Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: Masa a brzuch

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pronutrition Zobacz post
    Dla mnie w porządku,ale jaka dieta do tego? Ile razy w tygodniu trenujesz? Podaj szczegóły,tak abyśmy mogli doradzić coś więcej. Dobrym pomysłem byłby również basen lub bieżnia.
    Więc tak, mój trening wygląda w sposób następujący:
    Dzień1: plecy biceps, po treningu rowerek 20min.
    Dzień2: klatka triceps, po treningu rowerek 20min.
    Dzień3: wolne
    Dzień4: barki nogi kaptury, po treningu rowerek 20min.
    Dzień5: wolne

    Między seriami jakieś lajtowe ćwiczenia na brzuch, jeżeli chodzi o regeneracje to u mnie jest ok.
    Moja dieta jeszcze jest bardzo słaba właściwie to dbam tylko o posiłek przed treningowy i po treningowy. Śniadanie jest raczej normalne składa się z kanapek, a kolacja to jakiś serek wiejski najlepiej w okolicach godziny 18.
    Szukam czegoś w rodzaju przekąsek, które można kupić w sklepie, oraz takich produktów co nie wymagają wiele czasu na przygotowanie, a świetnie nadają się do diety. Propozycje?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar gangster
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Tczew
    Postów
    693
    SOG
    98
    Otrzymał : 56 SOGi w 43 postach

    Domyślnie

    Najszybsza jest odzywka typu gainer :) ale rano możesz płatki na mleku jeść a wieczorem np twaróg ze śmietanką i dżemem. Na kolacje możesz wcinać tuńczyka,dobrze jest stopniowo wdrażać sobie taką dietę i przyzwyczajać się.
    Ciało dąży do tego,co umysł zaplanuje.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Nie lepiej plan rozłożyć na pn śr pt? Jak plecy barki robisz z nogami to ja bym na Twoim miejscu z nogami robił tylko przód i bok naramiennych, a tylny akton z kapturami przerzucił na trening pleców.
    Dobre jedzenie to podstawa, nie musisz się trzymać jakiegoś stałego schematu ale kilka zmian wypadałoby zrobić. Na śniadanie powinieneś dać jakieś źródło białka, czy to jaja, mięso czy rybę, chociażby nawet tuńczyka. Nie mów tylko, że rano nie masz czasu na śniadanie, wystarczy jak wstaniesz 15 minut wcześniej i na spokojnie zrobisz sobie coś sensownego do jedzenia np ze 4 jaja i płatki owsiane na mleku.
    Na szybkiego w ciągu dnia możesz wsypać do miski trochę owsa, do tego mleko, serek wiejski i jakieś dodatki do smaku typu suszone owoce, pestki, orzechy.
    Ten serek wiejski powinieneś dać z pół godziny przed snem, a o 18 zjeść normalny posiłek z węglowodanami, mięsem, tłuszczami i jakimiś warzywami.
    Wbrew pozorom dieta dla osoby trenującej dla siebie jest prosta jak budowa cepa. W każdym posiłku ma być białko zwierzęce, do tego jakieś węglowodany ryż kasza owies ziemniaki czy chleb, jakieś zdrowe tłuszcze i warzywa. Poczytaj przykładowe diety u nas na forum w podwieszonych tematach, masz tam multum opcji na posiłek, wystarczy poszukać
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Czytałem, że dużo ludzi je jajka na śniadanie (rozumiem, że takie gotowane), znam gościa co pije surowe i mówi, że spoko ale wole nie próbować. Te jajka mogą być z majonezem? Czy koniecznie muszę jeść je bez żadnych tłustych dodatków?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Jedz jajka gotowane tylko trzymaj je 2-3 minuty od zagotowania się w wodzie ponieważ czytałem że trzymając je dłużej tracą na wartości odżywczej.
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Możesz dać majonez, szczypiorek, ketchupu, trochę soli co tam wolisz. Jajecznica, jakiś omlet też będzie ok. I nie muszą to być tylko jaja, równie dobrze może być mięso czy rybka która np została Ci z poprzedniego dnia. Jest sporo możliwości, ale głównie chodzi o to żeby było tam dość sporo pełnowartościowego białka które w miarę szybko Twój organizm przyswoi. Jakiś owoc też jak najbardziej możesz do śniadania dorzucić jak masz jeszcze miejsce w żołądku
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia
    Avatar kyuubiwrk
    Dołączył
    17-02-12
    Skąd
    Berlin
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    lepiej aeroby po treningu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kyuubiwrk Zobacz post
    lepiej aeroby po treningu
    A jak to uzasadnisz?
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damianpfighter Zobacz post
    Jedz jajka gotowane tylko trzymaj je 2-3 minuty od zagotowania się w wodzie ponieważ czytałem że trzymając je dłużej tracą na wartości odżywczej.
    Jeżeli jajka ugotuje wieczorem, żeby mieć więcej czasu rano, to czy przez tak duży okres czasu od momentu ugotowania nie stracą żadnych wartości odżywczych? I jeszcze tak z ciekawości czy ta biała część jajka potocznie zwana białkiem to jest 100% białka? Chodzi mi o to, że jeżeli ta biała część waży 10g to jest to równe 10g białka budulca, które otrzyma mój organizm?

    Dzięki za poświęcony czas.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    1.nie nie straci na wartości możesz smiało gotowac wieczorem, sam tak robie.
    2.nie, w jajku całym masz około 11-12g białka.idąc tym tropem kupujesz np jajka m 4x 60gram każde wychodzi ci około 240g czyli około 30g białka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •