Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 271 z 271

Temat: Anatom'ia człowieka od podstaw

  1. #271
    Moderator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Anatom
    Dołączył
    04-05-11
    Skąd
    Katowice
    Postów
    200
    SOG
    23
    Otrzymał : 121 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    W Debiuty mimo natłoku pracy wstrzeliłem się w sam raz. Teraz nie dałbym rady na przygotowania, musiałbym zrezygnować z jednego etatu, a jak wiemy, koszta przygotowań są niemiłosierne.
    Na dzień dzisiejszy pracuję jako fizjoterapeuta w nowym miejscu pracy, w centrum medycznym od 10-14 a od 14:15 pracuję jako konserwator na basenie szkolnym oddalonym o 25km, póki co mam dziennie 15min spóźnienie heh ale na szczęście jeszcze nikt tego nie zauważył, co nie zmienia faktu że juz mam po mału dość tych stresów. Z wcześniejszego etatu czyli pracy jako masażysta w zakładzie opieki długoterminowej nie zrezygnowałem, zostawiłem sobie w nim poniedziałki, w które mam największy meksyk. Od 8 do 12 pracuje w zakładzie opieki długoterminowej po czym wskakuję w auto i o 12:30 już jestem w oddalonym od tego miejsca o 35km centrum medycznym, tam zwykle mam jednego pacjenta i o 14:00 wyruszam do Katowic pokonując kolejne 25km do pracy na basenie, tam już nieco spokoju podczas 8 godzinnej zmiany, 22:15 powrót do domu. Poniedziałkowe treningi całkowicie odpadają, wtorkowe również z racji na zmęczenie. Pozostaje mi Środa na trening siłowy, czwartek i piątek interwały i weekend w zależności od tego jak mam zajęcia na uczelni kolejne dwa treningi siłowe plus ewentualne cardio. Przez zdobywanie nowej pracy i załatwianie wszystkiego związanego z działalnością gospodarczą (reklama, strona www itp) dieta kulała przez ostatni czas, był to pierwszy miesiąc z nieregularnym jedzeniem i jedzeniem na co mam smak od kilku lat, ostatnie dwa lata były pod znakiem liczenia każdego grama, wcześniej również ostro się pilnowałem, ten miesiąc jeśli chodzi o psychikę związaną z dietą dał mi sporo wytchnienia. Teraz staram się ustabilizować dietę, najwyższa pora wrócić chociażby z nią skoro treningi tak kuleją.

    Dieta na dziś:

    1. Posiłek 150g białek jaj + 30g WPC, 50g płatków orkiszowych, owoce
    2. Posiłek 150g piersi z kurczaka, 30g makaronu pełnoziarnistego, warzywa
    3. Posiłek 150g piersi z kurczaka, 30g makaronu pełnoziarnistego, warzywa
    4. Posiłek 150g piersi z kurczaka, 30g makaronu pełnoziarnistego, warzywa
    5. Posiłek 150g piersi z kurczaka, 30g makaronu pełnoziarnistego, warzywa
    6. Posiłek 200g ryby wędzonej, 50g pieczywa wasa, warzywa
    7. Posiłek 150g białek jaj + 30g WPC, 10ml oleju ryżowego, warzywa

    Wrzucam foto z pierwszego wolnego weekendu od czasów debiutów, nie pamiętam kiedy ostatnio pozwoliłem sobie na tego typu jadło, a lody ostatni raz jadłem jakieś 5 lat temu :|








    Fotka z rana przed wyjazdem na majówkę, zrobiłem tylko 40min aero na bieżni/rowerku/eliptyce



    I jeszcze zdjęcie kwietniowego wydania "Kulturystyka i fitness Sport dla Wszystkich":

    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Anatom otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (08-05-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •