Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow:) hmmm nie wiem od czego zaczac... a wiec napisze wprost ze niebawem zaczynam swoja przygode z silownia bo zona narzeka ze chudzielec jestem wiec czas nabrac masy i konkretnych wygladow:) w sumie ma racje bo naprawde jestem chudy i ciezko powiedziec o mnie ze np niezla masz klate itp:) Mam juz diete na mase itp. a co najlepsze to duza motywacje i checi:) niebawem bede w posiadaniu lawki regulowanej w skosie i plasko, sztangi wraz z obciazeniem okolo 60kg oraz hantelkow. co tu robie... Otoz bardzo prosze o pomoc w ulozeniu jakiegos planu cwiczen dajacych najszybsze i ciekawe efekty. Interesuje mnie glownie sylwetka od pasa w gore gdyz chce w koncu nabrac, a raczej zaczac nabierac ciekawego wygladu:/ z czasem dorzuce do cwiczen rowniez nogi jak zaczne nabierac "ksztaltow" zeby zachowac jakies proporcje, ale na razie mysle ze nogi mam calkiem niezle hehe( kiedys biegalem sporo). Chcialbym od razy przystapic do konkretnych cwiczen odpuszczajac sobie ogolnorozwojowke itp. Licze na wasza pomoc i jakies rady oraz sugestie z gory dziekujac:) Czekam na jakies propozycje i pozdrawiam serdecznie wszystkich uzytkownikow.
P.S co sadzicie o tej rozpisce? Kiedys dostalem od straszego znajomego ktory sporo lat juz spedzil na silowni wiec chyba ma jakies pojecie... Znalazlem to ostatnio w szafce wiec moze sie przyda??:)

PONIEDZIALEK:
Klata: Wyciskanie sztangi lezac na lawce poziomej 4X10 , wyciskanie sztangI na lawce skosknej4X10 , rozpietki 4X10
Biceps: MODLITEWNIK4X12, Uginanie ramion z hantelkami4X10

SRODA:
Plecy : Martwy Ciąg4X10 , Wiosłowanie sztanga 4X10
Triceps: Wyciskanie francuskie hantelka4X10, prostowanie hantelka w opadzie tułowia4X10

PIATEK:
Barki : Wyciskanie sztangi zza karku4X10 , Unoszenie sztangielek bokiem w górę3X10 , podciaganie sztangi wzdłuz tułowia4X10
Przedramie: uginanie nadgarstkow nadwchytem 3s max i podchwytem 3 s max