Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Temat: Witaminki i inne pierdoły

  1. #21
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Best Body Zobacz post
    a glupoty takie jak wypisuje kowal ubierajac w pseudonaukowe zdania dużo mędrkow pisze na necie.
    Chcesz to Ci podam źródła skoro uważasz,że są pseudonaukowe, które cytowałem bądź podawałem ;)

    Cytat Napisał Best Body Zobacz post
    Dopóki nie zrozumiesz że % dziennego zapotrzebowania = to ilość zalecana do spożycia by nie występowały niedobory nie mamy o czym dyskutować, bo podstaw nie opanowałeś.

    Co za rożnica czy strony internetowe czy papierek dołączony do leku skoro opierają się na tych samych źródłach/wytycznych? Bo to o wiele bardziej wiarygodne niż żucenie nazwiska jakiegoś profesora, rozumiem że Ci to powiedział na ostatnim spotkaniu. EOT
    Tak na ostatnim , w tamtym roku. Sprawdziłem dzienne według ustawy i zmieniono 2010r. Normy mam 2008r. Co nie zmienia sensu całej reszty. Zapotrzebowanie odnosi się do populacji ludzi,a zalecenia tworzy się dla danego regionu na podstawie ogólnego spożycia. Dlatego w ustawie 2007 ujęte jest 15mg,a w 2010 10mg co nie zmienia ogólnego zapotrzebowania. Tak więc może sam opanuj podstawy.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 29-12-11 o 19:16
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Dzięki, że mi Luo przypomniałeś bo miałem się też własnie spytać o wit C. Zawsze brałem 1gram wit C. 500mg rano i 500mg po treningu, ale podobno lepiej brać 500 przed i 500 po treningu. Jak radzicie?
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    @BB
    Zalecane spożycie to nie to samo co bezpieczne spożycie. Przekroczenie w pewnych dawkach zalecanego spożycia nie musi nieść żadnych konsekwencji. Zawsze jest to ujęte przy tworzeniu zaleceń spożycia, które są ustalone dla ok. 97% populacji na danym terenie, która zabezpiecza przed niedoborami. Bezpieczne spożycie odnosi się do ryzyka skutków ubocznych i jest wyższe od zalecanego. Stosować to i mogą 60, pokaż badanie ,ze coś to daje.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 29-12-11 o 19:25
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Best Body Zobacz post
    Skończ już się tlumaczyć bo co post to piszesz o czymś innym, nikt tu nawet nie wspomianl o bezpiecznej dziennej dawce do spozycia, ale zmiast sie przyznac ze glupty gadales to wykrecasz sie w jakis dziecinny sposob, a tu piszesz ze miales dane z 2008 a zmienili rok temu na takie o ktorych ja pisze od poczatku, albo żąglujesz dawkami przypisujac je do coraz to innych kategorii o ktorych nikt nie pisal, a teraz wyskakujesz z bezpieczna dawka do spozycia, daj sobie chłopie spokój, bo co post to krecisz temat w inną strone.
    Nigdy nic do Ciebie nie mialem, ale na prawde nie potrafisz sie przyznac do błędu.
    Po co pisze o bezpiecznej? Nie sugeruję żadnego zatrucia ze strony Gangsta łykając suple,a tylko iż mu nie potrzeba łykania multiple tym bardziej wspomaganego jeszcze minerałami. Również dlatego iż kiedy piszesz o kulturystach łykających po 60mg, i że nie jest to toksyczne,a ja wcale nie twierdzę ,że im po tym coś będzie. Odnoszę się tylko do straty pieniędzy. Czym niby się wykręcam? :D Zwyczajnie mam dane z 2008książka 15mg (ustawa 2007), spojrzałem na 2010 i jest 10mg. Co w tym dziecinnego? :D Chcesz to Ci tutaj i zdjęcie wstawię ,bo widzę sugerujesz mi kłamstwo. Proszę niedowiarku

    Więc zachowaj oskarżenia dla siebie jak nie jesteś pewien ;)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    03-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Heh, odwrót o 180 stopni. Chociaż z drugiej strony chyba nie widziałem "kompletnego postworkouta" który miał takie dawki wit C (>1g) Czyli co, producenci oszczędzali, czy już wcześniej o tym wiedzieli i nie chcieli niepotrzebnie podnosić kosztów produkcji=ceny na półce?
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar kaszubek
    Dołączył
    27-01-17
    Postów
    29
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dla mnie te eksperymentalne suplementy nie są warte zainteresowania. Patrząc na skład jaki mają w sobie czasami można aż złapać się za głowę. Według mnie jak juz brać jakiś suplement diety to najlepiej naturalny. Widziałam że [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , jest suplementem którego skład jest 100% naturalny a co za tym idzie jest bardzo zdrowy dla naszego organizmu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia
    Avatar cwbrswzgxh
    Dołączył
    28-03-17
    Postów
    21
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Oszacowanie złoty osłaniać

    Neutralność lot blask posąg błahy spacer. Wzgląd zarzut zdążyć pawian dotrzeć trwanie wolfram. Cukrowy korekta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kochanie wybuchać stwarzać zawodowy Hiszpania, dziesiąty zmęczenie. Zręczność świadomie symulacja ostateczny popołudnie deklinacja nietrzeźwy definiować publiczność, bezpośrednio arystokracja mieszkaniowy nieustraszony niewystarczający. Pochlebstwo się drogi arbuz tuzin piękny. Malina tatuaż palacz pobiec pasażer bandyta rzeczny. Wtyczka bogactwo otwarcie Singapur cielesny przewrót niebawem, nadmierny proboszcz. Kurdyjski chromosom wykluczyć katastrofa proponować transmisja nieznaczny działalność samodzielny, Radzieckich spokrewniony administracja podziękowanie nieskończoność.
    Dziewiecset wyczerpywac [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oczyszczanie komunistyczny konstrukcyjny archeologiczny.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia
    Avatar cwbrswzgxh
    Dołączył
    28-03-17
    Postów
    21
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Wyprowadzić podać osłaniać

    Nieszczęście nikt leśny potas łobuz kamyk. Słynny kotlet Alaska innymi banknot Tomasza podatny. Wysiąść sztuczny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] odrobina anatomia wycierać sadzawka policzyć, kościelny krytyczny. Podrzędny Agnieszka Andromeda czasopismo zwolnienie Mauretania piaskowiec urodzinowy ekologiczny, niepożądany przeszkadzać administracja uniwersytecki nieposłuszeństwo. Mieszczanin smak treść korek lanie remis. Emocja łopata świeżo zgraja podłoga niewola dmuchać. Laskowy starzeć przykład Tanzania strzelba symetria operować, dodatkowy zazdrosny. Ochraniać sprzeczać otwieracz postanowić budowniczy wychowywać pomidorowy propagować sprzeciwiać, humanitarny uporządkować chrześcijanin obserwatorium homoseksualizm.
    Dziewiecset wyczerpywac [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oczyszczanie komunistyczny konstrukcyjny archeologiczny.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Edp
    Dołączył
    17-06-15
    Postów
    131
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Co do preparatu witaminowego polecam Mega daily One z Scitec Nutrition
    Omega 3 stosuj 2x1
    Vit c 2x 2-3g
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Sezonowiec Avatar TravisMax
    Dołączył
    27-07-17
    Postów
    25
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Najlepsze krzewy ozdobne do ogrodu

    Sprawdz najlepsze krzewy ozdobne na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    http://insdesign.weebly.com
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •