Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Temat: Ruch Palikota!!!

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie Ruch Palikota!!!

    Witam, co sądzicie o nowej partii zasiadającej w sejmie, zajęła 3 miejsce w wyborach ;d jak sądzicie Palikot zrobi rozpierdol? zmodernizuje kraj, czy też upadnie jego partia?
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Znając jego wypowiedzi już dawno nie powinien być politykiem. Jako partia mniejszościowa nie zrobi żadnego "rozpierdzielu". Natomiast wchodząc w koalicję z PO, partia Tuska obejmie całą władzę tj. prezydencką oraz w rządzie,a PSL odejdzie na bocznice.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 10-10-11 o 13:38
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    niewula (10-10-11)

  4. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Ja palikota nie lubie, ale jak ostatnio posluchalem ja kwypowiada sie na zywo w TV to zdumiony bylem ze sensownie gada. Cos czuje ze ta cala otoczka skandalu jaka wokol siebie robi jest mocno na pokaz.
    Z ostatnich jego wypowiedzi ktore pojawily sie tuz po wstepnych wynikach wg sondazy, to naprawde chlopa bylo milo posluchac bo mowil konkretnie i na temat, i w sumie powiedzial to co mysli wielu z nas. co prawda w mocno uszczuplonym zakresie byla ta wypowiedz ale mimo wszystko nie znalazlem w niej skandalu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Mówić każdy może się nauczyć. SLD słynęło zawsze ze spokoju i mamienia. Za to za swoje uczynki nigdy nie odpowiadali. Wracając do Palikota. Na pokaz jako osoba publiczna nie ma prawa mówić, że z winy Jarosława nastąpiła katastrofa smoleńska czy go ktoś lubi czy nie. Gdyby nie immunitet już dawno by za to odpowiadał. Lubić to ja nikogo nie muszę ,bo tak naprawdę nikogo z nich nie znam. Ale idąc do polityki reprezentuję również polaków.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    "Wśród 35 postulatów ugrupowania znalazły się m.in. zaprzestanie nauczania religii w szkołach, liberalizacja tzw. ustawy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], finansowanie z budżetu państwa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], wprowadzenie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], dostosowanie płacy do pracy, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] płci na listach wyborczych, wprowadzenie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] do Sejmu, likwidacja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], połączenie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], przekazywanie 1% [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na kulturę, wprowadzenie "zasady milczącej zgody", legalizacja tzw. miękkich [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], zmniejszenie wydatków na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] do 1% PKB, a także zaniechanie udziału w misjach wojskowych." oto jego program
    Co mi się nie podoba:
    -zmniejszenie wydatków na siły zbrojne, nie rozumiem, polskie wojsko naprawdę słabo wypada w porównaniu do innych krajów i ich uzbrojenia
    -finansowanie metody in vitro z budżetu państwa? wiadomo, nie każdy może mieć dzieci, ale za takie czyny powinny płacić osoby ubiegające się o dziecko, a nie państwo ;/
    -"zasada milczącej zgody" nie rozumiem o co w niej chodzi i mi się nie podoba
    - no i kurwa nie podoba mi się związek dwóch dowolnych płci, żyjemy w kraju katolickim, nie podoba mi się szczególnie ten pomysł bo wtedy tak zwane osoby innej orientacji będą walczyć o prawa do dzieci, a takie dziecko potem będzie miało zrytą psyche.

    To jest moje zdanie na temat programu, nie musi się podobać wam moja opinia, bo to jest moje osobiste zdanie na ten temat, ale co inni sądzą o tym?
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Znając jego wypowiedzi już dawno nie powinien być politykiem. Jako partia mniejszościowa nie zrobi żadnego "rozpierdzielu". Natomiast wchodząc w koalicję z PO, partia Tuska obejmie całą władzę tj. prezydencką oraz w rządzie,a PSL odejdzie na bocznice.
    Ty na bank głosowałeś na PiS, ja PO

    Masz rację jako partia w "opozycji" bo w koalicje PO-RP nie wierzę, za wiele nie zrobią, ale może przynajmniej będzie "śmiesznie" , może jakiś ciekawy projekt złożą i popieram to, że w parlamencie mamy nową partię. Osobiście nie jestem jego wielkim zwolennikiem , ale gdyby się dogadał z PO przynajmniej udałoby się przeprowadzić reformę KRUSU - który zżera nasze podatki...
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Mosin
    Dołączył
    12-09-10
    Postów
    239
    SOG
    10
    Otrzymał : 21 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Też miałem nadzieję ,że RP wejdzie do rządu zamiast PSL. KRUS to śmiech na sali nie wiem dlaczego rolnik ma płacić mniej za to samo niż płatnik ZUS'u, i nie mówcie ,że rolnicy są biedni bo przeciętny rolnik bez porównania lepiej żyje niż ktoś w mieście za najniższą pensje. PSL to rzep lepiący się do każdego byle być przy władzy. RP nie ma w swoim programie na celu poprawy sytuacji materialnej lecz bardziej światopoglądowej i to mi się podoba bo nie każdy może zajmować się ekonomią.
    Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Breku, ja tam nie popieram moze i zwiazkow 2 osob tej samej plci, ale nie opluwam takich osob. Wali mnie to kto kogo i w jaki sposob tam ten teges. Nie popieram tez adopcji dla takich par ale nie dlatego ze dziecko bedzie spaczone itp, tylko dlatego ze nasze spoleczenstwo nie jest na tyle tolerancyjne by pozwolilo pozniej takiem udziecku normalnie zyc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mosin Zobacz post
    Też miałem nadzieję ,że RP wejdzie do rządu zamiast PSL. KRUS to śmiech na sali nie wiem dlaczego rolnik ma płacić mniej za to samo niż płatnik ZUS'u, i nie mówcie ,że rolnicy są biedni bo przeciętny rolnik bez porównania lepiej żyje niż ktoś w mieście za najniższą pensje. PSL to rzep lepiący się do każdego byle być przy władzy. RP nie ma w swoim programie na celu poprawy sytuacji materialnej lecz bardziej światopoglądowej i to mi się podoba bo nie każdy może zajmować się ekonomią.
    nawet nie wiesz o czym mowisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fehu Zobacz post
    Ty na bank głosowałeś na PiS, ja PO
    W sumie to nie :) Nie jestem za żadną konkretną partią tylko tym co reprezentuje.

    Cytat Napisał Fehu Zobacz post
    Masz rację jako partia w "opozycji" bo w koalicje PO-RP nie wierzę, za wiele nie zrobią, ale może przynajmniej będzie "śmiesznie" , może jakiś ciekawy projekt złożą i popieram to, że w parlamencie mamy nową partię. Osobiście nie jestem jego wielkim zwolennikiem , ale gdyby się dogadał z PO przynajmniej udałoby się przeprowadzić reformę KRUSU - który zżera nasze podatki...
    Czy to nowa partia to nie wiem, na pewno nowa nazwa :)

    @breku

    Parytety to głupota ;)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •