Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Zmarł Luke Wood

  1. #11
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    to po co sie udzielasz na tym forum?

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar jaca666
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    2,952
    SOG
    226
    Otrzymał : 1,256 SOGi w 512 postach

    Domyślnie

    Bulli skąd wiesz że nadużył kosu? Wrodzona wada nerek za późno wykryta...
    Alder zawsze masz najwiecej do powiedzenia w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia.
    Hidetada, twierdząc ze Wood tworzył zawodową światową kulturystykę, a my w PL mamy skromny poziom kulturystyki to albo nie wiesz co mówisz albo nie jesteś na bieżąco bo mamy na obecną chwile najbardziej utytułowanego kulturystę w historii, który osiągnął o wiele wiecej niż Wood i to w o wiele krótszym czasie.

  3. #13
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Jacuś, proszę,nie zaczynaj.znów ;) z tym, ze "alder nie koksuje to nie ma pojęcia, ktoś kto marnie wygląda, nie może oceniać czyichs pleców". Nie uwsteczniajmy się.... ja nie krytykuje jak kiedyś koksowania. Tylko co innego. Odrzuc uprzedzenia i zrozum.co pisalem bo widzę, ze kompletnie tego nie pojales.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar jaca666
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    2,952
    SOG
    226
    Otrzymał : 1,256 SOGi w 512 postach

    Domyślnie

    To co robisz na forum kulturystycznym skoro się kulturystyką nie interesujesz?
    To tak jak ja bym od 2 lat udzielał się w działach silniki, skrzydła i podróże na forum dla pilotów samolotów pasażerskich? Przecież nie mam o tym zielonego pojęcia tak jak Ty o bb, a w każdym dziale jest Ciebie pełno.
    Ktoś tu dawno powinien zrobić porządek.

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowanyTagger Second Class250 punktów doświadczenia
    Avatar hidetada
    Dołączył
    19-07-11
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 9 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Proszę czytać ze zrozumieniem, napisałem jasno i wyraźnie „mamy wspaniałych zawodników” . Jeżeli chodzi o „skromny poziom” to bardziej mam tutaj na myśli promocję tego sportu, zainteresowanie tą dyscypliną. Rozwijam później myśl i to do czego zmierzam. W obu przypadkach śmierci wspomnianych zawodników o przyczynach mogą wypowiedzieć się tylko biegli ale nie my, nigdy żadnych zbędnych osądów nie wysuwam . O co chodzi z tym porównywaniem Wood’a do kogokolwiek? Przyzwoity poziom zawodowca który po zakończonej karierze starał się organizować zawody dla młodych kulturystów. Współpracował z takimi osobami jak Charles Glass, Samir Bannout, Milos Sarcev czy Charlese Poliquin. Chyba to nasza krajowa cecha, ze lubimy to robić. Porównywać jednych do drugich i odwrotnie. Zastanawiam się jak przekłada się poziom naszej kulturystyki na rozgłos światowy? Nawet nie trzeba być zawodnikiem by mieć ogromny wpływ na rozwój kulturystyki rodzimej czy światowej. Trzeba ludzi którzy chcą rozwoju tej dyscypliny. W temacie o australijskim zawodniku zaraz rozpiszemy karty historii polskiej kulturystyki i jak ona się ma do poziomu światowego. Ja ze swojej strony pasuje.

  6. Użytkownik hidetada otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    jaca666 (05-10-11)

  7. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Jacek jux o tym było. Nawet zmieniono.adres na gym z kulturystyka.... A jak nie możesz tego.pojąć bo.to za trudne, to.popros kolegów moderatorow/adminow by dali mi bana. Przecież nie.chcę na siłę być jak mnie nie chcą. Jak nie widzisz to spójrz, że w Dopingu się nie udzielam. A jeśli dla ciebie trening+odżywianie+przyrost mięśni to już kulturystyka , bo.o.to.Sie na forum.rozchodzi, to życzę powodzenia.

    Niech ze mną też odejdą znawcy sztuk walk. Może i.kowalx bo.on.chyba z kulturystyka za dużo nie ma.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant

  8. #17
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar jaca666
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    2,952
    SOG
    226
    Otrzymał : 1,256 SOGi w 512 postach

    Domyślnie

    Tyle, ze dalej to jest forum o kulturystyce, a sztuki walki są jednym z jego działów. Co do KowalX jest świetnym dietetykiem czego o Tobie nie można powiedzieć. Według mnie nie masz pojęcia o kulturystyce i to nie jest tylko moje zdanie. Nie chodzi mi bynajmniej o zrobienie formy startowej itp tylko o zwykła sylwetkę plazową, której nigdy nie miałeś, a temat Twojej relacji mówi sam za siebie...
    Koniec spamu z mojej strony, a jeśli chcesz pogadać o bb to zapraszam do mojego tematu.

  9. #18
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaca666 Zobacz post
    a jeśli chcesz pogadać o bb to zapraszam do mojego tematu.
    Jak mam.gadać o.czymś, o czym nie mam pojęcia?
    Coś ci nie poszło i szukasz by komuś nawtykać?
    Opuść już cię prosiłem, panie zadufany
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant

  10. #19
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    alder prosze ochłoń bo jacek mówi dobrze , ban na tydzień . Ochłoniesz wrócisz , nie ochłoniesz nie wrócisz .

    temat zamykam .
    metroflex

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •