Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Zmęczenie

  1. #11
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Ok.
    Do szkoly mam na 8, ale zeby dojechac musze wyjsc z chaty 1h10min wczesniej to daje 2h50min, zeby sie przygotowac. Zanim zrobi sie szame, zje, ogarne sie, wyprasuje ciuchy to mija raz dwa. Teraz akurat przyszedlem z silki, bo nogi robilem, zaraz szama, kąpiel to wyjdzie ze znowu bede spal 4h :(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    32
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    DTX błagam kurwa ogarnij się :D
    mieszkałam z kolesiem jakiś czas, który wstawał ze sto godzin wcześniej, bo prasowanie, sranie, gotowanie, szykowanie, pucowanie, kremowanie, rzyganie, smarkanie.
    Po co ?
    Zrób większość rzeczy wieczorem! Albo wyprasuj rzeczy w sobote i poukładaj w szafkach, na wieszakach ładnie.
    Jedzenie? Ile czasu? 15 minut ? W tym czasie mozna zrobić wiele rzeczy doglądając garnka w kuchni.
    Wrzuć wyższe obroty.
    Nas w mieszkaniu jest teraz 4 dziewczyny i jeden facet. Na szczęscie dwie łazienki. Ale nam babom aż tyle czasu nie potrzeba!
    A ja i prysznic lubię rano wziąć i włosy umyć, i śniadanie zawsze (no chyba, że się obudziłam 15minut przed zajęciami) jem i piję kawę/herbatę - a śniadanie lubię zjeść w spokoju!
    I soczewki wcisnąć w oczy, i ubrać się, i pomalować troszkę, uczesać, spakować torbę, zmienić bluzkę, jednak inne buty, a to oczko puści w rajstopach...
    DTX. błagam, pośpij se chłopie dłużej :D
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    DTX 2,5h żeby się przygotować? :o
    jak mucha w gównie się babrzesz.. ja mam na 8:00 lekcje, o 7:30 wychodzę, wstaję o 6:30, a robię wszystko co kfc i jeszcze czytam katalogi z suplami na kiblu :X
    treningi robię od razu po szkole więc muszę mieć spakowane wszystko na nie, buty, ciuchy, wodę, jedzenia etc. książki też rano pakuję. da się, ale później słyszę pytania czy z tą torbą do afryki jadę czy o co
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik Pumbas otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    .rocky (14-11-11)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •