Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Ławka tytan 3401 !

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar para17
    Dołączył
    06-08-11
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Ławka tytan 3401 !

    Witam .! Chciałbym sobie kupić siłownie do domu i zastanawiam sie nad tą -[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Mam 16 lat i gram w piłke nożną nie zamierzam z siebie robić kulturysty , tylko lekko dobrac masy i oczywiscie siły . Co myślicie o tej ławeczce ? Dzięki ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar chris123456
    Dołączył
    06-04-09
    Postów
    33
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    lawka lipa zobacz tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na pewno znajdziesz fajny sprzet
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar para17
    Dołączył
    06-08-11
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Kasa nie pozwala

    ale moje finanse pozwalaja na cene max 800 zl z obciazeniami i wgl . a ja nie bd wyciskał duzego ciezaru i nie wiem czy ta laweczka od razu sie nie rozwali ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar chris123456
    Dołączył
    06-04-09
    Postów
    33
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    kumacie cos bo ja nie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar para17
    Dołączył
    06-08-11
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie ! ławka

    z polaka nie jestem za dobry . :P wytlumacze jeszcze raz ;p ! Jestem pilkarzem mam 16 lat , potrzebuje domowego sprzetu (laweczki) z obciazeniami , do 800 zl .Ławeczka musi miec cwiczenia na nogi . dla mnie mi sie wydaje ze wystarczy ta powyzej poniewaz nie bede duzych ciezarow podnosił . Tylko pytanie . Czy ona nie peknie ? czy sie nadaje ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Najlepiej kup oddzielnie ławkę i stojaki,przynajmniej będziesz z nich korzystał przy siadach czy wyciskaniach na bark
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First Class1 rok zarejestrowany
    Avatar kitamo
    Dołączył
    16-04-11
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    43
    Postów
    466
    SOG
    17
    Otrzymał : 47 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    A jak chcesz zaoszczedzic miejsca to kilka tematow wyzej opisywalem lawke od MARBO ktora kupilem i jestem z niej zadowolony bo za 300zl to chyba jeden z rozsadniejszych gotowców. Do tego stojak mozna jednym ruchem odczepic oparcia i siedziska i masz juz stabilny stojaczek do przysiadow. nie kupuj zadnych tytanow bo nawet przy malych ciezarach ona sie poprostu rozklekocze i to bardzo szybko poza tym jakis analfabeta bez podstawowej wiedzy zrobil w niej stojaki - ich rozstaw jest tak nietrafiony ze szkoda gadac.
    Do tego przyjrzyj sie na zdjeciu lawce i odrazu moge Ci powiedziec ze ta pseudo prasa do nóg jest nieuzyteczna w tej lawce poniewaz nie masz stabilnego podparcia pod kolanami i nogi beda wisialy w powietrzu co wyklucza ich cwiczenie , jest to taki pic na wode. Do tego wszystkie elementy ruchome nie sa na łożyskach tylko śrubowane co wiaze sie z tym ze niemilosiernie krzywo wszystko pracuje juz po 2 miesiacach uzywania.
    Ten przekladany precik do regulacji to pomylka poniewaz jesli bedziesz musial zrobic skos to automatycznie widełki ktore wlozone sa w stojak na sztywno o ile dobrze widze (widełki to ta czesc na ktorych lezy gryf) beda tak nisko ze bedziesz mial problem by w ogole odbic sztange ze stojaka - bedzie ona prawie nad glowa i bedzie to niezwykle niewygodne.

    W ławce od marbo ktora ci proponuje masz o wiele grubszy profil co nie tylko pozwala na uzywanie wiekszych ciezarow ale rowniez zapobiega szybkiemu gieciu sie elementow lawki. Do tego jest w 2 czesciach ktore sa spawane a nie skrecane - mialem skrecana stara ławke i rozklekotala sie. Jesli takie elementy jak butterfly czy prasa do nog ma byc uzyteczne to musi byc na łożyskach a nie na śrubie ktora nie dosc ze zacznie piszczec przy uzywaniu to jeszcze wyrobi sie calosc bardzo szybko.

    moim zdaniem kup sobie ta lawke od marbo, do tego kupujesz gryf i zostanie Ci 400z na obciazenie.
    Kupisz sobie na poczatek 2x15kg + jakies drobniejsze krazki i z czasem jak beda fundusze to bedziesz dokupywal sobie naklad do juz porzadnego sprzetu na dluzszy czas.
    Obciazenie mozesz kupic nawet kompozytowe (kompozytowe to tansza alternatywa dla zeliwnego, jest to piasek lub inny material ogumowany). Nie jest to zly naklad jesli nie zamierzeasz duzo na sztange wkladac poniewaz jest on minimum o 30% wiekszy niz zeliwny, do tego jesli cwiczysz w domu to nakladem kompozytowym nie zniszczysz szybko podlogi bo nie rysuje w przypadku gdy masz dechy ;)

    Nie oszczedzaj na ławce, lepiej na poczatek kupic sobie mniej nakladu, a hantle takie do 10kg mozna kupic juz za 60zl i przy takim malym ciezaze moga byc kompozyty (wazne by gryfiki byly dobre i jesl ibeda to gwintowane to zaczepy do blokowania nakladu musza byc metalowe a nie plastikowe jak na wielu aukcjach.

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Tu masz link do tej lawki ktora wlasnie testuje i moge polecic bo jest solidnie wykonana, z reszta przeczytaj 3 tematy wczesniej, opisywalem jej zalety i znikome wady, a fakt ze mozesz ja rozlozyc po skonczeniu cwiczen pozwoli zaoszczedzic miejsca jesli to ma byc silownia domowa. Do tego w przyszlosci mozesz do niej podczepic modlitewnik, lub skromny wyciag i cwiczyc plecki bo plecki sie same nie zrobia :)
    Ostatnio edytowane przez kitamo ; 07-08-11 o 02:48
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Dobrze Kitamo pisze, taki "butterfly" to jest jakaś pomyłka, to samo prasa do nóg. Gryf, obciążenie i stojaki w zupełności wystarczą do zajechania nóg, jest naprawdę masa ćwiczeń jak przysiady, prostowania podudzi siedząc ze sztangą na stopach, uginania podudzi ze sztangielką leżąc, wykroki, bułgarski siad, mc na prostych nogach itd.
    dla mnie ciekawą propozycją jest np ta ławka
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •