Strona 57 z 86 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 858

Temat: CrossFit nowy etap w treningach!

  1. #561
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    To ciśnij, niech six pack będzie z Tobą, mnie bycie aż takim wychudzonym nie interesuje ;)

    ps. jak mi bicek schodzi na 29 to źle mi z tym :P, zdecydowanie lepiej wygląda na 32 :)
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #562
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Spojzyj na chłopaków z wbff.
    Raczej na pol dupy rzarcia nie.jedzą.
    Rozmawiałem z kilkoma dużo razy.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #563
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar krolik_szaleniec
    Dołączył
    11-09-12
    Skąd
    Gdziesik na Podkarpaciu ;)
    Postów
    324
    SOG
    19
    Otrzymał : 15 SOGi w 14 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post
    konsekwentnie Falluś dalej tak twierdze że bez wyliczania, i bez trzymania konkretnej diety bede miał brzuch jak tarke.
    To juz nie będziesz jadł kukurydzianych płatków? ;(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #564
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post
    Nie musza byc moim celem nie jest sylwetka kulturystyczna a atletyczna. Nie robie treningow skierowanych na mase tylko ogólną sprawnosc i estetyczny wyglad. Odzywiam sie racjonalnie bo nie od dzis wiadomo ze pchanie w siebie ilosc jedzenia jak kulturysci nie jest za zdrowe. A mi chodzi o fan i satysfakcje z treningow. Dodatkowo jest to moj trening nie jakas sztywna rama ktorej musze sie trzymac. Na tym polega Crossfit. Masa poleci napewno achocby z tego wzgledu ze kilka razy w tyg krecd aero. Kazdy ma swoje priorytety w tym co robi. Ja jedynie wiem ze za 3-4 tyg pojawi sie woecej zainteresowania po kolejnych zdjeciach z tygodnia na tydzien i po kolejnych rekordach np nw bieganiu podnoszeniu ciezarow itp. Wiem bo to tylko kwestia czasu bo trenuje od miesiąxa. DziEkujE.
    Słusznie :)
    zawsze uważałem, że 'kulturystyczna' masa to najgorsze co może być. Nie przejawia żadnych wartości ani to zwinne, ani wytrzymałościowe, ani silne, ani nic innego poza tym, że jakieś tępe panienki się oglądają na plaży za tobą.
    Ostatnio od kolegi usłyszałem, że trenowanie dwuboju to nie jest w ogóle trenowanie mięśni i że to lekki trening, a nie to co kulturystyka i dalej poszedł jak sam to nazywa "pompować biceps" hantlem 9kg. Owszem chłop dobrze zbudowany, 115kg wagi ponad 50 w łapie no i co? pobiega to po 5min sapie jak świnia, ma problemy w codziennym życiu przez taką masę, strasznie komiczne ruchy przy podstawowych czynnościach, tylko sapanie pozostaje :)
    Nie mówię, że warto być zalanym grubasem, ale nie każdy musi chcieć też wyglądać strasznie nienaturalnie jak wyglądają kulturyści o czym na siłowniach do wielu mózgów to nie dociera. Parę lat temu jak dla kolegi powiedziałem, że nie chcę mieć dużego bicepsa to patrzył na mnie jak na wariata i skomentował "każdy chce mieć duże bikole"
    Mnie jakoś do crossfitu w ogóle nie ciągnie, ale fajnie, że nie opierasz się tylko na tych planach 'masowych' i tylko twoim celem żeby 90kg, 95, .... 115 , a później łapa spadnie z 54 do 52 i już dramat. Zwiększam dawki. I tak koło się zamyka :)
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #565
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Jeszcze jedno, ja oczywiście nie śmieję się i nie umniejszam treningu kulturystów i ich pracy. I nie mówię, że jak ktoś trenuję 'zawodowo' kulturystykę to 'debil' etc. , bo tak nie jest. Tylko dziwi mnie to, że jak ktoś trenuję tylko i wyłącznie amatorsko to potrafi przez kilka lat lecieć non stop praktycznie na towarze i tak jak mówię staje się INWALIDĄ w życiu codziennym, zero kondycji itd co już dalej mówiłem. Najciekawsze jest jeszcze to, że ci co trenują amatorsko to w wielu przypadkach naśmiewają się z innych sportów :) piłkarz do dupy, bo chudy. trójbój i dwubój to nie sport - tylko bezsensowne podnoszenie ciężarów. Kulomiot - gruby. Strongman -brzuch. Pływak -chude nogi itd. Tylko, że każdy z tych wyżej wymienionych sportów wykorzystuje MIĘŚNIE do jakiegoś celu, a nie do pokazania na plaży. I to właśnie kulturystyka jest najdalej olimpiady i nawet nigdy by nie miała na niej szans się znaleźć, bo tam nie ma podstawowej zasady sportu :)
    pozdrawiam :)
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #566
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Dlugo już jesteś na offie?
    :p
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #567
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    ja ? od zawsze :) kiedyś chciałem się 'skusić' na cykl, ale brak kasy wtedy nie pozwolił tzn. na środki by starczyło, ale na pozostałe rzeczy mogłoby zabraknąć. Ale co to ma do rzeczy? :p
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #568
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie należy negować żadnego sportu, dlatego wymyslono tyle różnych sportów żeby każdy znalazł coś dla siebie. W moim przypadku akurat po kilku latach tego samego przerzuciłem się na inny pokrewny i stare czasy sobie chwale i obecnie mi sę podoba nie wiem czy za rok nie będę trenował np jazdy figurowej na łyżwach?

    Dziś zrobiłem trening czwartkowy jednak nie obyło się bez modyfikacji, z racji tego że nadal mam bardzo obolałe uda nie zrobiłem wykroków, co się okazało strzałem w dziesiątke bo sam trening z thrasterami i skakanką trwał 20min i wyczerpał mnie na maxa.

    ogólnie rzecz biorąc: 10obwodów 42kg
    skakanka około minuty
    Thrusters 10powt

    cały trening trwał 20min i powiem że KOSA.

    żarcie dziś:
    3jaja pieczywo pomidory z serem mozzarela
    schab ziemniaki świeża fasolka szparagowa
    pierś z kurczaka fasolka szparagowa ziemniaki

    I jest git, jutro wrzucam większą ilość kcl bo dziś i praca i trening dały w kość.
    i nie kłucić sie chłopaki :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #569
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Ja sie nie kluce, tylko martwię czy mu esttro nie wyjebalo :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #570
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Nie wyjebało spokojnie :) ja mam po paru latach trochę inne powiedzmy szersze spojrzenie na ten sport. Właśnie o to chodzi, że dla wielu się wydaje, że wszystko się kręci wokół tego sportu i tak nawet jak teraz zasugerowałeś, że pewnie jestem po cyklu i tylko dlatego tak piszę, bo mi estrogen skoczył, a otóż nie :)
    Dobra nie będę zaśmiecał tego tematu tym bardziej, że już i tak tu rzadko się udzielam i kłócić się też nie zamierzałem, pozdro i powodzenia wszystkim ;)
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •