Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Plan treningowy dla zawodnika trenujacego SW

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Fcuk
    Dołączył
    26-03-06
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Plan treningowy dla zawodnika trenujacego SW

    Zaczne od tego ze trenuje Sporty Walki (przekrojowe) i potrzebuje wzmocnienia sily oraz wagi (wazniejsza sila ale waga mile widziana) Potrzebuje rozpiski jak trenowac na silce i jak to polaczyc z treningami SW. Przez najblizsze pol roku z powodu pracy trenowac moge: 3-5 razy w tyg walki i w przeplatajace dni 3-4 razy silownia za pol roku bede mial w klubie silownie wiec bedzie to 5-6 razy walki + 4 silownia. Pomoze mi ktos zrobic rozpiske?? Wszystkie rady mile widziane :grin:

    Dodam ze nie bede pocatkujacym na silowni, choc mam kolo 3 lat przerwy...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sławo
    Dołączył
    01-03-06
    Skąd
    śląśk
    Postów
    1,901
    SOG
    5
    Otrzymał : 252 SOGi w 34 postach

    Domyślnie

    to tak jakbyś dopiero zaczynał początki to oczywiście trening obwodowy
    jest podwieszony
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Matrixs88
    Dołączył
    06-04-06
    Skąd
    Zebrzydowice
    Postów
    58
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ogólny plan treningów na wzmocnienie siły jest mniej więcej taki na klatkę piersiową powinny być 2 ćwiczenia z ogólną liczbą serii 7 na grzbiet i na czworogłowe uda tak samo namięśnie naramienne 2 ćwiczenia ogólna liczba serii to 6 mięśnie czworoboczne,przedramiona i dwugłowe uda to 1 ćwiczenie z 3 zeriami na bicepsy i tricepsy to 2 ćwiczenia z ogłoną liczbą serii 5 na mięśnie łydek i brzucha to 1 ćwiczenie z 4 seriami. W każdej serii staraj się wykonać od 1 do 6 powtórzeń. Przerwy pomiędzy seriami powinny wynosić od 3 do 4 minut. Im cięższe ćwiczenie, tym przerwa dłuższa. Przed treningiem pamiętaj o solidnej rozgrzewce szczególnie tych mięśni które poddajesz ćwiczeniu. Podczes ćwiczeń szczególną uwagę należy zwrócić na ułożenie kręgosłupa, gdyż jego uraz może mieć bardzo groźne konsekwencje. Kręgosłup powinien zachowywać naturalną krzywiznę. Ćwiczenia na każdą grupę mięśniową powinny być podstawowe. Jeśli nigdy wcześniej nie trenowałeś na siłowni to odradzam trening na siłę, gdyż najpierw pominieneś nauczyć się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń z małymi ciężarami. Powodzenia
    Jeśli uważasz, że mój post Ci pomógł to dodaj mi punkta klikając "Pomógł". Dziękuje pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •