Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Nierówne Łopatki......

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie Nierówne Łopatki......

    myśle że tu mogę opisać swój problem z łopatkami ... Gdyż lewa łopatka jest niżej niż prawa odbija się to na nierównym umięśnieniu, lewa strona np nie jest tak zbita jak prawa wynika to ze słabszego spięcia mieśni podczas wykonywania ćwiczeń,prawa przez to jest obciążona że wszystko trzyma odczuwalne uczucie mocniejszego spięcia przy wyk... ćwiczeń i naciągnięcia .....

    konieczna wizyta u ortopedy masażysty z tego względu że mogą sie pojawić zrosty jak jest za późno i trudno to rozmasować ortopeda zalecił zejśc z wagi czyli odstawić wszystko nastawić łopaty odczekać czas na regeneracje , i zacząc się podciągać lecz nie chaotycznie jak to zazwyczaj wszyscy robią tylko poprawna technika za karku ciało ustawione w pionie po woli nie podkurczając nóg......
    że
    odbiło się to na tym że np: klatka nierówna lewy cyc ... ogólnie lewa strona na tym ucierpiała jeśli ktoś ma podobne akcje to lepiej udać się z tym do lekarza
    a jeśli ktoś myśli że pier... bzdury to moze sie wypowiedzieć :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    tez mam cos w tym stylu, tylko ze ja mam lewy cyc wypchniety i wystaje, i bark nizszy od drugiego i jak nim czsami ruszam to czuje jak mi przeskakuje przeszkadza to w niektorych cwiczeniach (wyciskanie sztangielki zza glowy ni robie bo przy koncu juz czuje jak chce bark przeskoczyc), mi ortopeda powiedzial ze miesnie plecow mam bardzo dobre i ze nie robic jedynie martwych ciagow no ale raczej mi to powiedz w stylu takim na wyjebce
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •