Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Koefina?

  1. #11
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał luo Zobacz post
    Większośc firm ma w swojej ofercie kofę, ja kupuję kaizen'a, do tego mała czarna i jest ok. Syntetyczna kofa nie działa na każdego
    np na mnie,jedyny efekt to ból głowy po zazyciu 400mg na raz.

    Pioter moze pomysl od zmiany rozkłądu treningów? po weekendzie zacznij od najcięższej partii a na koniec zostaw najlzejsze,nie zawsze trzeba robic klate w poniedziałek:)
    co do drzemek w czasie dnia to nie moga trwac z byt długo,jak wiesz metabolizm zwalnia podczas snu,dlatego jestes taki zaulony,najlepsze są takie po max30min,odpoczniesz zale sie nie zamulisz,spróbuj w tym tyg ograniczyc drzemki do tego czasu a sam zobaczysz efekty.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Ja śpię tylko czasami, w dzień ciężko jest mi zasnąć, ale jak jestem zmęczony to śpie.

    Co do treningu to staram się ściągać rozkład partii od kulturystów. Teraz jade planem Warrena i akurat tak ciulowo te nogi w piątek wypadają, ale reszte partii super się ćwiczy.
    Przedtem jechałem planem Fallena i nogi w czwartek robiłem a piątek był wolny, myślę żę to właśnie kwestia przyzwyczajenia bo podświadomie piątek ma być wolny :L

    Dlatego właśnie chciałem coś na pobudzenie bo wiem żę kofa na mnie działą, bo po puszcze napoju energetycznego lepiej się ćwiczy.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Kupiłem Life Energy z Trec'a. Dzisiaj robie łapy to dam 2 kapsy prze treningiem i zobacze jakie działanie.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •