Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Sukces, a porażka - co mobilizuje ?

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie Sukces, a porażka - co mobilizuje ?

    Dziś dostałam wyniki z egzaminków i uwaliłam już dwa przedmioty. Jeden wiedzialam, że obleję, drugiego byłam pewna. Pewna, że zdam. Rozczarowanie boli mnie najbardziej. Przede mną jeszcze 4 zaliczenia w przyszłym tygodniu. Świadomość, że muszę wziąć 2 warunki( 2 dozwolone) , każdy po 500zł, spowodowało ogólne osłabienie, odechciało mi się nauki.

    (Przehulałam ten semestr i wszystko skumulowało mi się.. nie udaje się coś tego naprostować, chociaż się starałam)

    Nie umiem przegrywać.

    Gdy odnoszę sukces, mówię sobie "może być lepiej" i staram się o więcej i więcej i chce mi się tego, chociaz i tak jest już bardzo dobrze.

    Jak to jest w waszym przypadku?


    P.S tak wiem są inne ważne problemy itd, ale zabolało mnie to więc sobie napisałam
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    staralas sie i dalas z sibie co potrafias. get up dust yourself off and get at it again!porazka mobilizuje bo najgorsze juz minelo a moze byc tylko lepiej. jak przechulalas i wiesz co zle zrobilas to chyba po raz nastepny tego nie zrobisz? bo jesli tak to cos nie teges raczej i warto pomyslec o zmianie postanowien na przyszlosc zeby sie calkiem nie rozczarowac. nie ma wazniejszych problemow dla ciebie teraz jak szkola chyba a przynajniej nie powinno byc. ogarniesz to bo silna jestes. ogarniesz to bo innego wyjscia nie masz. ogarniesz to zeby sobie pokazac ze potrafisz. ogarniesz to bo tak postanowilas. ogarniesz to bo tak i juz! eat failure and shit success -- teraz wiesz co to znaczy? dasz rade
    p.s wypadalo by zjesc troche czekolady:)
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 11-02-12 o 21:53
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Jeśli mi się uda to się cieszę. Jeśli nie, następnym razem będzie szansa. Jeśli wcale się nie uda, widocznie to nie dla mnie. Trzeba zająć się czymś innym :) Wyrosłem z przejmowania się egzaminami, które nic nie znaczą.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Rademenes78
    Dołączył
    06-11-10
    Postów
    406
    SOG
    36
    Otrzymał : 14 SOGi w 14 postach

    Domyślnie

    Jedno i drugie mobilizuje, w tym przypadku porażka była jak najbardziej wskazana bo ; przyznajesz ze olałaś sobie ten semestr i dostałaś srogą lekcję od życia, pierwszy jak piszesz był spisany na straty egzamin, ale drugi... "nie zdałam nie możliwe przecież".... tak naprawdę łudziłaś się tylko że pójdzie dobrze a że poszło źle, no cóż bywa nie da się czasami dopomóc szczęściu. Trzeba ciężko pracować cały czas na sukces wtedy człowiek sie czuje jak Napoleon po bitwie pod Sławkowem (Austerlitz) spełniony zwycięski wie ze zawdzięcza wszystko sobie i ciężkiej pracy to mobilizuje i nakręca spiralę pozytywnych zachowań i reakcji ;-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Nie masz jeszcze poprawek ? I co takie u was drogie te warunki ? Popatrz sobie na inne sprawy i uświadom sobie, że taki egzamin jest mało istotny. Ogarniesz się i będzie dobrze.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Mnie najbardziej mobilizują porażki, szczególnie takie kiedy wiem, że są wyłącznie z mojej winy. Takie jest życie, że popełniamy sporo błędów, ale pamiętaj że, wartość człowieka poznaje się nie po tym jak często upada ale jak szybko potrafi się z nich podnieść. Porażki są potrzebne, bo wracając na swój tor jest się dużo silniejszym i bardziej zdeterminowanym, nie mówię tego tylko na swoim przykładzie. Najważniejsze, że zdałaś sobie sprawę z tego, że możesz pracować ciężej, teraz zostało Ci tylko dokończyć to co zaczęłaś.
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik luo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (12-02-12)

  8. #7
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    Rozmawiałam z tatą. Rozjaśnił mi parę spraw, lepiej mi :) ale i tak kac moralny dręczy.
    O tyle szczęścia miałam zawsze, że mimo moich hulanek, w szkole szło zawsze perfekt. A teraz za dużo na raz, wszystko odkładałam, nie poszło.
    W życiu osobistym też niezłe fikołki były. Wyszłam z jednego "gówna" by wejść w drugie? Doszło do mnie, że popadam ze skrajności w skrajność, emocje mną szarpią, kocham i nienawidze, cieszę się i smucę. Nie można tak..
    Ostatni tydzień zaliczeń, a jednocześnie nowy tydzień nowego semestru i wszystkiego, co będzie nowe i lepsze.
    Tak, chcę się zorganizować i poustawiać pewne rzeczy w głowie.

    Tęsknie też za siłownią, czy jakimikolwiek treningami. Gdy śmigałam na karate samopoczucie moje było najlepsze. Moje myśli i cele były jasne. Konkretny wysiłek fizyczny dużo mi dawał, a jak jeszcze mogłam komuś łomot dać to już w ogóle cudownie :)
    No dobra chłopaki, czas się podnieść i powalczyć jeszcze. Bo nie wszystko stracone.

    Lubię Was za gotowość do walki, mobilizację, za to że robicie wszystko by zamierzony cel osiągnąć.
    Chętnie dołącze.
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Wiesz dlaczego upadamy? Żebyśmy nauczyli się podnosić :)
    Nie ma co ukrywać, każda porażka podłamuje psychikę, trzeba się z nią zmierzyć i dopiero później następuje mobilizacja do pracy. Sukcesy z kolei mogą sprawić że spoczniemy na laurach, więc w życiu trzeba doswiadczyc troche tego i drugiego. Nie bede filozofowal, bo jeszcze gowno wiem o życiu, ale egzamin to zadna zyciowa porazka i nie powinnas zaprzaatc sobie tym glowy. Determinacja, ciezka praca i mozna gory przenosic. Dobrze jest z kims o tym porozmawiac, bo zawsze ktoś Cię podbuduje. Tak wiec reasumujac dasz radę :) Na siłownie zawsze znajdziesz czas, trzeba troche pocierpiec dla ustabilizowanej przyszlosci
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    wracaj do ćwiczeń dziewczyno, odstawienie wysiłku fizycznego to jest błąd. Aktywnosć pozwala nam się rozluźnić. Najlepszym odpoczynkiem od pracy umysłowej jest aktywnosć fizyczna i na odwrót najlepszym odpoczynkiem od aktywności fizycznej jest aktywność umysłowa. Nie wierzę, że pomimo sesji nie jesteś w stanie znaleźć godziny na jakiekolwiek ćwiczenia.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    Oj będę ćwiczyć, oczywiście!
    Na karate nie mogę wrócić - za daleko treningi, a inne kluby są cholernie drogie. Chociaż będe się jeszcze rozglądać (tak by siłownia, fitness, blabla.. no poszukam). Może uda mi się popracować. A jak nie to mam siłownie,basen, aerobik, aqua aerobik, i inne na uczelni - taniocha i na miejscu.

    Tylko nie w tym tygodniu. Kolejnym.
    Musze się porządnie zmęczyć od czasu do czasu, bo zwariuję.

    Porażka? Zabolało. I mnie nie zmobilizowało... na początku. Teraz, hmm.. będzie lepiej:) Zamykam 3 semestr, a otwieram 4. Jutro.

    No i przefarbuję i zetnę włosy.
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •