Cytat Napisał Micek185 Zobacz post
daj jakies zdecia sylwetki tu lub na priv,ocenimy.choc w sumie nie wiem czy jest sens po przerwie pewnie to słabo wygląda.
po drugie skoro chcesz budowac mase po powrocie to rób coś ogolnego czyli fbw lub nawet P&P split narazie odstaw.

co do jedzenia musisz przestawic sobie dobe.od momentu gdy wstajesz do momentu gd idziesz spac czyli pewnie to wychodzi w dzien i wstajesz ok 13-14(???) czyli o 13 jest twój pierwszy posilek dnia reszta normalnie,noc to nie kolor nieba tylko pora w ktorej spisz i nie przyjmujesz pokarmow przez ok 7godz bo chyba tyle spisz wiec pory posilku przesun sobe o te 7 godzi bedzie dobrze,ostatni posilek powinienes spozyc ok 3.30-4 nad ranem.
Po miesiącu nie ma co oceniać. Z jedzeniem właśnie tak zrobiłem i sobie przestawiłem, tylko musiałem się upewnić czy to aby dobrze będzie skutkowało.

Trening sobie zmieniłem również i obecnie na siłce jest OK, chyba po prostu muszę odnaleźć swoje ćwiczenia z którymi się dobrze czuje i mi dobrze wchodzą. Fotki ci podeśle na Priv wieczorem :)