Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Marbo - cała prawda o ,,gwarancji" i poszanowaniu klienta cdn.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar krzemo
    Dołączył
    23-09-11
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Marbo - cała prawda o ,,gwarancji" i poszanowaniu klienta cdn.

    Jako iż poprzedni temat zostal zamkniety bez dania mi mozliwosci odpowiedzi to zakladam ten w celu sprostowania nieprawdziwych informacji.

    marbo-sport_pl napisal:

    ,,Wykazaliśmy inicjatywę w postaci wymiany wadliwego ( nie wnikając czy jest to wina nasza, czy złego zamoczenia sprzętu przez kupującego ) elementu ławki, aby klient był zadowolony. " - Czemu kłamiecie? Mi wlasnie chodzilo o WYMIANĘ elementu na nowy, Wy sie na to nie zgodziliscie, tylko chcieliscie pomalować pordzewiałą ławkę. Gdybyście zgodzili sie na wymiane to by wogole nie bylo problemu. Jako dowod przytaczam cytat marbo z forum, na ktorym toczyla sie dyskusja:

    ,,Podalem rozwiazanie problemu na forum - zabieramy rame, malujemy ja ponownie, wysyłamy - czekam tylko na maila z adresem i prześle to dalej." - Gdzie tu jest mowa o wymianie elementu? Po co kłamstwa o ,,inicjatywie" wymiany skoro chcieliscie tylko ja malowac?

    ,,Po naszym ostatnim poście odnośnie wymiany elementu, użytkownik więcej się z nami nie kontaktował, nie odpisywał - co daje do myślenia.
    Temat zakończył stwierdzeniem - chciałem, abyście się tylko publicznie do tego przyznali."
    2 razy napisaliscie mi w mejlach, ze NIE WYMIENICIE pordzewialej ramy na NOWĄ. Na trzecia prośbę nie odpowiadaliscie przez tydzień, dlatego umiescilem sprawe na forum. Na forum napisaliscie po raz kolejny, ze ramy nie wymienicie tylko ja pomalujecie. Dostalem po raz trzeci taka sama odpowiedz. Mialem Wam czwarty raz wysylac prosbe o wymiane?

    ,,Temat zakończył stwierdzeniem - chciałem, abyście się tylko publicznie do tego przyznali."- Kolejne klamstwo. Wklejam to co napisalem:
    krzemo:,,Rozumiem, że nie chcecie wymienić ławki na nową. Chciałem po prostu, żebyście napisali to publicznie."

    ,,Dziwne jest to, że temat został założony na każdym forum, przez nowego, świeżo zarejestrowanego użytkownika.
    Każdy temat zakładany był w piątek wieczorem - można się domyślić, że było to celowe działanie, gdyż w weekend firma nie pracuje, a co za tym idzie pracownicy nie wypowiadają się na forach dyskusyjnych, co nie pozwoliło na odparcie kontrowersyjnych zarzutów."
    Na kfd zarejestrowalem sie 24.08. - w dzien zlozenia zamowienia, aby otrzymac znizke.
    Temat byl zalozony w piatek bo, jak napisalem wyzej, czekalem TYDZIEŃ na odpowiedz na trzecia prosbe o wymiane lawke. Czy to jest malo? Miałem dluzej czekac? Jezeli 2 razy mi odmowiliscie, a za trzecim razem przez tydzien nie odpowiadaliscie to co to znaczy? Odebralem to jako kolejna odmowe, wiec umiescilem sprawe na forach liczac, ze chociaz tam odpiszecie. Na jednym forum odpowiedzieliscie - tak samo jak przedtem, ze wymiany na NOWĄ ramę NIE BĘDZIE , tylko ja pomalujecie.

    Po co kłamiecie, że zgodziliscie sie na wymianę pordzewiałej ławki, skoro tego nie zrobiliście?
    Ostatnio edytowane przez krzemo ; 08-10-11 o 12:17
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Nie rozumiem dlaczego tamten watek został zamkniety. Nie robcie czegos takiego ze po 3 stronach postow nagle pada wypowiedz sprzeczna z tym co bylo ustalone wczesniej a watek zostaje zamkniety. Wyglada to nieprofesjonalnie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •