Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Barki - zastój

  1. #21
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    No tak, białka też nie ma sensu jeść więcej niż 3g. I'm out.
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik luo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (19-02-12)

  3. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar znieczulica
    Dołączył
    19-06-09
    Skąd
    śląsk
    Wiek
    40
    Postów
    64
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał luo Zobacz post
    No tak, białka też nie ma sensu jeść więcej niż 3g. I'm out.
    Znowu uogólniasz, dla jednego starczy 2,5 dla drugiego 5 a inny biorąc 3 się obtłuszczy. Niektóre rzeczy trzeba po prostu sprawdzić na sobie bo każdy ma inny organizm.

    "Pierwszym celem powinno być białko. Dobrym ogólnym wyznacznikiem jego ilości dla większości kulturystów są 3 g na 1 kg wagi ciała rozłożone równo na wszystkie posiłki. Organizm jest w stanie strawić i przyswoić tylko określoną ilość białka na raz (trwają spory, ile dokładnie), ale podstawowe założenie to utrzymanie jego stałego dopływu w ciągu dnia. Niektórym lepiej służy większa ilość, innym trochę mniejsza."

    Fragment tekstu "dlaczego nie rośniesz? 8 powodów zastoju" Dorian Yates dla Muscular Development (wiem, wiem dla ciebie bardziej wiarygodne jest zagraniczne forum i komentarze anonimowych ludzi) Jak wszystkim "zielonym" tak doradzasz, zwłaszcza jako moderator działu, to tylko szkoda tych chłopaków.
    "...przez wielu potępiani zajmujemy się rzeczami nazywanymi grzechami, czynami z których będziemy rozliczani i osądzani, a przecierz nie rodzimy się wszyscy z tymi samymi sznasami..."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #23
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    A ty przestan polegac na przestarzalych info :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #24
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Źle mnie zrozumiałeś;) Uogólnianiem jest właśnie twierdzenie że jedzenie ponad 3g/kg białka jest bez sensu, albo że każdemu wystarczy 5g kreatyny dziennie. Każdy jest inny, jak zresztą sam napisałeś. Nie chcę się z nikim kłócić bo przecież nie o to chodzi, ale niektóre rzeczy przeczą teoriom naukowców, bo badania są robione na pewnej grupie osób, która je inaczej niż my, trenuje inaczej, pracuje gdzie indziej, ma inne predyspozycje genetyczne do tego sportu. Każde badanie zamyka się do określonych kryteriów, wiek płeć stopień wytrenowania, ale fakt że nie ma 2 takich samych osób powoduje że wyniki wyglądają zawsze trochę inaczej w praktyce niż na papierze.

    Nie twierdzę że bardziej miarodajne są dla mnie opinie na zagranicznych forach, ale skoro ludzie wdają się tam w jakąś ciekawą dyskusję to chyba nie jest to wyssane z palca, więc według mnie warto spróbować też tego na sobie skoro na xx osobach też to się sprawdziło. Według teorii niektórych speców ryż biały czy ziemniaki są bee bo mają wys indeks glikemiczny, tyle że to nie jest takie oczywiste, bo nie jemy samego ryżu, a dokładamy do tego mięso, tłuszcze i warzywa. Tak samo jak nie każdy trening będzie dawał takie same efekty na dwóch osobach trenujących razem. Nie ma co zakładać klapek na oczy bo ktoś tak twierdzi. Sam pewnie widziałeś ile dawnych teorii naukowców już dawno zostało obalonych, wszystko idzie do przodu
    Ostatnio edytowane przez luo ; 19-02-12 o 18:08
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #25
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Ig nie ma znaczenia btw. Wymysl durnych dietetykow.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #26
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar znieczulica
    Dołączył
    19-06-09
    Skąd
    śląsk
    Wiek
    40
    Postów
    64
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał luo Zobacz post
    Źle mnie zrozumiałeś;)
    No i na tym poprzestańmy, zgadzam się z tym, że każdy musi niektóre rzeczy dopasować do siebie, zwłaszcza że poza samą genetyką wpływa na to mnóstwo innych czynników(m. in które wymieniłeś) Dla mnie te wszystkie wyczytane rzeczy również nie są biblią, stanowią tylko podstawę, która potem dostosowuję do siebie. Z mojej strony to tyle w tym temacie, bo na kilka napisanych przeze mnie postów tylko jeden dotyczył zadanego na początku pytania ;] i trochę zrobił się spam.
    "...przez wielu potępiani zajmujemy się rzeczami nazywanymi grzechami, czynami z których będziemy rozliczani i osądzani, a przecierz nie rodzimy się wszyscy z tymi samymi sznasami..."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •