Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: poczatkujacy

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar bbili
    Dołączył
    24-11-11
    Postów
    1
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie poczatkujacy

    Jestem poczatkujacy nie chodzilem na silke postanowilem wziac sie za siebie. niestety nie mam za duzo rzeczy do cwiczen jedynie hantle 2x 4kg. mam 15 lat 165cm i waze ok 70kg wiem to duzo. prosze o wymyslenie mi treningu oraz lekkiej diety. trening jesli sie da to rowniez chcialbym na nogi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Poczatkujacy Terrorysta
    Dołączył
    12-11-11
    Postów
    75
    SOG
    14
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Nikt ci tu planu nie ulozy diety raczej tez nie :D
    Lap tu kilka przydatnych linkow.

    Tu masz diete na redukcje na 70 kg mozesz sie doniej dostosowac.
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?18162-Przyk%B3adowe-diety-na-redukcj%EA
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...wek-i-dyskusja -tu masz kilka wskazowek w temacie zrzucenia fata

    Trena to ci uloze na pw albo w budzie ci na kartce zapisze :D duzo nie zdzialasz tymi hantlami ale zawsze cos ;p takze zbieraj na sprzecik i niema opierdalania sie !!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Poczatkujacy Terrorysta otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    bbili (24-11-11)

  4. #3
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Cześć, fajnie, że pomyślałeś o nogach. Większość osób ma je w dupie i mówi tylko "toż ja spodni nie dobiore"
    wracając do tematu dużo tymi hantlami nie zrobisz, ale jessteś jeszcze młody więc na rozruszanie mogą być. Poczytaj sobie o treningu domatora
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    jakieś ćwiczenia napewno Ci się spodobają. Taki trening 3-4x w tyg wystarczy

    Nie wiem jak Ty ale ja mając 15 lat nie myślałem nawet, żeby dokładnie trzymać diety i według mnie obliczanie kalkulatorem narazie nie jest Ci do niczego potrzebne. Musisz po prostu bardziej patrzeć na to co jesz.
    każdy posiłek ma zawierać jakieś źródło białka zwierzęcego, i nie ma to być plasterek szynki tylko jakiś kawałek mięsa, ryby, twarogu czy jaja
    staraj się ograniczać węglowodany w późniejszych godzinach. Ostatni posiłek z węglowodanami powinieneś zjeść najpóźniej o 18stej
    posiłek przed snem powiniene składać się głównie z białka z dodatkiem tłuszczy, np ryba, mięso+oliwa, jaja czy twaróg z tłuszczami.
    pij dużo wody
    nie zapominaj o warzywach
    nie przesadzj z owocami, a jak już chcesz zjeść to lepiej z rana niż wieczorem
    ogranicz puste kalorie (mam tu na myśli chipsy, batony, słodzone napoje i "tanie soki")
    Codziennie jedz podobne ilość jedzenia i obserwuj co się dzieje, jak waga będzie stała/rosła to zmniejsz ilość węglowodanów.
    Ostatnio edytowane przez luo ; 26-11-11 o 09:48
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar MagisterNowak
    Dołączył
    03-11-11
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Na górze masz ładnie podwieszone wątki, tam znajdziesz wszystkie rady - z doświadczenia wiem, że są bardzo pomocne :D
    No i zgodze się z lui-m - masz 15 lat, nie ma co bawić się w dokładne obliczenia, wystarczy na razie wywalić fastfoody i śmieciowe żarcie, wrzucić do menu więcej warzyw i białka zwierzęcego i chudego nabiału, a już niedługo zobaczysz efekty :D Plus oczywiście trening :)
    Powodzenia!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Zbanowany Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class500 punktów doświadczenia
    Avatar Pronutrition
    Dołączył
    10-11-11
    Postów
    69
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zaczynasz od jedzenie samego ryżu plus kurczaka plus dodajesz kolejnego dnia produkty czyli np; płatki owsiane/kasze gryczana/pieczywo jasne czy ciemne/ jajka/ ryby.mleko i przetwory fermentowane. i w ten sposób dochodzisz do tego które produkty służą twojemu organizmowi,a które nie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Poczatkujacy Terrorysta
    Dołączył
    12-11-11
    Postów
    75
    SOG
    14
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    @up
    Mysle ze ten temat nie jest juz aktualny... Luo chyba wszystko juz powiedzial.A bili dalej sie obija i chuy mu z tego tematu bylo... jedzie bez ukladania treningu ani diety a efektow nie widac jak narazie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •