Strona 23 z 28 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 271

Temat: Anatom'ia człowieka od podstaw

  1. #221
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Gratulujemy 1 miesjca! :)
    Zajebista robota
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #222
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    im not surprized.
    bravo.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #223
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Gratulacje
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #224
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Szacunek za wytrwalosc i determinacje. Wielke gratulacje.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #225
    Moderator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Anatom
    Dołączył
    03-05-11
    Skąd
    Katowice
    Postów
    200
    SOG
    23
    Otrzymał : 121 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    DEBIUTY 2013

    Witam już dzień po zawodach, na wstępie pozdrowienia dla Adama Sukera od nas z forum, który startował w klasyku i którego forma, jakość mięśnia, wysuszenia zrobiła na mnie niesamowite wrażenie! Dziękuję mu też za pomoc w tym ostatnim czasie, życzył zawsze dobrą radą jak o coś zapytałem! Dzięki wielkie!

    Pozdrawiam również forumowicza Martini/ProSatan z którym miałem okazję porozmawiać w trakcie i po zawodach, a jak schodziłem ze sceny zawołanie od Niego "Gratulacje Lemoniadowy" mocno mnie zbudowało :) Pozdrawiam również Polterson który również tam był, z którym niestety nie miałem okazji zamienić słowa, ale jeszcze pewnie będzie okazja nie raz za sceną :)

    Startowałem w kategorii do 70kg, patrząc z perspektywy zawodników biorących udział rok temu, moja decyzja w zasadzie podjęta miesiąc temu o starcie była nieco spokojna, nie liczyłem na pudło, ale wiedziałem że nie będę ostatni. Jak z upływem czasu, zwłaszcza tym już na backstage poznawałem swoich 'konkurentów', to wiedziałem już że nie będzie łatwo. Ale to mnie uspokoiło, podszedłem do zawodów z uśmiechem i spokojem ducha, cieszyła mnie sama ta chwila, że poniekąd juz spełniłem swoje marzenia, jeden z zawodników z którym stałem juz przed wyjściem powiedział mi że moja dziewczyna stresuje się bardziej ode mnie :)
    W końcu jak już wyszliśmy na scenę, czułem się doskonale, nie mysląc o wyniku a tylko o ciekawej przygodzie, po pierwszych porównaniach i układzie dowolnym, który tak de facto był w całości spontaniczny, przez grypę w ostatnie dni przygotowań nie mogłem go przećwiczyć, miałem kilka ruchów w glowie i nic więcej, ale nie poszło chyba źle :)

    W końcu przyszedł czas na wyniki, jak usłyszałem ze nie jestem ostatni, to na moich ustach pojawił się spory uśmiech :) jak usłyszałem ze nie bedę czwarty a w trójce to tylko spojrzałem z uśmiechem na swoją dziewczynę. Potem to już poleciało, zdobyłem pierwsze miejsce w kulturystyce do 70kg

    Niesamowite uczucie połączone ze zdziwieniem i zmieszaniem w całej tej sytuacji, zerkałem co chwilkę tylko na swoją dziewczynę i widziałem jak płacze ze szczęścia :) jak by nie było to ona wspierała mnie we wszystkich moich treningach, nawet jak nie były nastawione na zawody, a w tym ostatnich okresie, najcięższym była dla mnie jedynym i największym wsparciem.

    Zdobyłem 1 miejsce, spakowaliśmy się i wyjazd do Katowic. Przez cale zawody byłem bardzo spokojny, nie myśląc specjalnie o nich a o innej rzeczy, stąd mój ciągły spokój ducha i pozytywne nastawienie, te zawody nie były dla mnie tak ważne jak ta jedna rzecz, po powrocie do domu zrobiłem to o czym myślałem już od dawna, oświadczyłem się. Zaręczyny zostały przyjęte z ponownymi łzami w oczach, dzień pełen wrażeń. Teraz oddaję się ostatniemu śniadaniu w którym to na talerz lądują śmieci bo od kolejnego posiłku, wracamy do ścisłej diety i przygotowań pod kolejne zawody.

    Dziękuję za wszystkie miłe słowa i wsparcie w tym ostatnim czasie przed zawodami!




    Z poranku w pokoju hotelowym


    Tu juz w trakcie drogi powrotnej, wafle ryżowe z nutellą mmmm :)


    I część wczorajszej wyżerki, do tego wszedł bicmac, shake lodowy, frytki amerykańskie, hot dog ze stacji, 10 batonów ww/b.


    A dziś żyły na nogach, rękach, brzuchu, klatce generalnie forma lepsza niż wczoraj :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik Anatom otrzymał za ten post 23 SOGi(-ów) od użytkowników:

    .rocky (24-03-13), =FreaK= (24-03-13), Baloniarz (25-03-13), bestiaa (24-03-13), DavidZinc (24-03-13), DTX (24-03-13), fallenursus (24-03-13), Fit4ever24 (24-03-13), flutebox (28-05-13), Gangsta Latino (24-03-13), gangster (25-03-13), kfc (24-03-13), maniek1988 (24-03-13), MAXIMUS 2 (24-03-13), Micek185 (24-03-13), mtm (24-03-13), najt (25-03-13), opalinho (24-03-13), Pioter1994 (24-03-13), Pumbas (24-03-13), Radek_1990 (24-03-13), slim shady (24-03-13), Wiki (24-03-13)

  7. #226
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    ANIMAL!
    No to co jeszcze mozna powiedziec? czekamy na zaproszenia na ślub :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #227
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    gratuluję sukcesu!
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #228
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    gratuluje !
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #229
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Praca i zaangażowanie sie opłaciło! Teraz to tylko życze Ci smacznego!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #230
    Moderator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Anatom
    Dołączył
    03-05-11
    Skąd
    Katowice
    Postów
    200
    SOG
    23
    Otrzymał : 121 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za miłe słowa :) Dodają siły i wiary w siebie :)
    Jak widać wszystko jest do osiągnięcia, półtora roku temu nie wiedziałem co ze sobą zrobić, wyglądałem jak osoba nigdy nietrenująca na siłowni a teraz miałem możliwość stanąć na scenie z innymi :)

    Wrzucam małe porównanie po tym półtorarocznym zmaganiu z samym sobą:



    Dzisiejsza dieta to był jeszcze chaos, poszedłem spać przed 3 a wstałem już po 5, studia do wieczora więc nie było lekko :/ Rano wrzuciłem jeszcze mały cheat meal :D w postaci płatek cini mini, 2x princepolo, 2x princessa i jakieś kulki waflowe z czekoladą :D na chałwę i żelki nie miałem już miejsca niestety:P

    Reszta diety to:

    1. Posiłek: 35g płatków owsianych, 40g WPC
    2. Posiłek: 35g płatków owsianych, 40g WPC
    3. Posiłek: 35g płatków owsianych, omlet z 300g białek
    4. Posiłek: 35g kaszy kuskus, jajecznica z 300g białek, 30ml oliwy z oliwek
    5. Posiłek: 170g ziemniaka gotowanego, 180g makreli wędzonej
    6. Posiłek: 180g szprotek, 30g oliwy z oliwek


    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik Anatom otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Gangsta Latino (24-03-13), mateohzp (26-03-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •