Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Pomocy !!:P

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany
    Avatar aneczka
    Dołączył
    05-03-12
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Pomocy !!:P

    Hej :)) jestem dziewczyną lat 19 , mam 170 cm wzrostu i ważę 63kg , mimo , że nie uważam ze jestem jakaś gruba , to chcialabym zrzucic pare kilo do wakacji , na siłownię nie chodzę , ale moglabym cwiczyc w domu .
    Moje pytanie dotyczy tzw.spalaczy tluszczu dostepnych na allegro , konkretnie mam na mysli Thermo Fat Burner , lub L-karnityne , czy moglby mi ktos doradzic . czy cwiczac sobie w domu ( brzuszki , a6w , jakies cwiczenia na nogi ) ograniczone kaloryczne jedzenie , slodycze i przy tym TFB , schudlabym te 5 kg ? czy TFB i L-karnityna jest polecana osobom cwiczącym na silowni regularnie i intensywnie )
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Osobiście odpuścił bym sobie wszego rodzaju odżywki i zaczął bym robić aeroby. 5 kg to jest bardzo mało. Ogranicz jedzenie tak aby nie być głodnym. Spójrz w dział dieta i masz tam na redukcje. Moja kobieta zrzuciła 18 kg w 6 miesięcy i czuję się świetnie ale zawdzięcza to diecie i ćwiczeniom. Życzę wytrwałości.
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Chcę_być_wielki
    Dołączył
    15-08-10
    Postów
    284
    SOG
    54
    Otrzymał : 27 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    A jak mama, tata czy babcia z otyłością? Bo może duzo od genetyki zależeć i możesz z łatwością zrzucić kg , albo sie męczyć. A co do odzywek, to lepiej naturalnie to zrobić
    Jem jak koń, haruje jak wół, by wyglądać jak byk.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Skup się na diecie ( zapraszam do działu dieta), l-karnitynka jest zdrowa ale wiele Ci nie da w kategorii odchudzania. Ważny jest też dobór ćwiczeń, wykonując zwykłe ćwiczenia możesz nie stracić tak dużo tkanki tłuszczowej, warto abyś wdrożyła trening aerobowy ( rowerek, steper, bieganie,pływanie, boks, skakanka). Pomocna też będzie zielona herbata, więcej ostrych potraw. Wywalenie z diety zbędnych składników, jak smażenie, słodycze, fast foody, słodkie i sztuczne napoje.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    L-Karnitynę sobie podaruj. Lepiej tutaj sprawdza się zielona herbata. W domu możesz skupić się na treningu siłowym. Poza domem na wysiłku ciągłym o mniejszej intensywności. Połączenie obu wysiłków oraz świadome odżywianie powinno dać oczekiwane rezultaty. Środki podnoszące temperaturę ciała mogą przydać się bez względu na to czy jesteś osobą trenującą.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany
    Avatar aneczka
    Dołączył
    05-03-12
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie dziekuję

    dziękuję bardzo za rady :)) pozdrawiam :))
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •