Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Temat: Lawka do wyciskania

  1. #11
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    szkoda kasy na takie gówno-combo.
    Ta lawka ma wiele wad konstrukcyjnych - zacznijmy od tego ze lawka jest skrecana i prasa do nog + ten pseudo butterfly ida do smieci po 2 miesiacach bo sie wyrobia. Takie elementy musza byc na lozyskach a t unei widze by byly. Do tego najwazniejsza kwestia - brak regulacji samej lawki w poziomej plaszczyznie a co za tym idzie nie mozesz sobie wyregulowac jej odpowiednio na skosie i w zaleznosci od wzrostu osoby cwiczacej masz albo stojaki na ramionach albo nie dosiegniesz do sztangi bo masz ja za glowa i sam nie odbijesz jej ze stojakow.

    Do tego do cwiczenia na skosie ujemnym trzeba porozkrecac butterflaya bo nie opuscisz sztangi do klatki.

    Sprytnie do zdjecia ja obladowali nakladem ktory niby sprawia wrazenie bardzo masywnego. wyobraz sobie ta lawke bez tego nakladu i zrozumiesz o co mi chodzi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar erwinek
    Dołączył
    08-09-11
    Postów
    11
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no właśnie miałem trochę wątpliwości co do tego sprzętu dlatego postanowiłem się poradzić. irytuje mnie też wąski rozstaw na sztankę w tej ławce. ale myślałem że jakoś to przełknę. dzięki że mnie ,,obudziłeś,, bo wywalił bym kasę w błoto. na serie tak biorę 110 kg i lepiej się zapytać niż się z tym wszystkim poskładać w czasie wyciskania:) Dziękuję
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Jak masz tyle kasy ile kosztuje ten pseudo zestaw, to lepiej juz zamowic od marbo ta lawke z tego tematu. Jest naprawde spoko do domowego cwiczenia i jak narazie uzywam ja od kilku tygodni i jestem zadowolony - nic nie klekocze, nie trzeszczy ani obicie nie marszczy sie. Dziek itemu ze mozna ja w plaszczyznie poziomej regulowac moze na niej cwiczyc i ktos kto ma 160cm i ktos kt oma 190cm bez problemu na skosie i nie trzeba sztangi zdejmowac by ta wysokosc wyregulowac. Do tego mozna ja takze bez problemu rozmonotwac na 2 czesci i zajmuje mniej miejsca jak ktos cwiczy w domu. To chyba glowne zalety takiej konstrukcji.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik kitamo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    erwinek (09-09-11)

  5. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar erwinek
    Dołączył
    08-09-11
    Postów
    11
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to wszystko chcę zamówić. jak będziesz miał chwilę to zerknij. wydaje mi się że dobry wybór
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar shot94
    Dołączył
    01-09-11
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Nie będę zakładał nowego tematu tak więc pytam w tym którą ławkę polecacie :
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]zy
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]??
    z góry dzięki za odp
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    @Shot, przeczytaj co wyzej napisalem, wszystko to tyczy sie obu Twoich linkow - dodatkowo dodam ze w drugim linku widelki opieraja sie na tym pręcie ktory reguluje wysokosc skosu co oznacza ze przy podniesieniu oparcia (ulozenie do cwiczenia na skosie) nie odbijesz sztangi z lawki bo jest ona za nisko i masz ja wysoko poza barkami.
    Takim lawkom stanowczo mowimy NIE. Zainteresuj sie lawka o ktorej wyzej rozmawialismy bo koszt bedzie podobny i nie ma przy niej zadnych gowien ktore pozniej nie sa wykorzystane, a tylko przeszkadzaja.

    @erwinek - sporo sprzetu planujesz kupic widze, pamietaj ze przy takich stojakach i lawce potrzebujesz wiecej miejsca bo podstawy stojakow sa dosc szerokie.
    Ogolnie nie wiem czy niezbedny bedzie ten butterfly a jest on dosc kosztowny. Rozpietki to lepiej chyba juz robic hantlami, bo tak to kazdorazowo musisz demontowac tego butterflaya, co innego jak jestes na prawdziwej silowni gdzie tylko przesiadasz sie na inny sprzet, ale to juz wedle uznania. Z modlitewnika na bank nie rezygnuj bo przydaje sie. Zastanow sie czy maszyna na triceps sie przyda, w sumie wykonasz na niej jedno cwiczenie tylko. Ja to cwiczenie wykonuje na wyciagu a jak masz mozliwosc zamontowania takowego pod sufitem to bedzie on bardziej przydatny (2 bloczki + linka) bo wykonasz na nim wiecej cwiczen jak chocby plecy itp. Wszystko zalezy od tego jakie masz warunki jesli chodzi o pomieszczenie.
    Ostatnio edytowane przez kitamo ; 12-09-11 o 19:21
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar erwinek
    Dołączył
    08-09-11
    Postów
    11
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    @Kitamo- pomieszczenie mam dość spore. z miejscem nie ma problemu. mam siłownie własnej roboty. atlas i dwa solidne wyciągi na przeciw siebie. jedynie brakuje mi sprzętu aby potrenować nogi. mianowicie prasy. suwnice mam w atlasie. no ten przyrząd na triceps wydaje się lekko zbędny podobnie jak urządzenie na rozpiętki. jedno i drugie można z powodzeniem zastąpić hantlami. a co do ławki to moja mnie już irytuje. nie ma skosu ujemnego a to dość poważny problem. zobaczę jak będę stał z kasą bo to wszystko to wydatek ponad 1700 zł. przy moich zarobkach to kosmos:) tyle że mam nogę w gipsie i czekam na odszkodowanie. które mądrze wydam na sprzęt oczywiście:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar shot94
    Dołączył
    01-09-11
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] co sądzicie o czymś takim ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #19
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Skup sie i spojrzyj na ta lawke.
    Czy jak bedziesz robil skos i sie na niej polozysz, to odbijesz sztange ze stojakow ?
    Brak regulacji siedziska i oparcia w poziomie to powazna wada. Dlatego wiele osob woli kupic osobno lawke i stojaki. Ja proponowalem Ci wyzej lawke od marbo z mozliwoscia regulacji w plaszczyznie poziomej. Dzieki temu w zaleznosci od Twojego wzrostu mozesz regulowac sobie ta odleglosc i nie ma problemu by dopasowac lawke przy skosie tak by sztanga znajdowala sie prawie na wysokosci lini barkow a nie gdzies daleko za glowa.
    Poza tym ona jest cala skrecana i bedzie bardzo szybko klekotac i trzeszczec podczas cwiczen.
    movie.jpg

    o to mi chodzi
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    zobacz ta animacje i bedziesz wiedzial o co biega.

    Abo taka albo lawka osobno i stojaki osobno. Nie inwestuj w jakies combo ławki z allegro bo na ogol wszystkie sa tak zrobione by tylko czlowieka irytowac.
    Ostatnio edytowane przez kitamo ; 12-09-11 o 22:59
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar shot94
    Dołączył
    01-09-11
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzięki za szybką odpowiedź ,
    już miałem zamawiać ...
    niestety jestem ograniczony przez fundusze ...
    z transportem max koszt musi być ok 800 zł
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •