Strona 41 z 86 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 858

Temat: CrossFit nowy etap w treningach!

  1. #401
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    e co tu pisac, ostatni tydzien całkowicie wolny od treningów, bo miałem tyle roboty że się na zakrętach nie wyrabiałem, jedzenie było syte ale w bardzo dużcyh odstępach czasu, lecz waga nie spadła, przed chwilą się ważyłem po cąłym dniu jest 91,1kg .

    dziś zrobiłem trening bo miałem ostatni dzięń pracy i jutro na studia lece a przy okazji na profesjonalną siłownię.

    WL skos dodatni
    wiosłowanie sztangą podchwytem
    uginanie z łamaną stojac
    pompki na poręczach
    przysiad klasyczny połączony z wybiciem sztangi z karku nad glowę

    dieta np dziś wyglądała tak:
    1.wędlina, pieczywo, pomidory z cebulą i smietaną
    2.serek wiejski i pomidor
    3.mega gyros z frytkami
    4.szejk bialkowy na mleku
    5.sałatka i tu mix co z lodówki: ser żółty, ser feta, pomidor, cebula, oliwki, pierś z kurczaka +ketchup i majonez

    ogólnie będzie mi brakowało piekarnika z termoobiegiem na studiach kurwa...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #402
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    hej hej hej grubsy!

    wczoraj trening fbw na nowej siłowni już pro!
    trening ok godz

    -WL płaska 4sety 95kg x 6 ostatnia
    -wiosło sztanga podchywt 4sety 90kg ostatnia x 8
    -tricepsy wyciąg górny nachytem ileś tam w 3setach
    -uginanie z łamaną stojąc 3sety 38kg
    -barki wyciskanie hantli siedząc 18kg 3sety
    -szrugsy 20kg 3sety
    -przysiad z sztangą 3sety 80kg 3-4powt i dalej nie robiłem bo spiete dwójki miałem i bałem sie naderwania miesnia dziś to nadrobie sobie!

    dieta czy nie dieta chuj macie:
    4jajka, pomidor, zupka chinska i pieczywo
    ok400g piersi i makaron
    ok 150g piersi i makaron
    leczo micha tam w srodku kiełbasa, wieprzowina ogólnie bardzo pyszne

    no i tak leci dziś cos pomodze na siłowni ale crossfit. ha!

    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    breku (02-10-12)

  4. #403
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    ajjj witam.

    Rok akademicki sie zaczął jak zwykle nie tak jak bvym tego chciał. do tego rok akademicki zaczął się od kradzieży w moim pokoju poszłą marynarka i no właśnie cały flakon z mojej torby...


    obecnie jestem off, trenuje dalej siłowo na przemian z CrossFitem.

    dzisiejszy trening skupił się na nogach + elementy Crossfitu

    Nogi to atak na przysiady:
    kolejno:
    20kg 50kg 60kg 70kg 80kg x5 90kg x5 100kg x5 110kg x5 120kg x 1 130kg x1

    -podciąganie na drążku 4s
    -pompki na poręczach pod różnym kątem 3s
    -uginanie na bicepsy z łamaną łaczone z wyciskaniem na barki podchwytem dynamicznie 3s
    -seria łaczona uginanie na boki z hantlą (mieśnie skońse brzycha) + jednoczesne unoszenie nógi tułowia na ławce prostej
    - przysiad z wyrzutem gruszki 15kg przed siebie

    trening trwał ponad godzine i dał naprawde sporo radości :)
    powoli zbliżam sięz sylwetką do tego co zamierzyłęm czyli crossfitowy fitness gej waga wacha się ok 86kg dieta bedzie ogarnięta od poniedziałku lub niedzieli i tak to jakoś leci
    pozdro wariaty!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #404
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    obserwoj kto zbyczeje w szybkim czasie i wpierdol. ttlko zakup wiecej flAKonow i halotestin :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #405
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    uginanie łaczone z wyciskaniem na barki często stosuje ale z hantlami fajna sprawa tak samo jak przezut przet biodro :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #406
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    36
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Zauważyłem , że zmieniasz sobie co chwile trening stacyjny i mam teraz pytanie:

    Pamiętasz ten mój trening co go rozpisałem w swoim dzienniku i bazując na metodologii treningowe i SW myślisz , że mógłbym go używać cały czas lub przez dłuższy okres czy też go jakoś zmieniać co jakiś okres ?
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #407
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    mamy dwie całowicie odmienne sytuacje. ty masz konkretny cel trenujesz pod SW, musisz miec tak nastawiony trening aby wyrobić sobie szybki cios, dynamike w udach, gibkość itp, dlatego pewne cwiczenia muszą zostać u Ciebie jako standard, zaś reszte możesz zmieniać dowolnie tak byś był jak najbardziej "uniwersalny" to znaczy ze musisz byc wytrzymały zeby wytrzymac 3rundy, musisz byc silny zeby kogoś obalić, ale tez nie możesz byc zbyt wielki bo stracisz na dynamice ruchów, rozumiesz o co mi chodzi?

    dlatego ja pod Twój cel wybrał bym treningi 5razy w tyg w tym zawarł : bieganie w terenie, siłownie typowo siłową nastawioną na budowanie siły w głównych bojach czyli martwy, przysiad, barki żołnierskie i klatka na płaskiej, do tego dorzucił bym treningi takie jak rozpisałes czyli z użyciem małych hantli i np 2minutowym naparzaniem w worek, przerzucaniem konca sztangi z krążkiem na końcu, brzuszki ze skretem itp itd oby dynamicznie i pod konkretny cel na jaki kieruje Cie twój trener na treningach SW.

    a mówiac krótko ułóż sobie podstatowy plan siłowy i plan na dynamike miedzy nimi i ten drugi plan modyfikuj nawet na kazdym nastepnym treningu.


    a korzystając z okazji ze to mój dziennik napiszę że dziś rano jest pierwszy dzien kiedy moge już normalnie chodzić po wtorkowym treningu, uda nadal czuje ale już nie musze łapac się z cokolwiek zeby podnieść się z fotela. już zawsze bede opierał trening nóg tylko o siady i wspięcia na palce.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    najt (13-10-12)

  10. #408
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Nagrody:
    Wydarzenie w kalendarzu
    Avatar raczeek_87
    Dołączył
    17-04-12
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    956
    SOG
    91
    Otrzymał : 102 SOGi w 86 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post

    Rok akademicki sie zaczął jak zwykle nie tak jak bvym tego chciał. do tego rok akademicki zaczął się od kradzieży w moim pokoju poszłą marynarka i no właśnie cały flakon z mojej torby.
    Kuwa poprostu chamstwo - złapac takiego typa i porządnie w łepecynę jebnąć to sie może złodziejaszek nauczy kultury , jak można komuż marynarkę zajebac , az ciężko mi sobie to wyobrazić zeby być takim idiotą .
    "Ten,kto pokonuje innych,jest silny.Ten,kto pokonuje siebie,jest potężny"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #409
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    no bywa jak to sie mówi są ludzie i taborety. pewnie po jakimś czasie wyjdzie na jaw.

    jestem właśnie po treningu CrossFit zrobiłem pierwszy WOD dokładnie ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    będę starał się po kolei robić każdy z nich bo po jak przejrzałem sobie kilka okazały się być bardzo ciekawe. po dzisiejszym jestem naprawde zadowolony choć jesli chce trenować dla siebie nie pod konkretny czas to muszę zwiekszyć ilość powt. druga rzecz to mój kattlebal czyli gruszka jest za ciężka powinna mieć ok 10-15kg moja ma 32kg i troche ciężko jest nią prawidłowo operować i technicznie wykonac np 15powt w ostatnim cwiczeniu.

    dziś też zrobiłem sobie na szybkości kółka do liny na których z resztą odbył sie pierwszy obwód bardzo fajna sprawa , idealnie można też na nich zrobić górną część pleców kaptóry czy bicepsy, jak dla mnie rewelka. kółka mają ok 15cm średnicy.


    Na jutro mam także niespodzianke w postaci nagranego jednego WOD czyli obwodu, ale jutro będę na uniwerku to dopiero zrzuce na lepszym necie!

    teraz mam 20min odpoczynku pije 30g bialka i lece na rower w planach mam ok 25km lajtowo bo nogi jeszcze upominają się o regeneracje a chce je troche "rozjeździć".
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #410
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    trasa piękna zrobiłem w sumie 24,5km na rowerze wszystko asfaltem podjechałem pod granice z rosją mała kolejka byla heh
    czas przejazdu to 1h 5min także tempo średnie bywało lepiej, po trasie zrobięłm na szybko pierś z merchewką,cebulą,kukurydzą,pieczarkami, oliwkami i przyprawy. wszystko z pieczywem.
    a jestem takie wymęczony że dizśto tylko mi pifka brakuje i dobrego filmu the end jutro ostatnie FBW i od poniedziałku split!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •