Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: watroba, duzy problem

  1. #11
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał luo Zobacz post
    Kowal wiem, że masz dużą wiedzę, ale tak naprawdę nie ma żadnych dowodów na to, że wysoka podaż białka ma negatywny wpływ na wątrobę. Zresztą nasz organizm potrzebuje białka do naprawy tkanek wątroby i dostarczenia metioniny (nasz organizm nie może jej sam wytworzyć) która m.in przekształca tłuszcze w lipoproteiny, które potem są usuwane z wątroby, jest też niezbędna do syntezy białek, reguluje stężenie lipidów we krwi i tkankach, działa przeciwmiażdżycowo itd. Można by długo pisać ale niektórych i tak się nie przekona..
    Nie wypowiadałem się by przerywał suplementację białkiem. Poza tym co rozumiesz przez mówienie,że nie ma dowodów? Rozumiem ,że tempo syntezy mocznika nie ma znaczenia, przemiana amoniaku jest nieograniczona? Zakwaszenie też jest rzeczą oczywistą, a ile schorzeń powoduje można by wymieniać. Utlenianie aminokwasów też przy pewnych ilościach zwiększa się drastycznie, dlatego ogromne ilości są zbędne. Ekonomicznie też na minus. Później wypowiedzi się szerzą, oparte na streszczeniach, trwających krótko badaniach, na małej liczbie osób. Chłopak ma też problem z wątrobą.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 07-01-12 o 12:06
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał seras666 Zobacz post
    sosna za duzo masci i innych scierw juz poszlo, i uznalem ze nie chce mi sie juz w to bawic, z tym alko bylo bardzo nie odpowiedzialne, czlowiek uczy sie na bledach, teraz pytanie, bialko utrzymywac dalej na poziomie 3g? odlozylem wszystko nawet kreatyne, teraz tylko 20mg akne zeby to podtrzymac do tego esseliv i hepatli 3x2 jak na razie.
    a jak bóle mięśni? mnie dermatolog tez izotek chce przepisać ale mowi ze bóle mięśni, stawów, że siłownia odpada na ten czas raczej, no i te popękane usta itp jak to wygląda u Ciebie?
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    tez mi tak mowila, a z dzialan niepoządanych wyłacznie suche usta mialem a tak to nic, bóle miesni raczej nie chyba ze myle z zakwasami bo dopiero od pol miesaca jade na pelnych obrotach, pozatym jak zaczolem brac to pracowalem przez poltorej miesiaca ciezko fizycznie wiec jedynie to stawy bolaly ale to juz bolaly przed kuracja, teraz jedynie co mam to blizny po tym, i czasem na ramionach cos wyskoczy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    a usta bardzo suche? brzydko to wyglada? czy da rade nawilzac ciagle zeby wygladaly w miare normalnie?
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar seras666
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    P-na
    Wiek
    32
    Postów
    529
    SOG
    183
    Otrzymał : 33 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    co to wygladu to w zasadzie nic specjalnego przynajmniej w moim przypadku, na poczatku bylo najgorzej musialem co chwile smarowac ale nie wygladalo to zle tylko bylo troche nie wygodne, szczegolnie rano byly czasem bardzo pekniete ale po 2 miesiacach rzadziej smaruje, pozatym dostalem szminke od pani dermatolog wiec mialem ja zawsze przy sobie i nie bylo problemu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •