Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Temat: Adamek vs. Kliczko

  1. #31
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś nie oglądał

    That don't kill me can only make me stronger....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik hubi1910 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (11-09-11)

  3. #32
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kitamo Zobacz post
    Nie sila ciosu tu zadecydowala tylko roznica wagowa po stronie Kliczko
    Różnica wagi = różnica siły. Dlatego boks jest podzielony na kategorie wagowe. Pisałeś że nie liczysz na koniec walki przed czasem , ja kilka dni temu napisałem tak:
    Cytat Napisał Miskowiec Zobacz post
    (...)Jeśli będzie jakieś KO to właśnie na Adamku w okolicach 10 rundy.
    Walka troche mnie rozczarowała , nie dlatego że Adamek przegrał tylko dlatego że on nie starał się zrobić nic. Po cichu liczyłem że przyjmie taktykę Czagajewa w walce z Wałujewem gdzie uzbek zadawał 1 cios z doskoku i od razu klinczował. Lub ze po prostu przyjmie wymianę i postawi wszystko na jedną kartę. Adamek zaprezentował się dużo gorzej niż Haye co wydawało mi się nie możliwe z ambicjami górala i jego sercem do walki. Z drugiej strony juz na konferencji dziwne wydało mi się że Adamek (podobno tak bardzo mocny psychicznie) spuszczał wzrok z przeciwnika jako pierwszy (za pierwszym razem wyjątkowo szybko) , wydawał się zdenerwowany i takie samo odczucie miałem gdy wychodził do ringu. Nie było widać jego pewności siebie. Podczas 1 rundy był tak sztywny że dawno go takiego nie widziałem, a po pierwszym starciu wyraźnie było widać że on nawet nie wierzy że cokolwiek może zdziałać. Wyglądało to tak jak by chciał po prostu przetrwać a do walki z takim nastawieniem nie można wyjść. Dla mnie Kliczko wygrał tą walkę jeszcze zanim obaj wyszli do ringu.

    Jeszcze jedno... Oglądnijcie sobie tą walkę na spokojnie i zwróćcie uwagę na narożnik Adamka w przerwach między rundami. Trener od 4-5 rundy nie dawał mu praktycznie ŻADNYCH wskazówek. Długo interesuje się boksem ale takiego zachowania jeszcze nie widziałem. Wyglądało to tak jak by jego korner pogodził się z porażką już na starcie. Po każdej kolejnej rundzie Adamek siadał , Roger ocierał mu twarz i patrzył na niego przez minutę. Jego własny team nie wierzył w niego , nie próbował wprowadzić żadnych zmian co do jego zachowania w ringu co jest dla mnei nie do pomyślenia. Śmiało mogli przerwać walkę już w 6 rundzie bo Adamek nie robił nic i wiadomo już było że nie jest w stanie zagroźić Witalijowi. Oszczędzili by Adamkowi większego łomotu bo jako specjaliści musieli widzieć dokąd ta walka zmierza.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #33
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    ale Adamek zarobił 10 mln złoty i ma wyjebane :)
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #34
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kitamo Zobacz post
    Przyrownujac kliczko do innych wielkich z ostatnich 30lat to raczej wypada on srednio pod wzgledem sily ciosu.
    Chyba to tylko twoje osobiste zdanie.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Miskowiec (11-09-11)

  7. #35
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    No raczej nie tylko jego zdanie.
    Tyson w szczycie by sie znim rozprawil jedna reka.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #36
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    ta , jedną reką z zamkniętymi oczami i na jednej nodze... Owszem Tyson pewnie by go pokonał ale nie mówcie że Mike by go zmiótł czy że Kliczko jest średni , bo to koleś który ma idealne warunki na wagę ciężką i perfekcyjnie potrafi te warunki wykorzystywać.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #37
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miskowiec Zobacz post
    Jeszcze jedno... Oglądnijcie sobie tą walkę na spokojnie i zwróćcie uwagę na narożnik Adamka w przerwach między rundami. Trener od 4-5 rundy nie dawał mu praktycznie ŻADNYCH wskazówek. Długo interesuje się boksem ale takiego zachowania jeszcze nie widziałem. Wyglądało to tak jak by jego korner pogodził się z porażką już na starcie. Po każdej kolejnej rundzie Adamek siadał , Roger ocierał mu twarz i patrzył na niego przez minutę. Jego własny team nie wierzył w niego , nie próbował wprowadzić żadnych zmian co do jego zachowania w ringu co jest dla mnei nie do pomyślenia. Śmiało mogli przerwać walkę już w 6 rundzie bo Adamek nie robił nic i wiadomo już było że nie jest w stanie zagroźić Witalijowi. Oszczędzili by Adamkowi większego łomotu bo jako specjaliści musieli widzieć dokąd ta walka zmierza.
    No owszem nic tam w narozniku Adamka sie nie działo, i teraz choy wie czy sami nei wiedzieli co z nim zrobic, czy zle go w ogole przygotowali itp.
    Nie liczylem na techniczny KO, raczej na wygrana punktowa. Kliczko jakos tez nie staral sie znokautowac Adamka jakos specjalnie, chwilami mialem wrazenie ze wrecz sie bawi. byl strasznie jakos rozluzniony a Adamek spiety jakby to byla jego pierwsza walka.

    @KowalX - pewnie ze to moje zdanie, przeciez nie cytuje zdania obcych. Kliczko nie jest jakims mega talentem, jest bardzo dobry i dobrze przygotowany. ma swietne warunki i z nich korzysta bardzo umiejetnie, jednak w jego kategorii wagowej byli mocniej bijacy zawodnicy w ostatnich 30 latach.

    Sporo osob przyrownuje to Tysona - facet mial rewelacyjne warunki jestli idzie o szybkosc i siłe ciosu, mozna powiedziec ze urodzony talent itp. Owszem ale Tyson mial inna strategie, Kliczko jest dobry technicznie i nie potrzebuje takiego jebniecia zeby walki konczyc w 1-2 rundzie.

    Zauwazcie ze jak Adamek zaliczyl KD to Kliczko nie poszedl za ciosem, nie bylo tu zadnej kombinacji wrecz wycofal sie. Tyson by zgasil swiatlo Adamkowi zanim ten zdazyl by osunac sie na ziemie. kwestia sposobu walki.
    kliczko to siła spokoju i za to go cenie, fajnie sie prezentuje przed walka, podczas i po walce. Podszedl pozniej do Adamka uniosl jego reke w gore jak rownemu sobie, podziekowal publicznosci i bylo git. Wstyd tylko ze sporo kibicow gwizdalo na koniec.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #38
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Jacke5
    Dołączył
    06-04-10
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    89
    SOG
    11
    Otrzymał : 6 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Kliczko jest świetny fizycznie tzn. ma kondycję i szybkość mimo swoich gabarytów, technicznie jest bardzo słaby no ale nadrabia to właśnie kondycją. Myślę ,że ta walka dobitnie pokazała jakim słabym ciosem ( jak na swoje gabaryty ) dysponuje Kliczko, w bodajże 6 jak i 10 rundzie włożył Adamkowi klika czystych ciosów ,a on nie padł ale wynika to po prostu ze złej techniki ale to nie jest istotne ponieważ Kliczko nadrabia po prostu szybkością i kondycją.


    Po tej walce czekam na pojedynki Witalij-Haye oraz mam nadzieję Władymir-Wach :) Ta druga będzie ciekawa bo Wach jest zdecydowanie silniejszy, większy oraz naprawdę niezły technicznie lecz z kolei Kliczko ma nad nim ogromna przewagę szybkości, kondycji i doświadczenia.
    Ostatnio edytowane przez Jacke5 ; 12-09-11 o 08:46
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #39
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacke5 Zobacz post
    Kliczko mimo swoich gabarytów, technicznie jest bardzo słaby no ale nadrabia to właśnie kondycją. Myślę ,że ta walka dobitnie pokazała jakim słabym ciosem ( jak na swoje gabaryty ) dysponuje Kliczko
    Człowieku weź już nic nie pisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #40
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Jacke5
    Dołączył
    06-04-10
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    89
    SOG
    11
    Otrzymał : 6 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Miskowiec twoje wypowiedzi brzmią fachowo lecz nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Kliczko nie ma super mocnego ciosu i każdy to wie i widzi ,a ty chcesz zaginać rzeczywistość, pokaż mi chodź jeden filmik na którym Kliczko kładzie na dech kogoś jednym ciosem to przyznam ci rację i zwrócę honor ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •