Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68

Temat: Ruch Palikota!!!

  1. #21
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Mosin
    Dołączył
    12-09-10
    Postów
    239
    SOG
    10
    Otrzymał : 21 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post
    w zime tez ziemia pracuje i przynosi zyski? czy raz w roku? więc co co miesiąc masz płącić zus a pieniadze zarobisz dopiero jak żniwa przyjda?

    Niestety jak masz własną działalność to też czy są zyski czy nie nikogo to nie obchodzi prawie 800zł zawsze musisz bulić. Akurat ma rodzinę na wsi i widzę jak to jest, mają 4 dzieci i normalne gospodarstwo tj. trochę ziemi, 1 traktor, samochód, z 8 krów, dom naprawdę duży, internet, telewizje, komórki, nie głodują. Nie mówię ,że są jacyś bogaci ale po prostu mają wszystko co do życia potrzeba. By żyć w mieście na tym samym poziomie z rodziną 2+4, małżonkowie muszą zarabiać spokojnie razem z 4 tysiące. Myślę ,że nie każdy rolnik był by w stanie płacić 800zł Zus'u ale chociaż te 400zł miesięcznie było by kwotą sprawiedliwą ,a każdy rolnik zatrudniający dodatkowych pracowników nie powinien być traktowany jak rolnik lecz jak zwykły płatnik Zus's i chyba z tym każdy się zgodzi.


    Co do Palikota myślę ,że związki partnerskie, in vitro i bardziej świecki państwo to przywileje z których każdy korzysta indywidualnie i jeśli ktoś chce to robić to jego własna sprawa i nie można mu tego zakazywać bo komuś się to nie podoba skoro i tak nie ma to wpływu na tego 2 człowieka.
    Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał .rocky Zobacz post
    ja go polubilem jako czlowieka,kiedys na wizje do tvnu przynosil jakieś kutasy gumowe,raz nawet łeb od świni z dedykacja dla jarka zapewne by tylko zwrocic na siebie medialna uwage ale teraz to zmiana o 180stopni,zaczal mowic do rzeczy i ma konkretne plany wobec panstwa,ogolnie życze mu jaknajlepiej
    Jeśli sugerujesz się tym co politycy mówią podczas kampanii to zwyczajnie jak i znaczna część społeczeństwa dajesz się nabrać na populistyczne teksty.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    flutebox (13-10-11)

  4. #23
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtm Zobacz post
    Ta , lepiej ten zajebany pis ...
    nie, lepiej Biedroń który z patriotyzmem i walką o dobro naszego kraju ma tyle wspólnego co ja pierd*le
    To jest nienormalne żeby promować wszelkiego rodzaju dewiacje i jakieś odchylenia. Te różne marsze pedałów to Ty myślisz, że tam idą prawdziwi homosie ? na pewno część tak, ale większość to idzie jakiś pojebanych narkusów i wiem, bo widziałem. Druga sprawa to taka, że osoba która jest naprawdę homoseksualistą się z tym kryje i jest jej naprawdę ciężko, niejednokrotnie nawet mają rodziny byleby to ukryć, że są 'odmienni', a ta rozwrzeszczana hołota z lewackimi politykami to tylko rujnuje, niszczy i dewastuje społeczeństwo. Walczyć będą o to żeby transeksualiści mogli adoptować dzieci,żeby dwójka mężczyzn mogła adoptować dzieci, jak sobie zrobią we dwójkę to dziecko to proszę bardzo niech sobie mają, ale bardzo dobrze wiemy, że nie zrobią bo "Chłopak, Dziewczyna - normalna rodzina " Tak było, jest i tak będzie i żadne oszołomy tego nie zmienią.
    Ten świat jest naprawdę coraz bardziej nienormalny, jak rok temu na 11listopada w Warszawie były zorganizowane dwa marsze i w jednym brały udział osoby, które z flagami Polski chciały przejść przez miasto udając się pod pomnik Dmowskiego to nie można było wejść do kościoła, bo narkomani, pedały zablokowali, "bo nazisci z flagami Polski idą" i to jest nienormalne i o tym trzeba mówić, a nie o tym, że pedały chcą mieć dzieci. Bo problemem jest to, że dziś patrioci nie mają żadnych przywilejów natomiast wszelkie przywileje w tym kraju mają wszelkiego rodzaju mniejszości. Jeżeli ja nie mogę przejść do kościoła bądź pod pomnik Romana Dmowskiego, bo stanęli jacyś chłoptasie poprzebierani za Żydów i w ciuchy przypominające te z Auschwitz no to chyba jest coś nie tak? co ma jedno do drugiego ? jak będzie rocznica wyzwolenia Auschwitz niech idą i się przebierają, a nie na Święto Niepodległości. Może pomyślisz, że to nie na temat, ale akurat to jest bardzo na temat, bo partia palikota właśnie takich ludzi reprezentuje co chodzą na marsze za legalizacją dragów, za pedałami i za wszelkiego rodzaju innymi dewiacjami, CZEMU CI LUDZIE SIĘ NIE POJAWIĄ NA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI CZY JAKIEKOLWIEK INNE NARODOWE ŚWIĘTO. I on ma reprezentować nas Polaków? dziękuję bardzo.
    Wielcy tutaj wszyscy przeciwnicy PiS-u, ja nie twierdze, że PiS jest świety, ale w tamtej partii są osoby, które naprawdę czy to za komuny czy już po okresie komunizmu naprawdę walczyły o Polskę. Wiesz jaka jest różnica między Kaczyńskim, a Palikotem? Kaczyński mówi to co myśli on poprostu nie potrafi się powstrzymać niekiedy i czy to co o Merkel powiedział czy o wielu innych sprawach, ale temu wiadomo jakie on reprezentuję poglądy. Natomiast Palikot mówi to czego oczekuje społeczeństwo jeśli jeszcze tego nie wyczułeś ;)
    U Lisa ostatnio spotkali się politycy z każdej partii która weszła do Sejmu i jak Piechociński zapytał Palikota co oni poza "walką o prawa mniejszości, legalizacją dragów, zdjęciem krzyża, anty kościołowi" zamierzają robić to niestety pan Janusz nie bardzo potrafił na to pytanie odpowiedzieć ;) On po prostu trafił w tych ludzi którzy dzisiaj są marginesem tego kraju i myślą, że nowoczesne państwo to takie gdzie nie ma państwa ;)
    mógłbym jeszcze wiele pisać, ale może następnym razem
    a tymczasem zachęcam wszystkich kto kocha Polskę, kto jest dumny z bycia Polakiem, że jesteśmy dziś niepodległym państwem do przyjścia na Marsz Niepodległości na 11.11.11 żeby pokazać TVNom itd że jednak są jeszcze takie osoby ;)
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez Patriot ; 13-10-11 o 18:05
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik Patriot otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    flutebox (13-10-11)

  6. #24
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Jacke5
    Dołączył
    06-04-10
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    89
    SOG
    11
    Otrzymał : 6 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #25
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    to odpowiedź na mój post ? ;)
    bardzo mądra i treściwa
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #26
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    to odpowiedź na twój :


    Chłopie piszesz o patriotyźmie ( jeśli mam to stawiać na równo z polepszeniem życia w polsce to sram na patriotyzm .
    partie ktore były życia nie poprawiły , czas na zmiany w mojej opinii .

    KRAJ ZAJEBANYCH PODATKÓW KURWA ( sory ale musialem)
    Ostatnio edytowane przez mtm ; 13-10-11 o 21:45
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #27
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Dobrze zobaczymy jak Ci się poprawi życie :) już jest kolorowo, aaaa zapomniałem Kaczyński walczył o krzyż pod Belwederem tak? co teraz robi Palikot ? dziś nie wiem czy słyszałeś, ale jak sam powiedział zostanie złożony wniosek o usunięcie krzyża z Sejmu, jeśli zostanie odrzucony to złoży kolejny do TK, a jak tam zostanie odrzucony to do Trybunału w Strasburgu, ale to walka o krzyż nie jest mam nadzieję ? to całe szczęście, bo już się bałem że to też TVN będzie wyśmiewał jak Kaczyńskiego ;)
    życie się powoli poprawia, skończyły się kłótnie wreszcie, a zaczęliśmy rozmawiać o sprawach ważnych dla państwa
    a filmiki wyżej nawet nie chce mi się kolego oglądać, bo nie interesują mnie jakieś badziewia. Podejrzewam, że to o Radiu Maryja, ale jeżeli ja gdziekolwiek się odniosłem do RM to miło mi ja tego nie zauważyłem i nawet o tym nie myślałem, ale przyzwyczajony jestem do tego typu merytorycznych odpowiedzi.
    Polsce pisze się wielką literą, a co do tych podatków to nie wprowadził ich nikt inny jak dzisiejsi rządzący to raz. Druga sprawa nie wiem jak tam wy sobie myślicie ja jednak podejrzewam, że ta cała partia Palikota to jest sztuczny twór gdzie on ma się publicznie kłócić z Tuskiem, a tak naprawdę grają w tej samej drużynie, a chodziło o rozwalenie SLD i przeciągnięcie wyborców lewicy na stronę Tuska. Dziwi mnie tylko to, że ludzie w ogóle się nad tym nie zastanawiają. Kolejna rzecz Palikot już zaproponował dla SLD żeby 10ich posłów przeszło do jego partii i wtedy SLD nie będzie klubem, a kołem poselskim. Wcześniej PO 'podkradło' już kilku znaczących posłów lewicy jak Arłukowicz, Rosati i paru innych. Palikot otwarcie mówi, że chce rządzić z Tuskiem i mówił to cały czas, ale jednocześnie publicznie nadając na Tuska, ale po co się nad tym zastanawiać lepiej ślepo wierzyć w "idee nowoczesnego państwa". Dziś najlepiej zaproponował żeby rząd był bezpartyjny, a na ministra dyplomacji zaproponował Andrzeja Olechowskiego, baaardzo bezpartyjna osoba :) ale oczywiście jak ktoś się nie interesuję za bardzo polityką, a tylko posłucha raz na 3dni to sobie pomyśli "ale to mądry człowiek chce wygonić polityków od władzy" itp.
    a w partii Palikota mógł się znaleźć każdy z nas tylko musiałby być oszołomem, wprowadzać zamęt lub mieć bardzo zasobny portfel, żeby można było sponsorować kampanie wyborczą.
    na pewno się poprawi dzięki partii, której celem jest wprowadzenie tak naprawdę zamętu, nie wiem być może żeby o tym się mówiło, a nie o sprawach ważnych. Palikot dla Tuska jest bardzo potrzebny i to jest TA SAMA DRUŻYNA
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik Patriot otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    flutebox (19-10-11)

  11. #28
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    a jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła na myśl, a już edytować nie mogę
    zobacz ja piszę jak sam nazwałeś o patriotyzmie, o kraju i powiedziemy o tego typu rzeczach, a Ty mi wysyłasz link "Ojciec Tadeusz jak Prometeusz"... no to ręce opadają, "co ma piernik do wiatraka?"
    to samo przytoczyłem we wcześniejszej wypowiedzi. Ludzie idą na Święto Niepodległości, a przychodzą jakieś dzieciaki i się przebierają za jeńców z Auschwitz i nie dopuszczają żeby ludzie przeszli pod pomnik i takie osoby blokują parę tysięcy innych, bo oni mają ochotę nagle 11listopada postać przebranym za Żydów.... to samo co to w ogóle ma do rzeczy w dzień 11.11, ludzie.....

    ja się domyślam o co tobie chodzi tak wiem chciałeś mi powiedzieć, że jestem pisowcem, kościółkowcem, moherowym beretem HA HA HA uśmiałem się jak nigdy, ale nie musisz tutaj tej propagandy Tvn'owskiej i tejże spółki uprawiać :) nie, nie jestem pisowcem, ani moherowym beretem, ale jestem chrześcijaninem i się tego nie wstydzę, ale daleko mi do jakiegoś "ultra-katolika" i moje tutejsze wypowiedzi nie mają nic wspólnego z o.Rydzykiem czy jego radiem, więc darujcie sobie naprawdę
    Ostatnio edytowane przez Patriot ; 13-10-11 o 22:38
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik Patriot otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    flutebox (19-10-11)

  13. #29
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    co do pedałów. jak dla mnie to moga się chajtać i robić co chcą ale kategorycznie nie powinni mieć prawa do adopcji dzieci, bo to narzucanie woli dziecku kiedy jeszcze nie jest tego swiadome i niszczenie jemu życia od małego.

    a co do patriotyzmu kiedys nawet udzieliłem wywiadu w TVP(była jakaś sąda uliczna) ludzie pytali przechodniów o to czy są partiotami powiedziałem że nie, bo w sumie dla mnie Polska to kraj złodziei i egoistów, kraj który nie stwarza dla mnie perspektyw na przyszłośc wszystko musze robić sam a nasze prawo mi jeszcze utrudnia,policja nie działa, lecvznictwo nie działa ogólnie jedno wielkie bagno.
    Dziekuję pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  14. #30
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    Patriotyzm, patriotami to mogliby być ludzie za czasu romantyzmu/pozytywizmu, czas zaborów, walka o niepodległość, walka o swoją własną ojczyznę, brzmi to dumnie. A teraz? kraj złodziei, oszustów, dbających tylko o swój własny interes, Polska dopiero od 22 lat cieszymy się niepodległością, dopiero uczymy się żyć w demokratycznym kraju, sądzę że Polsce potrzeba jeszcze czasu, choć jak wciąż ma tak postępować w tym kierunku którym postępuje, czyli nędzy i rozpaczy, to ja dziękuje za taka politykę, wyjeżdżam!
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •