Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: Strzelające przeskakujące i bolące stawy

  1. #31
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar zenon123
    Dołączył
    28-02-08
    Postów
    39
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    omega 3 zwiększyłem do 5 na upartego mozna by powiedziec ze strzelanie jest troche cichsze .

    jesli łokcie związe mocno ale dosyc bardzo mocno bandażem elastycznym to problem mija nic nie strzela jak rozwiąze bandaże , wszystko lata stzela jak mocno związane i zwarte moge nawet treningi robic
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Sezonowiec Avatar Survivor
    Dołączył
    02-05-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenon123 Zobacz post
    omega 3 zwiększyłem do 5 na upartego mozna by powiedziec ze strzelanie jest troche cichsze .

    jesli łokcie związe mocno ale dosyc bardzo mocno bandażem elastycznym to problem mija nic nie strzela jak rozwiąze bandaże , wszystko lata stzela jak mocno związane i zwarte moge nawet treningi robic
    z tego co wiem nie powinno się brać samego omega3 a koniecznie z omega6 tylko nie wiem w jakiej proporcji, chyba 2-3. Inaczej tworzą się jakieś kwasy szkodzące na wątrobę-tak mi lekarz powiedział. Jeśli chodzi o preparaty kolagenowe polecam Flexagen-zawiera dwa rodzaje kolagenu, witaminy i minerały, dzięki czemu lepiej się przyswaja niż glukozamina a nie jest lekiem więc nie ma co sie obawiać-nie ma skutków ubocznych.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •