Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Co brać?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Giacomo 89
    Dołączył
    16-03-11
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Co brać?

    Witam, koledzy podpowiedzcie co mam brać aby sie troche wyrzeźbić.
    Mam 22 lata, 178 wzrostu, 75kg i lekki brzuszek:)
    Na siłownie regularnie chodze od roku codziennie po godzinnie połtorej+mam zamiar zaczac biegać.
    Przyrost siły czuje, ale za bardzo nie widac tego na łapie, i właśnie o to mi chodzi, co brac abycos było widać, myślałem o kreatynie + hmb, ale moze macie cos lepszeg.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Zredukuj częstotliwość treningów do 3-4 w tygodniu. Mięśnie potrzebują odpoczynku i czasu na regenerację aby rosły. Dieta może kuleje jak przyrostów nie widać, wklej jak jadasz to się dowiemy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Giacomo 89
    Dołączył
    16-03-11
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ćwicze od poniedziałku do piątku a trening wyglada tak ze w poniedziałek zaczynam od ćwiczeń bicepsa i ćwiczenia przed łokcia, wtorek ćwicze klate i tricepsa, w środe ćwicze barki i plecy, w czwartek basen godzina, w piatek znowu biceps i weekend wolne, poza wieczornym bieganiem.
    Stram sie niejadac tłusto i na szybko czyli pizza kebab itp ograniczam raz na miesiąc, a posiłki:

    śniadania: mleko z płatkami, jakas kanapka z wedlinka
    serek do tego kanapka z wedlinka
    twarozek połtłusty albo grani i do tego chlebek z wedlinka + warzywka albo pasty jajeczne rybne itp.

    obiad: jak w domu jest a zazwyczaj ziemniaki albo makron albo ryz i do tego miesko jakis kurczak smazony albo mieso gotowane typu bitki, jakas wołowina, albo ryba gotowana na parze, albo smarzona albo wędzona.

    kolacja: kanapki z wedlinka albo z warzywkami, albo jajecznica, albo mleko jakieś albo kakauko.

    Po sobie widze ze schudłem bo kiedys warzyłem prawie 10 kg wiecej w styczniu jeszcze, jak rozpoczełem ćwiczenia to brzuszek zleciał, i na łapie jak mierzyłem jest 7cm wiecej niz zaczynałem, ale chciałbym aby tak je było widac bez napinania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Po Twoim poście widać, że zielonego pojęcia o diecie nie masz. Na siłownię idziesz 2 razy w tygodniu poćwiczyć...biceps?! Nie widzę treningu nóg w tym planie, który zresztą cały jest słaby. Poczytaj podwieszone w dziale DIETA i TRENING i wróć. Suple sobie na razie daruj, kompleks witamin starczy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •