Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: przysiady

  1. #21
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    czujesz bardziej lędźwie bo i środek cieżkości jest w innym miejscu i ciągnie cię do przodu a pozycja w jakiej trzymasz sztangę i prowadzisz ruch w górę i na dół uniemożliwia ci robienie "kociego gzrbietu" co ma miejsce w klasyku,w ten sposób powstaja dużo większe przeciążenia w odcinku lędźwiowym który wraz posladkami i mieśniami gorsetu utrzymuje pozycję wyprostowaną.

    ale ze schodzeniem do poziomu dupska zgadzam się bezapelacyjnie, tak czwórek żadne inne ćwiczenie nie rozrywa!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Tzn ze Cutler bzdury gada?
    :(
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    ależ ma rację,z tym że ma inne podejscie do tego typu ćwiczeń,zamiast robić głębiokie siady uzupełnia to hackami na maszynie, także dzieli nogi na czróki i dwójki i trenuje je oddzielnie bo... bo za to mu płacą i ma na to czas:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    wiem właśnie że tak jest z tym środkiem ciężkości co napisałeś i powoduje to duży nacisk na lędźwie temu moim zdaniem to ćwiczenie jest nie warte do wykonywania dużym obciążeniem, szkoda kolan, kręgosłupa o ile rozwali się kolano to chociaż można górną część ćwiczyć, a jak pójdą lędzwie to można pożegnać się z siłownią na pare dobrych miesięcy albo nawet lat. Temu moim zdaniem te gadanie co wielu ludzi mówi, że fronty bezpieczniejsze od klasyków to nie wiem albo naprawdę na nich one tak super działają, albo robią je małym ciężarem u mnie na siłowni nie spotkałem ani razu takiej opinii tylko w internecie.
    tak samo hack przysiady w nich też jest takie dziwne uczucie w kolanach nie powiem, że jest to złe ćwiczenie, ale bezpiczne nie jest dla Cutlera może i działa jego kolana to znoszą, ale od wielu osób już słyszałem, że czują 'dyskomfort' w kolanach
    Dla mnie najlepszym ćwiczeniem na uda pozostaną bezapelacyjnie zwykłe klasyczne siady, a kombinacji w ich również jest masa; nogi szerzej, węziej, stopy na zewnątrz mocno, bardziej do wewnątrz, sztanga niżej na barkach(siady trójbojowe), sztanga na maxa wysoko i łapy max szeroko (siady ciężarowe) i masa innych kombinacji i naprawdę można bezpiecznie dla kolan ćwiczyć z różnymi kombinacjami, bo w żadnym z wyżej wymienionych sposobów nie czuje dyskomfortu w stawach, nawet można sobie przysiady z barkami połączyć dla urozmaicenia
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Dzisiaj robiłem fronty tak jak na filmiku który wstawił Luo i mnie nadgarstek lewy bolał nawet przy 50 kg :L Do tego nie mogę wysoko łokci tak jak na filmiku trzymać, nie wiem dlaczego może, za mało rozciągniety jestem...

    Skleje filmik i wrzucę do relacji jak to wygląda, ale nie wiem kiedy bo długo na YT przesyła.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Ten chwyt jest bezpieczniejszy w tym sensie że trudniej jest "zgubić" sztangę.
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Jak sie ma tycie bareczki to sie gubi:)
    Pyerdole roboe tyko fronty lolana nie bola pley nie bola i nawet naciagnieta czworka nie boli przy schodzenih w dol
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •