Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Praca dla 17-latka, pomysły?

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Kreta
    Dołączył
    08-05-09
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki/Wwa
    Postów
    240
    SOG
    41
    Otrzymał : 18 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    Pomocnik na budowie to tylko sezonowo, zreszta jak wiadomo pomocnik ma poprostu przejebane bo jest od najciezszej roboty takze nie polecam bo sam musialem miesiac jako pomocnik zapierdzielac :) Wiesz ja w sumie robilem jako kelner od 1klasy technikum wiec spokojnie powinni Cie gdzies przyjac tylko musisz sie dobrze zakrecic :P
    Kurczak,ryż i kreatyna zrobi z Ciebie skur*ysyna :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Ja kiedyś pracowałem w supermarkecie, miałem serwis alko grupy Żywiec. Robota fajna, 2x po 2-3h w tygodniu i dwie stówki miesięcznie wpadało. Praktycznie każdy supermarket ma ludzi od ekspozycji jakichś tam towarów. Wystarczy się popytać. Kelner też jest ok
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar sebekplum
    Dołączył
    15-02-10
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    26
    SOG
    6
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Dokładnie robota w supermarkecie to coś pięknego w te wakacje tak robiłem, przychodziłem na jakieś 2h, o której mi się spodobało i dostawałem za to 70 zł i tak 3 razy w tygodniu. Przez te 2 godziny, czasami szybciej, wykładałem szampony i inne rzeczy firmy Garnier na półki.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    32
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    ja zaczęłam kelnerowanie w wieku 17 lat własnie. Pozniej aby szybko prawko i dalej kelnerowałam dorywczo, co któryś weekend, tylko juz w prestizowym lokalu gdzie napiwki wysokie zgarniałam. Bo kelner dużo za h nie zarabia, żyjesz z napiwków. :) Ale podowiaduj się, obsługa imprez kameralnych i tych grubszych. Raz dają za godzinę, a raz za całą imprezę. Ja miałam np.150zł za imprezę całą.. gdzie zdarzyło mi się, że goście wychodzili szybko i po 6 godzinach byłam już w domu, albo po 16 godzinach.. a ta sama kasa. ale coż. Ja tam lubię życie kelnerki/barmanki :D

    Jak ładny usmiechniety pogodny chłopak jesteś to i od babeczek wysokie napiwki dostaniesz :))
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Praca jako promotor, wiele marketow i sklepow ma na swoich uslugach promotorow roznych firm. Najlepiej gdybys znal kogos kto juz jest promotorem jakiejs marki i by Cie polecil. Plus z takiej pracy jest taki ze po skonczeniu szkoly mozesz starac sie o prace przedstawiciela handlowego i tu juz sie fajnie zaczyna robic.
    Wielu moich znajomych zaczynalo od takiej pracy. Na poczatku troche niewdzieczna ale pozniej mozna sie juz do konkretnej firmy zalapac. Tez nie musisz miec kursow ani zadnej ksiazeczki sanepidowskiej itp, wystarczy troche checi,

    Ja dorabiam na zdjeciach Stockowych, bo sporo fotografuje, i zawsze kilka stowek w miesiacu wpada a po pewnym czasie nic nie muisze robic i tak kasa sie pojawia na koncie. Jedyne co musisz miec to cyfrowke (im lepsza tym lepiej) i troche checi i pomyslu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Mosin
    Dołączył
    12-09-10
    Postów
    239
    SOG
    10
    Otrzymał : 21 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Popytaj w pizzeriach mój kumpel dorabiał sobie nosząc w weekendy pizze na pieszo do klientów blisko pizzerni bo się nie wyrabiali z transportem w weekend dostawał za 3 dni pracy ( piątek, sobota, niedziela ) codziennie po ok.3-4h. 60 zł + ok. 20-30zł napiwków. Popytaj też w spółdzielniach mieszkaniowych w niektórych właśnie tacy młodzi noszą do ludzi różne zawiadomienia itp. jako gońce. Zbliżają się też wybory, popisz e-maile po sztabach w twoim mieście na pewno potrzebują do zaklejania kopert, ulotek itd. Jeden znajomy pomagał tez w firmie kurierskiej nosić paczki do klientów.
    Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik Mosin otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (31-08-11)

  8. #17
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    OOO dzięki wielkie to jest pomysł już jakiś.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •