Strona 10 z 86 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 858

Temat: CrossFit nowy etap w treningach!

  1. #91
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Powiem wam że takie sniadanie kojarzy mi się z filmami albo typowym angielskim śniadaniem(tylko fasolki brakuje) takie jak jedzą ci normalni ludzie nie takie po*eby jak my:)

    Panowie a teraz bardzo powazna sprawa liczę na waszą pomoc.

    Sytuacja wygląda jak w dzienniku prowadze teraz dobrą a jak na moje standardy to bardzo dobra diete, cały czas jestem na plusie kalorycznym jedyny minus to za mało tłuszczu z grupy OMEGA 3 i 6 za to mam raz na jakiś czas strzaly z tłuszczy zwierzęcych jak boczek,wieprz czy jakieś wędliny typu kabanosy.

    Aerobów NIE kręcę,jedynie przed treningiem kilka minut na rowerze lub na bieżni.
    Trening jak w relacji i tu meritum sprawy.

    Chudne. pomimo nadwyzki kalorycznej bialka na poziomie ok2,5g <

    Myśle że to nie jest normalne nawet z moim metabolizmem czystego ekto. dzis rano gdy spojrzałem w lustro czuję się płaski jak ściana, a jestem po sniadaniu i dziś w nocy zjadlem cheat meal 2 hotdogi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #92
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Wróciłeś już do wagi sprzed spadków? ile ważysz teraz? Chudniesz w stosunku do jakiego okresu? z dnia na dzień jak spojrzysz w lustro to może się zdawać czasem że jest płasko, że krok w tył.. ale ważne żeby w długoterminowym rozrachunku iść naprzód - dopnij wszystko jak najlepiej potrafisz i sprawdź za miesiąc-dwa o ile waga ruszyła - na koksie przecież nie jestes to czego sie spodziewasz, genetykę ciężko przeskoczyć : (
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #93
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    na tyle co teraz jem waga powinna iść do przodu nawet w fat, a jest lekki plus. ogólnie idzie do przodu ale widzę ze się wycinam.
    teraz mam wagę 86kg, przed było 94kg ale też dużo wody i fatu byl dirty mass na całego.zobacze jak dorzucę jeszcze oliwe,i podbije mono do 10g na porcję.
    do tego jeszcze dojedzie mi bialko z prochu bedzie tylko po treningu.
    jak nie to wejde na SAA i nie bede sie czaił.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #94
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    szama/suple to nie jest jedyny czynnik decydujący o wzroście masy - można bardzo długo wyliczać jeszcze np. za mało snu, za dużo stresu, za dużo/za ciężkie treningi etc. W tę stronę tez musisz kombinować, a nie tylko 'dorzucę mono i oliwę, jak nie będzie działać to saa'
    no ale z drugiej strony fundamenty siłowe masz dobre, wiek odpowiedni, być może to idealny czas coś odpalić :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #95
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    sen już podciągnąłem, szame dopiąłem na przedostatni guzik, stresow teraz nie mam w kóncu! praca,studia dziewczna wszystko ok więc jedyne w czym szukam problemu to dieta, może jednak skuszę się na dirty mass powiedzmy na tydzien żeby jakoś metabolizm ruszyć.
    jak nie to dziadek rozpisze jakiś ładny cykl a pod choinke kupie sobie cykl z propa albo będę slodzil herbate metą.

    małe porównanie

    ok2miesiące temu waga ok 79-80kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    obecnie dziś waga ok86kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    biore się za gotowanie kupilem 1,3kg udek z kurczaka bede piekł w worku. może być pysznie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    NeverLetGo (27-01-12), Pioter1994 (11-12-11)

  7. #96
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Poczatkujacy Terrorysta
    Dołączył
    12-11-11
    Postów
    75
    SOG
    14
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Jak na moje oko to w klacie za malo ;p
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #97
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    no moja słaba partia,niestety, niebawem wrzucam znow skos dodatni na priorytet narazie chce płaską poprawić w sile później po b&G cały trening zmienię.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #98
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar jaca666
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    2,952
    SOG
    226
    Otrzymał : 1,256 SOGi w 512 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post
    Powiem wam że takie sniadanie kojarzy mi się z filmami albo typowym angielskim śniadaniem(tylko fasolki brakuje) takie jak jedzą ci normalni ludzie nie takie po*eby jak my:)

    Panowie a teraz bardzo powazna sprawa liczę na waszą pomoc.

    Sytuacja wygląda jak w dzienniku prowadze teraz dobrą a jak na moje standardy to bardzo dobra diete, cały czas jestem na plusie kalorycznym jedyny minus to za mało tłuszczu z grupy OMEGA 3 i 6 za to mam raz na jakiś czas strzaly z tłuszczy zwierzęcych jak boczek,wieprz czy jakieś wędliny typu kabanosy.

    Aerobów NIE kręcę,jedynie przed treningiem kilka minut na rowerze lub na bieżni.
    Trening jak w relacji i tu meritum sprawy.

    Chudne. pomimo nadwyzki kalorycznej bialka na poziomie ok2,5g <

    Myśle że to nie jest normalne nawet z moim metabolizmem czystego ekto. dzis rano gdy spojrzałem w lustro czuję się płaski jak ściana, a jestem po sniadaniu i dziś w nocy zjadlem cheat meal 2 hotdogi.
    2.5g białka? Obawiam się że bez towaru to duża ilość z tego ląduje w kiblu. Ja bym zmniejszył do 2g białko, a te pozostałe kcal dodał do ww.
    Możesz tak z tydzień polecieć i obadać co się będzie działo. Nie wiem dokładnie jakie masz pozostałe wartości ww i tłuszczu?
    Zresztą nie wiem czy za szybko nie oczekujesz efektów. Zobacz jak wyglądasz. Praktycznie brzuch odsłonięty i dobry bf. Jeśli chcesz przy takim bf dodawać mięsa to raczej nie wykonalne albo wykonalne ale na poziomie 2 max 3kg na rok. Leciałem kiedyś podobnie i na towarze robiłem około 1kg na miesiąc.
    Jeżeli dodanie ww nie pomoże to śmiało dodałbym więcej tłuszczu bo widać ze metabolizm masz ładnie nakręcony.
    Dieta, trening, suplementacja. Tylko PW.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #99
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    wydaje mi się że taka ilośc bialka jest odpowiednia, przy mniejszej ilości nie widziałem większych rezultatów, dlaczego sądzisz ze na sucho 2,5g to za dużo? sugerujesz żeby zejsć do 2g? czyli było by to ok 170g bialka, to prawie tyle co dostarczam z samego mięsa obecnie....
    jesli teraz dorzucę reszte do węglowodanów to wyjdzie ok 6,5g a to już wydaje się ksomiczną liczbą jak na mnie.

    Jacek powiedz jak bys Ty to zrobił? wiem że działa na mnie bardzo dobrze czerwone mięso, ale znów boję się dodawać bardzo dużej ilości tłuszczy zwierzęcyach bo mam jakby uczulenie na tego typu żarcie zaraz mnie wysypuje.
    węgli jestem w stanie zjesć ok 6torebek ryżu dziennie, ponad to już naprawde się męczę z jedzeniem. ale zainwestuje w blonnik czy to z otrębow czy warzyw.

    waga 86kg bf dośc niski, ektomorfik, 4treningi w tyg + praca fizyczna

    białko 2g (170g) 680kcl
    tłuszcze 1-1,2g? (103g) 927kcl
    węgle 6g? (516g) 2064kcl

    3671kcl

    czyli plus kaloryczny mam ok 600kcl , co sądzisz Jacek?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #100
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar jaca666
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    2,952
    SOG
    226
    Otrzymał : 1,256 SOGi w 512 postach

    Domyślnie

    To może zacznijmy od tego ile do tej pory miałeś kcal i jak wyglądały wartości?

    A to że się meczysz na masie z żarciem to normalne. Ja jem błonnik 2x dziennie i do tego 3x 25 minut aero, a i tak worek ryżu i 250g mięsa to dla mnie dużo. Staram się dojadać waflami ryżowymi.
    Ostatnio edytowane przez jaca666 ; 12-12-11 o 21:34
    Dieta, trening, suplementacja. Tylko PW.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •