Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Temat: Witaminki i inne pierdoły

Threaded View

  1. #21
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Best Body Zobacz post
    a glupoty takie jak wypisuje kowal ubierajac w pseudonaukowe zdania dużo mędrkow pisze na necie.
    Chcesz to Ci podam źródła skoro uważasz,że są pseudonaukowe, które cytowałem bądź podawałem ;)

    Cytat Napisał Best Body Zobacz post
    Dopóki nie zrozumiesz że % dziennego zapotrzebowania = to ilość zalecana do spożycia by nie występowały niedobory nie mamy o czym dyskutować, bo podstaw nie opanowałeś.

    Co za rożnica czy strony internetowe czy papierek dołączony do leku skoro opierają się na tych samych źródłach/wytycznych? Bo to o wiele bardziej wiarygodne niż żucenie nazwiska jakiegoś profesora, rozumiem że Ci to powiedział na ostatnim spotkaniu. EOT
    Tak na ostatnim , w tamtym roku. Sprawdziłem dzienne według ustawy i zmieniono 2010r. Normy mam 2008r. Co nie zmienia sensu całej reszty. Zapotrzebowanie odnosi się do populacji ludzi,a zalecenia tworzy się dla danego regionu na podstawie ogólnego spożycia. Dlatego w ustawie 2007 ujęte jest 15mg,a w 2010 10mg co nie zmienia ogólnego zapotrzebowania. Tak więc może sam opanuj podstawy.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 29-12-11 o 18:16
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •