Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Problem, pare pytań.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar N3wbie
    Dołączył
    01-02-10
    Postów
    5
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Problem, pare pytań.

    Witam cześć siemano !
    Sprawa wygląda następująco
    Wiek:18
    Wzrost:1,81cm
    Waga:80
    Problem tkwi w tym iż mam brzuch, cycki i spore uda... Moje pytanie do was co z tym zrobić jak się tego pozbyć ? Dodam że nie mam możliwości "iścia" na siłownie gdyż mieszkam na sporym ehem... odludziu , dlatego właśnie piszę ten temat bo wszelkie podpięte i polecane tematy są z zastosowaniem ćwiczeń na sprzęcie profesjonalnym ...
    No i dlatego powstaje parę pytań ... Czy potrzebna jest dieta jeżeli tak to jaka ? Najlepiej gdyby ktoś mógł podrzucić coś gotowego bo jak wygląda jestem KOMPLETNIE zielony, jakie ćwiczenia i co innego robić ... ? Tryb życia hmm większość czasu spędzam siedząc gdyż nie ma dosłownie nic do roboty jeszcze zimą gdy wszyscy siedzą w domach. Liczę na jakieś pomocne posty ! Dzięki i pozdrawiam , niech moc będzie z wami !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar N3wbie
    Dołączył
    01-02-10
    Postów
    5
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Sory za 2 pod rząd ! ale przypomniało mi się !:) Miałem pytać o spalacze czy są one coś warte ? W grę wchodzi Basen mam parę kilometrów . Ale wole zacząć z dietą jeżeli takowa jest potrzebna i innymi radami by nie marnować czasu - dlatego ten temat Dzięki !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar bartek_t
    Dołączył
    23-09-11
    Skąd
    Kraków
    Postów
    21
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Witam

    Myślę że powinieneś zacząć biegać+pływać+dieta(prawidłowe odżywianie) oraz program treningowy który możesz zrobić sam w domu bez sprzętu, ogólnorozwojowy na wszystkie partie, mięśni.

    Pozdrawiam
    http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=327441370&Guid=1336b2a4-a880-a20b-2741-94f1fffe598c
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar N3wbie
    Dołączył
    01-02-10
    Postów
    5
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Napisałeś to co ja zapytałem tylko nie w formie pytającej.
    Chodzi mi o konkrety jaka dieta , jakie ćwiczenia i czy te spalacze to dobry pomysł .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Cześć, ze swojej strony mogę Ci zasugerować [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] W części drugiej jest tam rozpisany przykładowy trening. Zacznij od 3x w tygodniu, po jakimś czasie dodaj czwarty dzień
    Do tego przydałaby się jakiś trening aerobowy, czy to rower, bieganie, pływanie. Pamiętaj, że powinieneś trenować regularnie, stopniowo wydłużając trening zacznij od 4x30 minut, w kolejnych tyg 4x35, 4x40, 4x45, 4x50, 5x30/35, 5x35/40 itd

    Jeśli chodzi o jedzenie to jest ono najważniejsze przy redukcji wagi. Nie musisz wszystkiego liczyć kalkulatorem ale na razie po prostu
    -jedz 5-6 posiłków dziennie, przed snem również
    -przede wszystkim zmniejsz spożycie węglowodanów, szczególnie w godzinach wieczornych. Wywal biały chleb, bułki i inne przetworzone produkty. Zastąp je pieczywem razowym, płatkami owsianymi, makaronem razowym, ryżem brązowym/parabolicznym, kaszą gryczaną. Ostatni posiłek ma być tylko białkowo-tłuszczowy, bez węglowodanów np jaja, mięso/twaróg z tłuszczami np oliwą/orzechami/pestkami
    -białko dostarczaj głównie z chudego mięsa, filet z kurczaka/indyka, schab wieprzowy, białka jaj, twaróg, od czasu do czasu żołądki czy wątróbkę z kurczaka.
    -warzywa praktycznie bez ograniczenia
    -z owocami raczej bym nie przesadzał, szczególnie w późniejszych godzinach
    -pij dużo wody
    -smaż bez tłuszczu na teflonie, ew spryskaj oliwą patelnię albo natrzyj ją delikatnie ręcznikiem papierowym z odrobiną oliwy. Najlepiej jakbyś starał się częściej gotować niż smażyć
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik luo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    N3wbie (16-12-11)

  7. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar N3wbie
    Dołączył
    01-02-10
    Postów
    5
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Bóg CI to w dzieciach wynagrodzi wielkie dzięki !
    Jeszcze pytanie dotyczące spalaczy, orientujesz się ?
    Czy przy takim treningu będą one coś dawały . Mam na myśli jakieś słabe spalacze
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Żeby mnie tylko nie wynagrodził za szybko
    Wg mnie nie ma sensu dorzucać termogeników. Przy nierównym jedzeniu na dużo się i tak nie zdadzą, także szkoda Twojego zdrowia i pieniędzy. Narazie postaraj się pilnować tego co jesz, zacznij trenować i patrz na lustro. Jeśli będziesz systematyczny to po miesiącu powinna być już zauważalna różnica. Jak waga będzie spadać za wolno to obetnij z 30g węglowodanów z ostatniego pełnowartościowego posiłku (czyli wyjdzie pewnie z czwartego albo piątego). Nie licz na większy spadek tłuszczu niż 1kg tygodniowo. Jak zaczniesz jeść w miarę sensownie, zmniejszysz spożycie sodu z śmieciowego jedzenia, to część wody też z Ciebie zejdzie, co da oczywiście pozytywny efekt. Jak będziesz się czuł głodny to popijaj sobie wodę i dokładaj więcej warzyw do posiłków
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Zbanowany Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar Pronutrition
    Dołączył
    10-11-11
    Postów
    69
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeżeli spalacze to i również odpowiednia dieta i aktywność fizyczna. Wtedy przyspieszą ten efekt,ale branie ich bez tego nie ma większego sensu. Przemyśl to. Biegi,basen,rowerek- jak najbardziej wskazane.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •