Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Proszę o porady

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Tatełe
    Dołączył
    06-02-11
    Postów
    4
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Proszę o porady

    Witam,

    Mam 20 lat, trenuję od ok. 3 lat, w tym na poważnie, bez dłuższych przerw ok. rok. Ogólnie byłem zadowolony z rozwoju, udało mi się poprawić sylwetkę, chociaż nie ćwiczyłem z zapałem i poświęceniem. Jestem studentem, nie stosuję ścisłej diety, tryb życia mi na to nie pozwala. Oczywiście jem polecane produkty i staram się spełnić dzienne zapotrzebowanie + 500kcal na masę. Ostatnio jednak przesadziłem, zauważalnie urosłem, 2cm w ramieniu, kilka w klatce, ale zrobił mi się brzuch. O ile w czasach 15-18 lat zawsze byłem chudy, prawie na granicy niedowagi, chude kości, klasyczny ektomorfik, teraz mam problem z tłuszczem.

    Przechodzę do mojego pytania: jak ćwiczyć, odżywiać się i co robić, aby w okresie 2 miesięcy tj. wrzesień-październik, stracić brzuch (mowa tu o ok. 3-4 kg których należy się pozbyć), a jednocześnie mieć przyrost mięśni. Zdecydowałem się na cykl Cell Pump + Monohydrat, zrezygnowałem tym razem z gainera, który zawsze brałem, gdy byłem chudziutki.
    Jeśli chodzi o odżywki, początek na sucho, po odpowiednim czasie mono+gainer, potem znowu mono, brałem też 2 razy jabłaczan, tcm i green magnitude.
    W tej chwili przy wzroście 190cm ważę 85 kg, chciałbym się pozbyć wspominanego 3-4 kg, a jednocześnie korzystając z odżywek zyskać trochę beztłuszczowej masy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dirtyhaus
    Dołączył
    06-10-10
    Postów
    102
    SOG
    21
    Otrzymał : 6 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Coś mi tu śmierdzi prowokację, wszyscy normalni studenci całą kasę wydają na alkohol a nie na jedzenie, więc ten brzuch masz od piwa a nie od jedzenia...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Cell Pump największe przereklamowane ścierwo. Co to 3-4 kg to przesadziłeś. Mniej jedz i zejdziesz z wagi bo wcale nie musisz przechodzić na Bóg wie jaką dietę. Trening na rzeźbę o ile jest z czego rzeźbić i koniec tematu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    możesz pokazać fotkę? nie musi być z twarzą, tylko sylwetkę
    normalne zdjęcie od przodu
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •