Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: chce zarzucic testosteron

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar muminn
    Dołączył
    05-01-10
    Postów
    109
    SOG
    34
    Otrzymał : 8 SOGi w 7 postach

    Domyślnie chce zarzucic testosteron

    Witam, dawno tu nie wchodzilem, mam nadzieje ze tu beda bardziej wyrozumiali niz na ***
    a wiec na poczatku o mnie
    wzrost 188 waga 80kg bf ~12 % wiek 20 lat.
    raczej mizernie u mnie z sila/wymiarami, troche spadlem(chocaiz wczesniej tez jakos zbyt dobrze nie bylo, ale taki wychudzony jak teraz przynajmniej nie byłem) wiec ogolnie wygladam jak chuda cipeczka

    mam troche niski testosteron(wolny) jak na swoj wiek(18,8 [4,5-42,0]), w dodatku małą lipomastie ktora nie cofneła sie po ostrej redukcji z johimbiną, niskie libido od paru lat(tzn chce mi sie uprawiac seks jak juz dojdzie do takiej sytuacji... ale nie mam tak ze mnie podnieca jakas obca laska na srodku ulicy przykladowo; jestem ospały, czesto choruje, ogolnie słaby koles.

    dlatego chciałem się chwycic za testosteron w zastrzykach. narazie tu nie prosze o wypisanie cyklu tylko na pare odpowedzi, bo za tescia chce sie wziasc gdy jako tako bede w formie(przynajmniej tej małej). o diecie i treningu co nieco wiem.

    1. Czy jezeli wezme testosteron, to czy po cyklu jądra wrócą do normalnosci(czy beda wytwarzac tyle testosteronu, co przed cyklem i czy będą produkowały plemniki - czy będę płodny?)

    2. Co jaki okres czasu można powtarzać cykle na testosteronie - ile przerwy między cyklami?

    3. Wyczytałem i słyszałem że podniesienie poziomu testosteronu może cofnąć ginekomastie/lipomastie (chodzi o to, że sutki mogą być powiększone z powodu stosunku testosteronu do estradiolu, w dodatku zamierzam podczas cyklu wziasc antyestrogen - jak myslicie, czy to coś moze pomóc?

    4. Spadki... jak duże moga byc? wiem ze to indywidualna sprawa, ale tak mniej wiecej chcialem sie dowiedziec - np. o połowe z przyrostow?(czyli dajmy na to w lapie przybylo 4cm a zostana 2)? czy spadki są nie uniknione? zakladajac oczywiscie dobra diete i po cyklu odblok + kreatyna

    prosilbym tu sie nie smiac ani nie odsylac do podwieszonych
    fajnie jak by ktos sie wypowiedzial co to zna sie na organizmie fizjologii czy tam ukl. hormonalynm, chetnie bym wypytal endokrynologa, ale z tego co zauwazylem duzo z nich zna sie glownie na tarczycy
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik muminn otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    chunga (19-08-11)

  3. #2
    Zbanowany Amator Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTrzech znajomychTagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar chunga
    Dołączył
    03-12-08
    Postów
    262
    SOG
    71
    Otrzymał : 79 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    ciekawe pytania ,sam z chęcią usłysze opdowiedz na nie i jeszcze dodałbym jedno; czy po cyklach SAA jest ryzyko że urodzone dzieciaki bedą chorowite lub głupkowate? Bo jeżeli tak to za 20 lat bedziemy mieli w spoleczeństwie samych wariatow i popaprańców.
    Ostatnio edytowane przez chunga ; 19-08-11 o 12:55
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik chunga otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pusia (19-08-11)

  5. #3
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Za duzo pisania jak na telefon. Ogarne to jak wruce z pracy czyli za jakies 14hrs.
    Mumin najwazniejsze jest hcg. Jajka nie tylko testo produkuja, jak jestes na htz jak np ja hcg jest wlasnie do tego potrzebne zeby jadra caly zas pracowaly. Ja przewaznie wbijam ok 250iu 2x na tydzien. Jak wchodze na wiekszy towar podaje wiecej.przynajmniej widac duza.roznice w spermpgenezie z hcg jak bez.
    Czunga noe ma nic udowodnionego ze plodzenie na bombie ma wplyw na plod ani nie ma zadnych udokumentowanych przypadkow.
    mumin na twoim miejscu zanim yesto srpubowal bym ATD.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar muminn
    Dołączył
    05-01-10
    Postów
    109
    SOG
    34
    Otrzymał : 8 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    ok chetnie poczekam na twoja odpowiedz, tylko jak bys mogl to postaraj sie napisac jak najprosciej bo ja w sferze dopingu mam zerowe pojecie a na htz(hormonalnej terapii zastepczej ?) nie jestem. i co to jest atd?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #5
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Mumin w miedzy czasie przeczytaj tu i wszhstkie linki wstawione w ten temat.
    Bedziesz mial jakies pojecie na temat niskievo T

    http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...ianie+na+cyklu
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar muminn
    Dołączył
    05-01-10
    Postów
    109
    SOG
    34
    Otrzymał : 8 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    ok troche czytam i przy okazji zadaje jeszzce jedno pytanie
    w jednym z artykulow(szukalem o HCG) znalazlem takie cos :

    Dlatego kulturyści łącznie z HCG często stosuje cytrynian clomifenu, który pobudza podwzgórze do wytwarzania LH np. l tabletka dziennie przez 2 tygodnie

    czy ja jako nie stosujący dotychczas sterydow moglbym stosowac samo hcg z clomifenem do podwyzszania LH ktore pobudzi jadra do wiekszej produkcji testosteronu? ja wole tu pytac niz czytac, bo w wiekszosci artykulow zbyt naukowo to jest opisane i zbyt duzo teorii wg. ktorych kazdy 20 latek jest super sprawny fizycznie a kłopoty z testosteronem zaczynaja sie po 50.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #7
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar muminn
    Dołączył
    05-01-10
    Postów
    109
    SOG
    34
    Otrzymał : 8 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    halo...?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał muminn Zobacz post

    czy ja jako nie stosujący dotychczas sterydow moglbym stosowac samo hcg z clomifenem do podwyzszania LH ktore pobudzi jadra do wiekszej produkcji testosteronu? ja wole tu pytac niz czytac, bo w wiekszosci artykulow zbyt naukowo to jest opisane i zbyt duzo teorii wg. ktorych kazdy 20 latek jest super sprawny fizycznie a kłopoty z testosteronem zaczynaja sie po 50.
    moglbys jak najbardziej jednak sermow +hcg w tym samym czasie bym nie stosowal, a clom wymienil na nolvadex. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    a to co grubym drukiem to masz przyklad z naszego forum tutaj.

    http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...bi%E6!/page142

    warto poczytac caly watek, wiem ze duzo..
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •