę)
    -Czasami jak mam siłę dodaję np rozpiętki lub inne ćwiczenie też 4x15

    Bicepsy:
    -Unoszenie sztangielek stojąc 4x15
    -Jak mam więcej siły dodaję inne ćwiczenia na biceps np: modlitewnik też 4x15

    Tricepsy:
    -Linki na bramce 4x15

    Barki:
    -Wyciskanie sztangielek za głowę 4x15

    Plecy:
    -Ciągnięcie drążka za plecy 4x15

    Kaptury:
    -Unoszenie sztangielek do góry, stojąc 4x15

    Brzuch:
    -Specjalny trening przygotowany przez instruktora (ćwiczenie na macie, z piłką itp )

    Głównie zależy mi na klatce i bicepsie. Stąd też dodatkowo dokładam niektóre ćwiczenia. Dni treningowe Poniedziałek, środa, piątek. We wtorek i czwartek: brzuch, trochę nogi.
    Wydaje mi się że 15 powtórzeń to za dużo. Ale tak mnie nauczył mój poprzedni trener. Czekam na porady. Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Zajrzyj sobie do działu trening i w podwieszonych masz FWB. Pozdrów trenera ;)
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •