Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Witam! Dieta + odżywka

  1. #11
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Bo uwazam ze zadnej masy nie zrobi jak bedzie jadl tego gainera. Nawet nie jestem przekonany czy uda mu sie wyhodowac sadlo. Chyba ze tak jak fallen pisze zezre go calego na raz i stanie na wage. 2kg gainera = 1kg normalnego zarcia (mieso itp) albo i jeszcze gorzej.
    Tak wiec jak ktos chce jesc gainery po to by robic mase i nie zalezy mu na masie dobrej jakosciowo gainer nic nie pomoze kompletnie. Jesli nie zalezy mu na masie miesniowej tylko tyle by wazyc wiecej i dobic te kilka KG to zamiast gainera lepiej zrec wiecej by zwiekszyc ilosc kcal dziennie, ale nie oplaca sie robic tego gainerem bo to czysta strata kasy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar kaabat
    Dołączył
    10-03-10
    Postów
    87
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Tylko ja kupiłem mutanta za 100 zł bo kolega kupił ale zrezygnował z siłowni. A po za tym jak ćwiczyłem, brałem odżywki itp to waga szła, przyrosty były a tkanka tłuszczowa nic jak złapałem brzuch to zawsze była sama skóra.
    Nie mam skłonności do łapania tłuszczu, a ćwiczyć ćwiczę, tylko hantlom, zamiast sztangi robię jedną ręką 12/10/8 po 13kg a potem 2 ręką i jest trudno.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Jesli nie masz sklonnosci do lapania tluszczu to tez nie masz ich do lapania masy miesniowej, wiaze sie to pewnie z szybkim metabolizmem. Gainer przydatny jest wtedy gdy nie jestes w stanie dowalic niezbednej ilosci kalorii z normalnego pozwywienia. W innym przypadku nic nie da, bedzie to tak jakby namiastka normalnego jedzenia w formie szejka.
    Bardziej przydatny by byl gdybys porzadnie cwiczyl bo to przyniesie wieksze profity w formie prawdziwego miesa a nie tylko wody i tluszczu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •