Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Magnez

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Nie ma zlotego srodka, jak chcesz uzupelinc braki to proponuje witaminy i mineraly z Olimpa, masz tam dobre dawki, jak masz wiecej kasy to Orange Triad, Omega 3 jak najbardziej polecam brac, tak samo czosnek
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    a co z sexem/masturbacją?

    polecam Potęgę Podświadomości oraz Przebudzenie.
    trochę się nauczylem z tych książek
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    To tak: zdecydowałem, że nie będę brał żadnych środków które uspokająją, gdyż z tym stresem musze sobie sam poradzić, ale żeby jego działanie nie było takie szkodliwe to będę brał tak ( przy okazji nie dobory tych substancji po treningu uzupełnie):
    1. OLIMP Gold Omega-3 2x dziennie
    2. Chela Mag B6 - 2x dziennie ( tylko właśnie nie wiem czy brać 2x, bo na opakowaniu pisze 1 tabletka, ale wolał bym przyjmować 200mg czystego magnezu a nie 100.
    3. Witamina C - 1x dziennie

    I do tego zaczne częściej pić zieloną herbatę, dokupię gorzkiej czekolady ( 90%). Będzie OK?
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Poczytałem trochę o katechinach i jest ich naprawdę dużo w zielonej herbacie :O z kolei biała jest strasznie droga bo kosztuje 40-100zł za 100g, ale chyba warto.

    Co do adaptogenów to poczytałem o nich, ale jednak nie chce brać za dużo prochów bo magnez tak czy siak bym brał, żeby po wysiłku go uzupełniać, do tego adaptogen, i jeszcze omega oraz wit.C.
    Zostane przy tym co wyżej napisałem, jednak zakupie białą herbatę a nie zieloną.
    Był bym jeszcze tylko wdzięczny gdyby ktos mi napisał, czy mogę brać ten chela mag B6 2x dziennie? bo to jednak by było dawka 300% wit.B6 i nie wiem czy to zdrowo.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Poczytałem trochę dokładniej dział odżywki i suplementy i przypomniałem sobie o MZB. I to jest chyba to. Przez stres spada mi teść cynk mi go podniesie i przestane odczuwać podczas wzmożonego stresu uczucia lęku.
    Kupię OLIMP Chela MZB Sport Formula bo Olimp to chyba najsolidniejsza firma. Tylko nie rozumię dlaczego polecają aby brać to przed snem? Przecież minerały tracimy w ciągu dnia, tak samo w ciągu dnia się stresujemy. Więc chyba lepiej brać rano, aby na cały dzień mieć power, a w nocy i tak kortyzol jest usuwany.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Przestan naginac rzeczywistość do własnych teorii. Przypomnij sobie kiedy jest wzmożona.produkcja testosteronu czyli redukcja kortyzolu - hormonu stresu
    Jak ze snem? Może 3-5mg melatoniny pomoże...
    Zresztą i tak nie odpowiadasz na moje pytania
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    O ile się nie mylę to wieczorem spada poziom cynku w organizmie, dlatego zaleca się brać go przed snem.

    Imo wszystko tkwi w Twojej głowie, musisz po prostu podchodzić do wszystkiego z małym dystansem, bo z roku na rok będzie coraz gorzej
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    alder z snem nie mam żadnych problemów. Śpię bardzo dobrze i mam bardzo mocny sen, nie budzę się gdy jest burza itp. a jak ktoś mnie chce obudzić to musi się trochę wysilić xD

    Luo wiem, ze wszystko tkwi w głowie, ale łatwo się mówi, żeby podchodzić do wszystkiego z dystansem. Myślę, że kiedyś pozbędę się takich ilości stresu jak teraz, ale jak na razie tylko powoli z nim walcze.
    Nie chce brać tych wszystkich supli jedynie przez stres, bo tak jak pisałem w miarę dużo się ruszam i to mi też pomoże uzupełnić minerały.

    Alder a jeszcze co do poprzedniego pytania to prawiczkiem już nie jestem, ale laski teraz nie mam ( naszczęście xD ) bo ostatnia to już mnie pod koniec wkur wiała trochę tymi swoimi fochami, a teraz polowa lasek taka jest, więc se zrobię na razie przerwę od związków, a jak będzie okazja podupczyć to podupcze ;)

    Czyli ten MZB jednak brać przed snem?? Bo myślałem, że lepiej rano, bo dzięki magnezowi się też lepiej w szkole skupie.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •