Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Temat: Pobicie co dalej?

  1. #31
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Właśnie mszczenie się? to jest coś czego się obawiam i to nie po tym jak ktoś ewentualnie wyjdzie z więzienia, ale już teraz.
    Przyczyna prosta? poznałem dziewczynę (nie jesteśmy jeszcze razem) ale dziewczyna troszkę mi zawróciła w głowie i ewidentnie to odwzajemnia, problem jest taki, że ona mieszka nie daleko tych gości , nie żaby jakoś bezpośrednio, ale np. podczas weekendu jest szansa żeby ich spotkać ;/ a jak się prowadzam z dziewczyną to nie z kolegami którzy by mnie wsparli ...

    Tak sprawa chyba idzie z automatu jeśli chodzi o czynności "wyjaśniające" na policje muszę się zgłosić by zaznania złożyć, aczkolwiek policja uznała, że mogę to zrobić w stosownym momencie dla mnie . Wybrałem ten poniedziałek.

    Ogólnie nie ma się kogo bać tylko, że ja pojawiam się w ich rejonach sam i to jest jedyny minus tej sytuacji.
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Wg mnie będą co najwyżej tylko straszyć czego to oni nie zrobią, prowokować, wyzywać itp
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #33
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Jak sprawe zalozysz to wierz mi ze takie osiedlowe kozaki odrazu cichna i raczej przemykaja bokiem.
    Ja pod klatka tyrałem bande gnojkow przez miesiac (handlowali heroiną) a teraz przebiegaja jak musza przejsc pod moimi oknami.
    Tez sie stawiali i straszyli co to nie oni (w koncu bylo ich nie raz 3-4 a ja sam). Ale skonczylo sie na tym ze jeden do mnie wystartowal, i jak sciagal bluze i zobaczylem ze on wazy 20kg po deszczu to malo sie ze smiechu nie zsikalem. Wyzwalem go ze jest "żagiel" i niech bluzy lepiej nie zdejmuje bo mi sie zal robi.
    Teraz kolezkowie jak ich spotykam to z 10m glowa w dol, spojrzonko na buciki, albo w bok i nawet kontaktu wzrokowego nie ma.
    Takie to osiedlowe kozaki.

    Oczywiscie nigdy nie trac czujnosci, ale mysle ze nie powinienes tracic pewnosci siebie, nawet jak jestes na terenie "wroga".
    Z czasem wszystk osamo sie jakos ulozy i nie bedziesz musial sie stresowac.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #34
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Ninja165
    Dołączył
    26-07-09
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    31
    Postów
    498
    SOG
    107
    Otrzymał : 33 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    Widzisz jak to przez kobite sobie mozna problemow narobic...
    A goscie to jakies totalne lamusy , w 5 sie zebrac na 1 typa haha to zakrawa o kpine.
    Zgłos sprawe i tyle , jestem przekonany ze juz maja nasrane po dupach a ten typek ktory ci pomogl wpierdoli ich 1 w to bagno.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #35
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kitamo Zobacz post
    To ze ktos ma zawiasy nie czyni z niego gangstera. To zwykle buraki i maja na bank kilo w gaciach, skoro potrzeba bylo 5 na 1.
    Nie ma co straszyc chlopaka bo takie mszczenie sie to glownie w filmach. Na ogol jak ktos ma zawiasy i pojdzie pod krate, to po wyjsciu taki szczyl prostuje sie nieco, badz nie zawraca sobie glowy czyms takim bo nie chce tam ponownie wrocic.
    Nie warto straszyc, bo wielu ludzi mysli w ten sposob i pozniej boja sie bronic w takich sytuacjach.

    Rownie dobrze moze byc tak ze jak teraz odpusci to da im do zrozumienia ze moga mu pozniej znow wpierdolic.
    kitek, nie rob pipy. generalizujesz jak generał. znasz ich? nie.
    są tacy co.Sie nie pierdola i nie odpuszcza.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #36
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Do d... z taką policją - spędziłem pól godziny na komisariacie - by dowiedzieć się, że muszę się zgłosić do innego komisariatu ...
    Ostatecznie Pan Policjant - który rzekomo spisywał "notatkę" w szpitalu , ma dziś wolne ...


    Naprawdę super. Państwo Prawa..!, a no i ostatecznie Pan policjant ma do mnie zadzwonić - czy coś w tym stylu, żeby się umówić...
    Nie rozumiem tego absolutnie ...! Muszę się zgłaszać na komisariat - który jest oddalony o 12km . Co jest mi bardzo nie na rękę...
    Ostatnio edytowane przez Fehu ; 22-08-11 o 14:20
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #37
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    U mnie to samo bylo, o tyle mialem lepiej ze sasiadka pracuje w policji i jak pociagnela za sznurki to 2 dzielnicowych mi sie do domu zjechalo spisywac zeznania, inaczej bym dymał na komisariat tez sporo oddalony od mojego miejsca zamieszkania.

    @alder czy z tej opowiesci ktora przedstawił Fehu wyczuwasz wrecz minimalnie szanse na jakakolwiek grozbe ?
    Nie mozna bac sie i chowac glowy w piasek, nie robienie niczego w tej sprawie to jawne przyzwolenie dla napastnikow na takie traktowanie.
    Wierz mi ze sprawy tego typu (ze wzgledu na miejsce mojego zamieszkania) znam bardzo dobrze i czesto sie z tym spotykam, i takie mszczenie sie ktore moglo by komukolwiek zagrozic to znam z filmow bo w rzeczywistosci wyglada to nieco inaczej. Wieksza szansa na to ze dostanie sie po ryju jest jak wlasnie boisz sie zrobic cokolwiek w tej sprawie, niz to ze po zgoszeniu na policje ktos bedzie sie mscil.
    Tak jak pisze, nigdy nie nalezy tracic czujnosci i nigdy nie masz 100% pewnosci, ale tak samo jej nie masz gdy zachowujesz sie pasywnie wobec takiego zachowania i kulisz ogon.
    Pojdzie Fehu za jakis czas po dziewczyne i mu wpierdolą bo wiedza ze nic im nie grozi i sa bezkarni. Trzeba tez o tym myslec i nie jest to generalizowanie .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #38
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    jak się sprawy nie zna trudno cokolwiek doradzić, bo tak naprawdę nie wiadomo jak było, ale moim zdaniem na pewno nie policja. Po pierwsze oni Ci w niczym nie pomogą, po drugie tak jak wyżej ktoś napisał, że "osiedlowe kozaki się nie mszczą", oj żebyście się nie zdziwili. Nie wiem jak u Ciebie to wszystko wygląda, ale jak już doszło do spięcia na imprezie, a byłeś sam a ich kilku trzeba było dzwonić po kumpli, bo wiadomo przecież że ciebie nie zostawią, po alkoholu raz że każdy kozak, a dwa jak widzą że jesteś sam to tym bardziej. Chyba, że nie masz tego typu znajomych co by mogli wpaść o każdej porze dnia i nocy w pomocy to trzeba było brać taxówkę pod klub i spierdalać. Teraz to już jest za późno pójdziesz na policję to nie dość, że narobisz sobie lipy, a im policja i tak nic nie zrobi, powód ? brak świadków :) takie sprawy się ciągną latami, a w konsekwencji i tak umorzą, więc opcja jaka teraz pozostaje jeśli chcesz się zemścić to bierzesz kumpli i jeśli im pokażesz, że "też masz znajomych" to można nawet słownie to wytłumaczyć, a jeśli nie chcesz takiej opcji to moim zdaniem odpuść i nie rób sobie lipy, bo już jest za późno
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #39
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar mifal
    Dołączył
    11-04-09
    Postów
    122
    SOG
    8
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    witaj Fechu nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale jak to wszystko czytam to mnie krew zalewa..sam jestem mundurowym ale nie policjantem natomiast musze z nimi wspolpracowac i wkurwia mnie jak czytam ze ktorys nie wykonuje swoich obowiazkow..jest od tego jak dupa od srania..co do samosadu daj sobie spokój bo oni beda madrzejsi to Tobie kolo d..narobia..jest kilka sposobow ktorymi mozna to zalatwic..jesli bedziesz mial pytania to pisz..gg 830643
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #40
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Popiera mt oco pisze mifal.
    Pamietac trzeba ze policja pomoc moze tylko wtedy gdy jest wszystko dobrze zorganizowane czyli sa zeznania konkretne, i faktycznie poszkodowany zeznaje prawde a nie kreci i probuje kombinowac. Jesli sa konkretne dowody w postaci obdukcji i wszystko jest zgrane odpowiednio w czasie to nie ma opcji by nie uzyskac pomocy.
    Problem zaczyna sie jak ktos kreci albo nie pojdzie w ogole na obdukcje albo przyjdzie zeznawac po 2 miesiacach, wtedy sprawa moze zostac umozona z powodu braku odpowiednich dowodow itp bo i tak bywa.
    Najbardziej przerazajace jest to ze wsrod ludzi , a szczegolnie mlodych jest takie poczucie ze policja to ci zli i sa tylko od tego by nam zaszkodzic. No coz, tak nie jest.
    Problem u nas lezy po stronie organizacyjnej i sami policjanci nie sa temu winni ze w nas w kraju czesto ofiara jest bezbronna wobec napastnika a temu nic nie mozna zrobic bo nie ma jak sprawy ugryzc.
    A kombinowanie by brac kumpli i zalatwic sprawe na zasadzie oko za oko to najwiekszy blad jaki mozna w zyciu zrobic. Pamietajcie ze bez znaczenia czy macie racje czy nie, jak kogos uderzycie nawet raz w ryja to mozecie miec sprawe o pobicie i nie dosc ze ciagnie sie to bardzo dlugo czasem, to w przypadku wyroku skazujacego (nawet zawiasy) ,macie to w papierach na bardzo dlugo (wiele dobrych ofert pracy moze przeleciec przed nosem).

    Czasem nie warto tykac sie takiego gowna bo mozna sobie problemow narobic. Powie wam to praktycznie kazdy kto choc raz wyladowal pod cela badz z wyrokiem w zawiasach za pobicie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •