Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Temat: Adamek vs. Kliczko

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Nie obraź się Mosin ale takich głupot dawno nie czytałem.

    Cytat Napisał Mosin Zobacz post
    Zakładające ,że Witalij jest słabszy od Władymira
    To dość odważnie założenie. Władimir jest młodszy , ale zawsze obaj podkreślają że to Witalij jest dużo mocniejszy fizycznie.


    Cytat Napisał Mosin Zobacz post
    Jeśli Adamek powtórzy taki kunszt w defensywie i będzie trochę punktował wygra.
    Jesteś chyba pierwszą osobą która twierdzi że Kliczkę można wypunktować. To on ma przewagę w warunków fizycznych i TO ON punktuje. I jak to powiedział Sam Colona (i 90% najlepszych trenerów boksu) jego trzeba znokautować. Przyjąć wymianę, nie dać mu czasu na oddech i liczyć na KO.

    Cytat Napisał Mosin Zobacz post
    Nie wyobrażam sobie innego końca niż wygrana na punkty któregokolwiek. Kliczko jest technicznie średni, na pewno wolniejszy od Tomka, rakiety w łapie też ,aż takiej nie ma
    To mi się podoba najbardziej. Pokaż mi obecnie jakiego kolwiek ciężkiego z mocniejszym ciosem od Witalija.

    Cytat Napisał Mosin Zobacz post
    ale jego nabijanie punktów poprzez lekkie ciosy z kontry to ciężki orzech do zgryzienia
    Lekkie ciosy? Tymi lekkimi ciosami doprowadził do zakończenia kariery Briggsa oraz wstrząsu mózgu. Obejrzyj tą walkę bo z tym że Kliczko nie dysponuje mocnym ciosem to już szkoda nawet komentować. Sosnowski też się przekonał od jego "lekkich" ciosach. Poza tym on mało kontruje - on atakuje.

    Cytat Napisał Mosin Zobacz post
    Zobaczymy jak to będzie ale ale jak to ktoś powiedział Kliczkowie są na tyle słabi ,że można ich bez problemu pokonać lecz są również na tyle nieźli by być niepokonani.
    Są na tyle słąbi że można ich bez problemu pokonać? Kto tak powiedział? Na pewno nikt kto ma pojęcie o boksie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Miskowiec otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (09-09-11)

  3. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Trochę statystyk

    Wiek:
    Adamek - 34
    Witalij - 40

    Wzrost:
    Adamek - ok. 190 cm
    Witalij - ok. 202 cm

    Zasięg ramion
    Adamek - ok. 192 cm
    Witalij - ok. 203 cm

    Walki amatorskie:
    Adamek - ok. 120
    Witalij - ok. 210

    Lata zawodowej kariery:
    Adamek - 12
    Witalij - 15

    Zawodowe walki:
    Adamek - 45
    Witalij - 44

    Ilość nokautów przez wygrane punktowe
    Adamek - 28/16
    Witalij - 39/3

    Przeboksowane rundy:
    Adamek - 280
    Witalij - 212

    Bilans w walkach mistrzowskich:
    Adamek - 6-1
    Witalij - 12-2

    Ilość przeboksowanych rund w pojedynkach mistrzowskich:
    Adamek - 73
    Witalij - 107

    Łączny bilans przeciwników z którymi się do tej pory mierzyli:
    Adamek: 750 wygranych - 378 przegranych
    Witalij: 1059 wygranych - 234 porażki

    Średni bilans przeciwników:

    Adamek: 17-8
    Witalij: 24-5

    Ilość odebranych "0" przeciwnikom wcześniej niepokonanym:
    Adamek - 3 (w tym jednemu debiutantowi 0-0)
    Witalij - 6
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #13
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Mosin
    Dołączył
    12-09-10
    Postów
    239
    SOG
    10
    Otrzymał : 21 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    1) Władymir jest szybszy, lepszy technicznie, młodszy ,a po za tym to on ma 4 pasy.

    2) Bardzo trudno znokautować Kliczkę ,a przy dobrym tempie walki i kondycji można zadawać ciosy z dojścia i się wycofywać ( Zobaczysz tak zrobi Adamek )

    3) Biorąc pod uwagę jego gabaryty , siła jego ciosu jest po prostu średnia. Obecnie równie silny może być Wach ( naprawdę! każdy go tutaj lekceważy bo jest mało znany i to przecież polak, zobaczycie jak za parę lat będzie mistrzem świata ) ,a po za tym Kliczków powinno porównywać się do starych mistrzów " mali " Marciano lub Tyson mieli w porównaniu do Kliczków w łapie pocisk atomowy ,a więksi np. Luis lub Foreman to już w ogóle. Po za tym obejrzyj sobie nokauty Kliczków na yt każdy poprzedzony serią ,a potem złożony z 2-3 ciosów zazwyczaj lewy-prawy, a np. taki Tyson walczy,walczy, i nagle zejście, sierp i trach leży.

    4) Każdy kto trochę siedzi w boksie ci powie ,że Kliczkowie są na szczycie tak długo tylko dla tego bo po prostu w boksie przez ostatnie kilka lat nie trafił się jakiś super talent. Jeśli uważasz inaczej to powiedz mi gdzie byli by teraz Kliczko gdyby walczyli w erze świetności Luisa i Tysona czy nawet Gołoty ?
    Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #14
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Obaj kliczkowie sa dobrzy to fakt, ale akurat tu Mosin ma racje - walcza w erze gdzie nie maja dobrego przeciwnika. Obecnie na scenie boksu nie ma jakiegos super talentu kory moglby im zagrozic. Powiedzmy szczerze , oni nie sa niepokonani i mozna ich pokonac, jednak musi to byc ktos kto ma zarowno dobre warunki fizyczne jak i doswiadczenie, bo o wypunktowaniu kliczkow to raczej nie mozna mowic, tutaj trzeba kozaka ktory potrzasnie nimi na ringu i narzuci nieco swoj rytm. Obaj sa swietnymi piesciarzami a na ta kwysokim poziomie nie ma miejsca na przypadek jak to sie dzieje wsrod przecierakow gdzie nigdy nei wiadomo jak zakonczy sie walka.
    Zycze Adamkowi jak najlepiej oczywiscie, ale powiedzmy szczerze ze wypchneli go na zbyt gleboka wode. To ze wygral z Golata w jego kategorii wagowej to nie byl zaden wyczyn i wynik byl z gory przesadzony. Co wiecej uwazam ze zrobili Golocie zajebista krzywde ta walka, no ale nie oszukujmy sie dostal kase i pewnie ma swiadomosc tego ze juz walczy jako senior choc pamietajmy ze za jego lat swietnosci to on narzucal tempo na bokserskiej scenie.

    Dla mnie nie ma znaczenia ktory z nich wygra, oby walka byla ladna bo obaj sa dobrymi bokserami, jednak pamietajmy ze ani adamek nie jest mega talent, ani kliczko nie jest niepokonany, jednakl tutaj wygraja warunki fizyczne + doswiadczenie w tej kategorii wagowej czyli jednak stawiam na wygrana kliczko choc chcialbym byc mile zaskoczony.

    Inna kwestia ktora mnie bardziej irytuje to fakt ze walke obejrza ludzie w ponad 120 krajach za darmo, a my w PL musimy placic. Dobrze ze mam RTL choc wolal bym rodzima stacje
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kitamo Zobacz post
    Obaj kliczkowie sa dobrzy to fakt, ale akurat tu Mosin ma racje - walcza w erze gdzie nie maja dobrego przeciwnika. Obecnie na scenie boksu nie ma jakiegos super talentu kory moglby im zagrozic.
    Jeśli dla was Lenox Lewis który przez wielu jest uważany za jednego z najlepszych ciężkich nie był dobrym przeciwnikiem dla Kliczki to ja nie mam więcej pytań :) On miał takie warunki jak Witalij , większe doświadczenie a to Kliczko prowadził wysoko na punkty do czasu kontuzji.

    Cytat Napisał kitamo Zobacz post
    o wypunktowaniu kliczkow to raczej nie mozna mowic, tutaj trzeba kozaka ktory potrzasnie nimi na ringu i narzuci nieco swoj rytm.
    100% racji. Dlatego mówie że na nich przydał by się ktoś taki jak Tyson. Brewster przyjął wymianę i wygrał pierwszą walkę z Władimirem.

    @Mosin
    Owszem , w czasach świetności Tysona bracia niewiele mieli by do powiedzenia ale Tyson to jeden z 3 najlepszych ciężkich wszech czasów. Porównujesz Tysona do Kliczki a potem piszesz że Kliczki to żadne talenty. Co do Gołoty , powtórzę jeszcze raz - Lewis pokonał Gołotę gdy ten był w formie ,Witalij Kliczko prowadził wysoko na punkty z Lewisem więc nie był bym taki pewien czy Gołota wygrał by z Kliczką gdyby obaj byli w szczytowej formie. Z kolei młodszy brat pokonał Rahmana który w pierwszej walce znokautował Lewisa. Także nie piszcze mi tu że Kliczki to beztalencia którzy z nikim dobrym nie walczyli ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Jak ktoś będzie miał jakieś linki do niemieckiego RTLa na necie to niech zapoda :D
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    tu chyba bedzie mozna obejrzec walke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Doradca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar niewula
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    1,998
    SOG
    409
    Otrzymał : 291 SOGi w 216 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i tu chyba tez
    MASA , SIłA ,WYJEBANIE!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #19
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Mosin
    Dołączył
    12-09-10
    Postów
    239
    SOG
    10
    Otrzymał : 21 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Miskowiec nie powiedziałem nigdy ,że Kliczkowie to beztalencia. Skoro są mistrzami świata to znaczy ,że mają talent i obaj są świetnymi bokserami ale chodziło mi o to ,że gdyby porównać ich z innymi mistrzami nie wypadają zbyt kolorowo, to solidni pięściarze ale przyznasz ,że gwiazdą z IBHOF nie dorastają do pięt.


    PS Ma ktoś informację co do zakłóceń na RTL ? To prawda czy plotka?
    Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Nie bedzie zaklocen
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •