Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Temat: Pobicie co dalej?

  1. #21
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubaakorona Zobacz post
    wszystko sie rozejdzie po kosciach ty nie bedziesz mial frajera przed nazwiskiem a po czasie odegrasz sie i tyle.
    Za duzo kwiatow na grobach takim co nie chcieli miec frajera przed nazwiskiem kladlem.

    Moj serdeczny przyjaciel mial wyrok bo wlasnie byl takim kozakiem jak Ty i zmarnowal sobie kilka lat mlodosci za kratami z podobnych powodow - powazne uszkodzenie ciala.

    Dzisiaj sam by sobie dopisal tego frajera gdyby to moglo cofnac czas.

    poza tym za podzeganie na forum do czynu karalnego grozi wiezienie - tak tylko przypominam.

    Zachowanie sprawcy, mające postać podżegania lub pomocnictwa (art. 18 par. 2 i par. 3 k.k.), jest sprawstwem udziału w pobiciu..

    Fehu poczytaj tutaj zanim zlozysz zeznania :
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Tu masz wszystko wyjasnione na temat bojki i pobicia. Idz zeznawac przygotowany.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik kitamo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Fehu (19-08-11)

  3. #22
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Bez frajerowania..... Ludzie.... Donoszenie a zakładanie sprawy to różnica.
    Dwa tygodnie temu 200m ode mnie w domu koles dostał 3 kulki z półautomatu. Diler. Hera. Dwa dni później była u mnie policja. Wywiad środowiskowy. Nic nie wiem i nic bym nie powiedział gdybym wiedział. Czemu? Bo życia kolesiowi nie zwrócę a z mafia nie ma żartów. Ale to zupełnie inna sprawa.
    Nie wiesz też z kim zadzierasz.... Lepiej się dowiedz zanim cokolwiek robisz.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik alder otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pusia (19-08-11)

  5. #23
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kitamo Zobacz post

    poza tym za podzeganie na forum do czynu karalnego grozi wiezienie - tak tylko przypominam.

    Zachowanie sprawcy, mające postać podżegania lub pomocnictwa (art. 18 par. 2 i par. 3 k.k.), jest sprawstwem udziału w pobiciu..
    dlatego kolego nie napisalem nic wprost...
    btw nie jestem "kozakiem" ale zalatwiam sprawy po swojemu. zeznania lepiej zlozyc zeby nie bylo wszystko na niego. dalej niech idzie za wskazowkami ktore dostal tutaj:) niekoniecznie moimi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #24
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    zbierz kolegow, zalatw sprawe jak wszystko ucichnie i po krzyku... tylko tak zeby nikt nie wiedzial ze to ty, czysto teoretycznie nie wiedzial. wszystko sie rozejdzie po kosciach ty nie bedziesz mial frajera przed nazwiskiem a po czasie odegrasz sie i tyle.
    No faktycznie tak kodujesz swoje mysli że nikt wprost nie jest w stanie tego odczytac... błagam nic juz nie pisz w tym temacie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #25
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Jestem pewien, że nie daruje tej sprawy, do tej pory byłem sceptycznie nastawiony, ale policja się ze mną kontaktuje, wiem, że złożyli doniesienie w sprawię tych szyb, że przyjechałem autem po pijaku i porozbijałem szyby (dodam, że nawet nie ma z nikt moich znajomych marki auta o jakiej mowie, nigdy nie prowadziłem pod wpływałem a no i mam alibi o tej h - o której rzekomo się wróciłem by porozbijać szyby byłem już w szpitalu) mam w poniedziałek się zgłosić w celu wyjaśnienia , o ile mój stan zdrowia na to pozwala - policja raczej wierzy w moją wersją co widać po tekstach policji to jakieś "cwaniaczki"

    Dalej od wczoraj - mam dość silne bóle głowy , mam leki przeciwbólowe (ketonal) w poniedziałek muszę załatwić skierowanie na badania neurologiczne (lekarz rodzinny )
    nikt mi nie będzie robił syfu! Bo za nim ja cokolwiek zgłosiłem (a oficjalnie tego jeszcze nie zrobiłem) oni chcą wyprzedzić mój ruch. Boją się strasznie i to widać, ale ja pociągnę to sprawę do końca. Pozbierałem się i nie będę wobec nich używał żadnej przemocy , z resztą mam uszkodzenie ciała powyżej 7dni , więc nawet nie będę musiał zakładać sprawy - o ile dobrze rozumuje nasze prawo.
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik Fehu otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (20-08-11)

  9. #26
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    No i prawidłowo. Odszkodowanie na bank bedzie a za uszkodzenie ciala powyzej 7 dni jest spora kasa w dodatku, i spore sankcje dla nich.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik kitamo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Fehu (20-08-11)

  11. #27
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Kasa ? pewnie ciężko będzie ją wyegzekwować ;/ ale faktycznie jest to ważny argument, ale ważnym jest też to, żeby ukrócić takie patologie!
    Gdyby to było "solo" i tak by się to dla mnie skończyło, przegryzł bym to... Ale łapanie / gonienie mnie w ciemnościach? to jest perfidne działanie, dlatego mam problemy z rozpoznaniem ... Jeśli natomiast sprawa skończy się nie po mojej myśli, rozważę inne ewentualności...
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #28
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    bądź tylko proszę świadom, że jeśli choć jeden z nich ma zawiasy i pójdzie siedzieć, to mogą się mścić latami...
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. #29
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    To ze ktos ma zawiasy nie czyni z niego gangstera. To zwykle buraki i maja na bank kilo w gaciach, skoro potrzeba bylo 5 na 1.
    Nie ma co straszyc chlopaka bo takie mszczenie sie to glownie w filmach. Na ogol jak ktos ma zawiasy i pojdzie pod krate, to po wyjsciu taki szczyl prostuje sie nieco, badz nie zawraca sobie glowy czyms takim bo nie chce tam ponownie wrocic.
    Nie warto straszyc, bo wielu ludzi mysli w ten sposob i pozniej boja sie bronic w takich sytuacjach.

    Rownie dobrze moze byc tak ze jak teraz odpusci to da im do zrozumienia ze moga mu pozniej znow wpierdolic.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  14. #30
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Też wątpię że będą się mścić, skoro już srają i kombinują jak mogą żeby nie dopuścić do wszczęcia postępowania, ale zauważ, że w polskim zakładzie karnym proces resocjalizacji praktycznie nie istnieje.. Osoba wychodzi bardziej zdemoralizowana niż przed wykonaniem wyroku, większość młodych powraca ponownie do przestępstwa bo pochodzi z patologicznych rodzin i ciężko jest im zacząć normalne życie jeśli nie mają wsparcia.

    Oczywiście nie zmienia to faktu że dobrze robisz! średni uszczerbek na zdrowiu jest przestępstwem ściganym z urzędu więc to nie do Cb należy nadawanie toku sprawie tylko do organu proc, np policji, która przeprowadzi dochodzenie (narazie trwają raczej czynności sprawdzające, skoro nie sporządzili protokołu z zeznań cwaniaków) no i po Twoich zeznaniach, przesłuchaniu świadków zapewne sporządzi i wniesie do sądu akt oskarżenia
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •