Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Temat: Ruch Palikota!!!

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    @kitamo, nie żebym gardził takimi ludźmi, ale porostu nie toleruje takiego zachowania, tutaj jest swoista reakcja której jeden czyn pociąga za drugi, że się tak kolokwialnie wyrażę, a więc jeśli dostaną przyzwolenie na związki małżeńskie to będą się ubiegać i o prawa do wychowywania dzieci.
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Avatar bicepsikpl
    Dołączył
    09-10-11
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Masakra babochłop czy chłopobaba w sejmie ja pier***** cały świat się z nas śmieje.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Kreta
    Dołączył
    08-05-09
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki/Wwa
    Postów
    240
    SOG
    41
    Otrzymał : 18 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    Mam nadzieje ze zreformuja ten KRUS ale jakos z glowa. Bo to nie jest ze kazdy inny przedsiebiorca musi placic podatki a taki rolnik nie, oczywiscie mowie o rolnikach ktorzy maja jakas duza ilosc ziemi pod uprawe typu 50ha bo to sa juz normalni przedsiebiorcy ktorzy zarabiaja gruba kase a sie nie musza rozliczac z niej...
    Kurczak,ryż i kreatyna zrobi z Ciebie skur*ysyna :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    w zime tez ziemia pracuje i przynosi zyski? czy raz w roku? więc co co miesiąc masz płącić zus a pieniadze zarobisz dopiero jak żniwa przyjda?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał bicepsikpl Zobacz post
    Masakra babochłop czy chłopobaba w sejmie ja pier***** cały świat się z nas śmieje.
    Ta , lepiej ten zajebany pis ...
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Zbanowany Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Merkeni
    Dołączył
    14-01-11
    Skąd
    Mazury
    Postów
    76
    SOG
    19
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    @up
    Ja bym juz wolal PIS niz palikota do wladzy dopuscic.Jest Za zalegalizowaniem w polsce usuwania ciazy,zwiazkami gejowskimi (nie zebym nie byl tolerancyjny ale jak powiedzial "Breku" to zaraz beda chcieli praw do opieki nad dziecmi a ja bym niechcial miec za rodzicow 2 homo ;D W szkole to by mnie palcami wytykali podejzewam. A po 2 to palikot jest za usunieciem religi w szkolach to juz traci wszystkie glosy ksiezy i wiekszosci katolikow ktorzy chca aby ich dzieci widzialy co nieco o Bogu ;D Ale jak dlamnie to mogli by zlikwidowac religie bbo i tak tam to samo co w kosciele jes za zamiast tego mogli by zrobic matme lub polak (nudne ale nigdy sie nie wyrabiamy z tematem i potem zaleglosci na egzaminach gimnazjalnych i maturze ;D


    Wiec Moim zdaniem palikota za jajca i na szuwienice albo na kopach z polityki ;D niech sie zajmie tym co najbardziej umie wkurwianiem moich starszych ;D

    Sa tez pozytywne jego plany np legalizacja ziolka xD dlamnie bomba
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    ja go polubilem jako czlowieka,kiedys na wizje do tvnu przynosil jakieś kutasy gumowe,raz nawet łeb od świni z dedykacja dla jarka zapewne by tylko zwrocic na siebie medialna uwage ale teraz to zmiana o 180stopni,zaczal mowic do rzeczy i ma konkretne plany wobec panstwa,ogolnie życze mu jaknajlepiej
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Zbanowany Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Merkeni
    Dołączył
    14-01-11
    Skąd
    Mazury
    Postów
    76
    SOG
    19
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Kazdy ma swoje opinie ;D Dlatego w polsce mamy demokracje xD Jak narazie to ja sie ciesze ze Ruch Palikota nie wygral ale po nastepnych wyborach moze byc na odwrot ;D Ty mozesz sie cieszyc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Merkeni Zobacz post
    @up
    Ja bym juz wolal PIS niz palikota do wladzy dopuscic.Jest Za zalegalizowaniem w polsce usuwania ciazy,zwiazkami gejowskimi (nie zebym nie byl tolerancyjny ale jak powiedzial "Breku" to zaraz beda chcieli praw do opieki nad dziecmi a ja bym niechcial miec za rodzicow 2 homo ;D W szkole to by mnie palcami wytykali podejzewam. A po 2 to palikot jest za usunieciem religi w szkolach to juz traci wszystkie glosy ksiezy i wiekszosci katolikow ktorzy chca aby ich dzieci widzialy co nieco o Bogu ;D Ale jak dlamnie to mogli by zlikwidowac religie bbo i tak tam to samo co w kosciele jes za zamiast tego mogli by zrobic matme lub polak (nudne ale nigdy sie nie wyrabiamy z tematem i potem zaleglosci na egzaminach gimnazjalnych i maturze ;D


    Wiec Moim zdaniem palikota za jajca i na szuwienice albo na kopach z polityki ;D niech sie zajmie tym co najbardziej umie wkurwianiem moich starszych ;D

    Sa tez pozytywne jego plany np legalizacja ziolka xD dlamnie bomba
    akurat osobiście nie opowiadam się za legalizacją marihuany , po części dlatego, że nasze społeczeństwo chyba nie dorosło do takich przywilejów choć zawsze jakieś podatki by z tego było, a tak to szara strefa.

    Palikot się opowiada , ze usunięciem krzyża z sali sejmowej i osobiście jako katolik jestem za , ale wywieszamy wszystkie symbole religijne albo żadne , wszak niby mamy Państwo świeckie.

    Co do religii w szkole ? w sumie masz wybór pomiędzy etyką, a religią - więc według mnie taki system mógłby zostać, przymusu uczęszczania na religie nie ma, może tylko do tego powinnie dokładać księża ?

    Opodatkowanie księży - powinno nastąpić jak najszybciej nie może być " Państwo w Państwie"
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    masz wybór między etyką a religią racja ale ja bym wolał zamienić to etykę czy religię na angielski lub matmę, etyka jest to nauka o moralności, sam na nią uczęszczam i wg mnie jest chore, czemu? a temu bo tam jest wymiana poglądów co do różnych tematów, każdy ma inne zdanie, i rodzi się konflikt, konflikt prowadzi do agresji, agresja do czynu, czyn do zadymy ;d religia w kościele powinna być, podobno księżą składają przysięgę że będą żyli skromnie, no kurwa jak widzę księdza w nowym oplu czy sabiee to mi szczena opada, i do tego spodnie z Lee i chałupa postawiona na Beskidziu ;> powinno być tak jak w stanach, tam są pastorzy, zakładają normalne rodziny, udzielają słowa Bożego i żadnych problemów tam nie ma. Dużo ludzi boji się założyć rodziny to wstępują do klasztorów, uciekają przed problemami życiowymi, a potem chcą jeszcze udzielać rad dotyczących lepszego prowadzenia stylu życia.. ;O
    A co do krzyża z sali sejmowej, przeszkadzał on tam komuś? no Palikotowi, a czemu? bo jest on skandalistą i chce żeby od samego początku było o nim głośno.
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •